متن خبر

بهره مندی ۶۴ درصدی مردم خوی از سیستم جمع آوری و دفع فاضلاب

بهره مندی ۶۴ درصدی مردم خوی از سیستم جمع آوری و دفع فاضلاب

اخباربهره مندی ۶۴ درصدی مردم خوی از سیستم جمع آوری و دفع فاضلاب
شناسهٔ خبر: 111024 -
خبرکاو:

ابراهیم اصغرنژاد در بیان کرد و گو با ایسنا اظهار کرد: در راستای سالم‌سازی، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه نزدیک به ۳ میلیون متر مکعب فاضلاب در سه ماهه اول جمع‌آوری و تصفیه شده است. 

وی با اشاره به عملکرد شرکت در زمینه تصفیه و لایروبی فاصلاب در سه ماه نخست سال‌جاری تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال جاری بیش از ۲۵ کیلومتر شبکه فاضلاب را شستشو و لایروبی شده است.

اصغرنژاد ادامه داد:  در حال حاضر ۶۴ درصد از جمعیت شهر خوی از پوشش تاسیسات جمع‌آوری و دفع فاضلاب برخوردار بوده که این رقم بالاتر متوسط استانی است.

وی تصریح کرد : با واگذاری ۴۱۶ فقره انشعاب فاضلاب در سه ماه نخست سال‌جاری تعداد مشترکان فاضلاب به بیش از ۴۲ هزار فقره رسیده است.

وی بیان کرد :  نگهداری از تاسیسات مربوط به تامین و توزیع آب و دفع بهداشتی فاضلاب خانگی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این تاسیسات رااز برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی است. 

اصغرنژاد با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح شبکه فاضلاب در شهرستان و دفع بهداشتی فاضلاب‌های خانگی بیان کرد : امروزه ایجاد شبکه فاضلاب یکی از ضروری‌ترین تاسیسات مورد نیاز جوامع بشری برای رعایت بهداشت عمومی محسوب می‌شود، بر این اساس شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با نگاهی کلان و با صرف هزینه‌های سنگین و تحمل مشکلات اجرایی پروژه، اقدام به احداث شبکه و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مبتنی بر استانداردهای زیست‌محیطی جهان کرده و با تلاش مستمر در ارتقای سطح بهداشت عمومی گامی‌های بلندی برداشته است.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو