متن خبر

بهترین پایه‌های تلفن دوچرخه در سال 2023

بهترین پایه‌های تلفن دوچرخه در سال 2023

اخباربهترین پایه‌های تلفن دوچرخه در سال 2023
شناسهٔ خبر: 268790 -
خبرکاو:

Nite Ize Wraptor روی پایه دوچرخه
نایت ایزه

نحوه خرید پایه تلفن دوچرخه در سال 2023

ممکن است یک مفهوم ساده به نظر برسد - یک تکه پلاستیک بخرید که شبیه پایه تلفن است و تبلیغ می کند که می توان آن را به دوچرخه خود وصل کرد، سپس شروع به استفاده از آن کنید. اما این گفتگو چیزهای بیشتری دارد.

یکی از اولین قوانین این است که تصمیم بگیرید که این پایه چقدر ناهموار باشد. آیا شما سوار آسانی هستید و با یکی روی فرمان خود راحت هستید؟ آیا دوست دارید هنگام دوچرخه سواری سخت بروید و به یک پایه ایمن تر نیاز دارید؟ یک کیسه ساده برای نگهداری گوشی برای محافظت از آن در برابر باران چطور؟

همچنین باید در نظر بگیرید که آیا یک پایه جهانی را ترجیح می دهید یا یک پایه طراحی شده برای کار با موارد خاص. برخی از سازندگان پایه‌های دوچرخه را با قاب‌های مخصوص گوشی هوشمند برای امنیت بیشتر ارائه می‌کنند، اما این قاب‌ها برای هر مدل گوشی هوشمند در دسترس نیستند. اینجاست که مانت های جهانی وارد بازی می شوند. اگرچه آنها به طور خاص برای هیچ تلفنی طراحی نشده اند، اما به طور مداوم با هر تلفنی که در جیب خود دارید کار می کنند.

نکته آخر: مطمئن شوید که پایه ای که خریداری می کنید متناسب با گوشی شما باشد. برخی از پایه‌ها برای دستگاه‌های کوچک‌تر با صفحه‌نمایش در حدود 6.1 اینچ و پایین‌تر طراحی شده‌اند، در حالی که برخی دیگر به راحتی برای غول‌های 6.7 اینچی جهان مناسب هستند.

اگر تلفن تاشو داشته باشید، این مکالمه کمی آزاردهنده می شود، اما تنها زمانی واقعاً با مشکلاتی مواجه خواهید شد که مثلاً بخواهید هنگام دوچرخه سواری از صفحه نمایش 7.6 اینچی Galaxy Z Fold 4 استفاده کنید. تا زمانی که به نصب صفحه روی جلد پایبند باشید، خوب خواهید بود.

Nite Ize Wraptor در کالسکه
نایت ایزه

طرفداران

طراحی ساده با سیستم قفل قابل اعتماد

پایه محکم

قیمت مناسب

منفی

فقط برای دوچرخه سواران معمولی ایده آل است

تلفن های حجیم به این راحتی جا نمی شوند

Nite Ize's Wraptor به لطف ساختار بادوام، سازگاری جهانی و قیمت زیر 20 دلار، عنوان بهترین پایه تلفن دوچرخه را به دست آورده است. با استفاده از فرآیند نصب بدون استرس، به طور ایمن به فرمان شما متصل می شود، در حالی که بافت لاستیکی به جلوگیری از سر خوردن آن در اطراف کمک می کند.

پایه باز می شود تا در هر گوشه به تلفن شما بچسبد، سپس جمع می شود تا آن را در جای خود نگه دارد. اکثر تلفن‌ها باید به خوبی روی پایه نصب شوند، اما اگر دستگاه شما فوق‌العاده بزرگ است (چه به دلیل اندازه صفحه نمایش یا یک قاب بزرگ)، این احتمال وجود دارد که این پایه آن را قطع نکند. مسلماً هیچ محدودیتی در اندازه تبلیغ وجود ندارد، اما می‌توان بيان کرد که تسمه‌های سیلیکونی فقط تا اینجا کشیده می‌شوند.

با این وجود، برای اکثر کاربرانی که خواهان یک پایه دوچرخه محکم و قابل اعتماد برای گوشی خود هستند، Wraptor یک انتخاب عالی است.

بهترین پایه تلفن دوچرخه به طور کلی

Nite Ize Wraptor

اگر به یک پایه تلفن دوچرخه که قابل اعتماد و مناسب برای دوچرخه سواران معمولی باشد نیاز دارید، نمی توانید با Nite Ize Wraptor اشتباه کنید.

پایه دوچرخه TSMATOL روی دوچرخه
TSMATOL

طرفداران

قیمت پایین

متناسب با طیف گسترده ای از تلفن ها

حفاظت اضافی برای بالا و پایین گوشی شما

منفی

مواد ارزان قیمت

از مکانیزم چرخشی برای قفل کردن گوشی در جای خود استفاده می کند

برای زمین های ناهموار ایده آل نیست

برای کسانی که با بودجه کمی خرید می کنند و به یک پایه تلفن دوچرخه محکم نیاز دارند، نگهدارنده تلفن جهانی TSMATOL را تحلیل کنید. این یک پایه نگهدارنده فلزی و گیره محکم برای نصب دوچرخه ارائه می دهد که دستگاه شما را در همان مکان روی فرمان شما نگه می دارد، حتی اگر در جاده به چند ضربه برخورد کنید.

قفل قابل ارتقا می تواند تلفن های تا 6.8 اینچ را نگه دارد و حتی کمی محافظت می کند تا در صورت تصادف ترک نخورد. پایه همچنین می تواند 360 درجه بچرخد، پس می توانید تلفن خود را هر طور که می خواهید قرار دهید.

در حالی که این یک پایه تلفن کامل نیست - عمدتا از پلاستیک ارزان قیمت ساخته شده است، از مکانیزم چرخشی برای قفل کردن تلفن شما در جای خود استفاده می کند و احتمالاً برای قرار گرفتن در زمین های ناهموار ایده آل نیست - قیمت آن 10 دلار است، پس معامله بسیار خوبی است.

بهترین پایه دوچرخه ارزان قیمت

نگهدارنده تلفن جهانی TSMATOL

اگر می خواهید هنگام خرید یک پایه تلفن دوچرخه جدید مقداری پول پس انداز کنید، این پایه از TSMATOL یک گزینه محکم است. این کامل نیست، اما قیمت آن زیر 15 دلار است و بسیار خوب است.

تلفن در حال قرار دادن در پایه تلفن Lamical
لامیکال

طرفداران

طراحی محکم

قفل بادوام و یک دست می تواند گوشی های هوشمند بزرگتر را در خود جای دهد

موقعیت های عمودی و افقی

منفی

کل کوه بسیار بزرگ است

رنگ های مختلف فقط لهجه هستند

برای دوچرخه سواران کوهستان، نگهدارنده تلفن دوچرخه Lamical وجود دارد. دستگیره فرمان محکمی دارد و در هنگام خراب کردن زمین ثابت می ماند و پایه تلفن را می توان با یک دست کار کرد. این پایه همچنین کمی محافظت به گوشی هوشمند شما می‌افزاید تا آن را در برابر عوامل محافظت کند.

Lamical او میگوید این پایه می‌تواند گوشی‌های تا اندازه 6.8 اینچ را نگه دارد، شوک را جذب کند و بین جهت‌های عمودی و افقی بچرخد. این طراحی به لطف مواد و ساخت و ساز درجه یک قوی است و می توانید آن را در سه رنگ مشکی، زرد و خاکستری دریافت کنید.

مسلماً، رنگ‌ها صرفاً بر روی پایه تلفن مشکی هستند و اندازه کل بسته نسبتاً بزرگ است. اگر بتوانید از آن عبور کنید، برای هر کسی که به طور منظم روی چمن سنگی سوار می شود، گزینه بسیار خوبی است.

بهترین پایه تلفن برای دوچرخه های کوهستان

نگهدارنده تلفن دوچرخه Lamical

هر کسی که مرتباً خود را در حال خراب کردن زمین با دوچرخه کوهستان بیابد، از نگهدارنده تلفن دوچرخه Lamical لذت خواهد برد. محکم، بادوام است و می تواند گوشی های هوشمند تا 6.8 اینچ را در خود جای دهد.

پایه تلفن دوچرخه پرسه زدن در پس زمینه خاکستری
پرسه زدن

طرفداران

چفت سیلیکونی مقاوم در برابر آب و هوا

دسته مانت در برابر ضربه مقاوم است

چرخش 360 درجه

منفی

موارد حجیم ممکن است مناسب نباشند

اگر برای اتصال به موتورسیکلت یا دوچرخه برقی به یک پایه تلفن محکم نیاز دارید، پایه تلفن روم دوچرخه درست در کوچه شم است. این یک طراحی بادوام ارائه می دهد که به طور ایمن به دسته دوچرخه شما متصل می شود و توری سیلیکونی که تلفن شما را نگه می دارد در برابر آب و هوا مقاوم است تا از پیری سریع جلوگیری کند.

دسته دسته شما در برابر ضربه مقاوم است، پس در صورت برخورد با دست انداز به اطراف نمی پرد و پایه می تواند 360 درجه بچرخد.

خود مانت می‌تواند دستگاه‌هایی تا عرض 3.6 اینچ را در خود جای دهد، اما اگر گوشی شما ضخیم‌تر است، به لطف یک قاب حجیم، این احتمال وجود دارد که در شبکه سیلیکونی قرار نگیرد. فراتر از آن، این یک پایه تلفن محکم برای دوچرخه شما است که برای عملکرد خوبی در هنگام بیرون رفتن در جاده های باز طراحی شده است.

بهترین پایه تلفن برای دوچرخه های جاده ای

پایه تلفن دوچرخه پرسه زدن

برای دوچرخه‌هایی که در جاده آزاد حرکت می‌کنند، Roam Bike Phone Mount یک انتخاب عالی است. با یک توری سیلیکونی محکم برای نگه داشتن گوشی، دستگیره مقاوم در برابر ضربه و قیمت مناسب، عملاً بی دردسر است.

کیف قاب جلوی تلفن دوچرخه ROCKBROS در پس‌زمینه صورتی
برادران راک

طرفداران

طراحی ضد آب و هوا

فضای ذخیره سازی فراوان برای همه وسایل شما

تلفن شما را برای دید آسان نگه می دارد

منفی

نمی توان گوشی های بسیار بزرگتر از 6.5 اینچ را جا داد

پایه تلفن دوچرخه که به عنوان یک کیسه ذخیره برای چیزهایی مانند کلید، کیف پول شما و سایر اقلام کوچک عمل می کند، می تواند بسیار راحت باشد. برای هرکسی که می‌خواهد یکی را انتخاب کند، باید کیف کوه دوچرخه راک برادران را تحلیل کند.

درست در وسط دوچرخه شما می‌نشیند، پس ایمن می‌ماند، و در صورتی که مجبور شوید نقشه‌ای را بالا بکشید تا ببینید کجا می‌روید، گوشی شما را کمی بالا می‌برد. این کیف ضد آب و گرد و غبار است و می‌تواند تقریباً هر چیزی را که برای سواری نیاز دارید در آن ذخیره کند.

علاوه بر این، یک دریچه کوچک در پایین وجود دارد تا بتوانید هدفون‌ها را به تلفن خود هدایت کنید، اگر هنوز هم زندگی سیمی دارید. در دو طرف بازتابنده‌ها وجود دارد تا خودروها بتوانند شما را در تاریکی ببینند و می‌توانید از طریق محافظ پلاستیکی از صفحه نمایش لمسی گوشی خود استفاده کنید.

سروصدا کردن با کیسه ای برای نگهداری گوشی در آن می تواند خسته کننده باشد، به خصوص اگر بخواهید سریع آن را بکشید و یک پیام متنی تایپ کنید. همچنین برای گوشی‌های بزرگ‌تر با صفحه‌نمایش بیش از 6.5 اینچ یا به لطف قاب حجیم، ضخیم نیست. صرف نظر از این، اگر تصمیم گرفته اید که به یک کیف نصب شده روی دوچرخه خود نیاز دارید، یک وانت محکم است.

بهترین پایه تلفن کیف دوچرخه

Rock Bros Bike Mount Bag

کیف های قابل نصب برای دوچرخه شما برای ذخیره برخی از ملزومات در حین دوچرخه سواری عالی هستند، و این کیف از Rock Bros برای کسانی که به جایی برای نصب گوشی خود نیز نیاز دارند عالی است. این کیف با زاویه دید بالا، طراحی مقاوم در برابر آب و هوا و بند قابل اعتماد، برای کسانی که به ذخیره سازی اضافی در حال حرکت نیاز دارند عالی است.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است