متن خبر

بهداشت و درمان بروجرد فقط با حضور وزیر بهداشت در شهرستان ارتقا می‌یابد

بهداشت و درمان بروجرد فقط با حضور وزیر بهداشت در شهرستان ارتقا می‌یابد

اخباربهداشت و درمان بروجرد فقط با حضور وزیر بهداشت در شهرستان ارتقا می‌یابد
شناسهٔ خبر: 110533 -
خبرکاو:

فاطمه مقصودی در جلسه شورای اداری شهرستان که امروز هشتم تیرماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: تعامل با یکدیگر نشان از خردمندی است.

وی با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان تصریح کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام باید هرچه سریع‌تر تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

نماینده مردم بروجرد و آش‌ترینان در مجلس با انتقاد از طولانی شدن پروژه‌های عمرانی، بیان کرد : در شهرهای اطراف پروژه‌ها طرف مدت کوتاه به بهره‌برداری می‌رسند چرا پروژه‌ها در شهرستان طولانی می‌شود؟

مقصودی با اشاره به سد آبسرده اضافه کرد: اگر این سد طی ۴ سال آینده به بهره‌برداری نرسد شهرستان برای تأمین آب با مشکل روبرو می‌شود.

وی بیان کرد: بروجرد، شهر علما، فقها، فضلا و ... زیادی بوده و جایگاه بروجرد بسیار رفیع است و باید بیشتر از چیزی که هست پیشرفت کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: ۷۰ الی ۸۰ درصد مدارس شهرستان فرسوده و تخریبی هستند که باید در این راستا چاره‌اندیشی شود.

مقصودی اظهار کرد: آموزش‌وپرورش شهرستان با کمبود نیرو روبرو است و باید برای جبران کمبود نیرو از افراد بومی شهرستان استفاده شود.

وی تصریح کرد: درمانگاه اشترینان جوابگوی جمعیت آن نیست و اگر در جاده اشترینان تصادفی رخ دهد نمی‌تواند جوابگو باشد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس بیان کرد : ایجاد شغل در شهرستان امنیت می‌آورد و باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو