متن خبر

بهترین هدفون مقرون به صرفه 2023

بهترین هدفون مقرون به صرفه 2023

اخباربهترین هدفون مقرون به صرفه 2023
شناسهٔ خبر: 266928 -
خبرکاو:

هدفون روی میز چوبی
Andyb.jpg/Shutterstock.com

به‌روزرسانی، 2023/01/27: ما توصیه‌های خود را تحلیل کرده‌ایم و مطمئن هستیم که این هدفون‌ها همچنان بهترین هدفون‌های مقرون به صرفه‌ای هستند که می‌توانید بخرید.

در سال 2023 به دنبال چه چیزی در هدفون باشیم

یکی از اولین و مهمترین تصمیماتی که باید برای هر جفت هدفون بگیرید این است که می خواهید با سیم یا بی سیم باشد. هدفون های بی سیم آزادی حرکت بیشتری را به شما می دهند، اما هزینه بیشتری نیز دارند و نیاز به شارژ مجدد دارند. هدفون های سیمی راحت تر اما مقرون به صرفه تر هستند و کیفیت صدای بهتری ارائه می دهند.

دومین چیزی که باید در نظر داشته باشید نویز است. اگر در یک دفتر شلوغ کار می کنید یا یک رفت و آمد عمومی طولانی دارید، حذف فعال نویز می تواند ضروری باشد. از طرفی به هزینه هدفون می افزاید و بسته به نحوه اجرای آن می تواند بر کیفیت صدا تاثیر منفی بگذارد.

اکثر هدفون‌هایی که ما به آن‌ها نگاه می‌کنیم از طراحی پشت بسته استفاده می‌کنند، به این معنی که هر کسی در نزدیکی شما نمی‌تواند چیزی را که شما به آن گوش می‌دهید، حداقل با صدای معقول بشنود. هدفون های پشت باز دقیقاً همین هستند - پشت هدفون نمایان است. این باعث می‌شود صدایی گسترده‌تر و گسترده‌تر ایجاد شود، اما هرکسی که در اطراف شما باشد، هرچه را که گوش می‌دهید به‌طور ضعیف می‌شنود.

بسته به هدفونی که به آن نگاه می کنید، برخی ممکن است درایورهای بزرگتر و کوچکتری داشته باشند. اجازه ندهید این نام شما را گیج کند—بیشتر هدفون های روی گوشی و روی گوشی از درایورهای پویا استفاده می کنند که فقط بلندگوهای کوچک کنار گوش شما هستند. اندازه آنها معمولاً 40 یا 50 میلی متر است، اما ممکن است اعداد بزرگتر یا کوچکتر را مشاهده کنید.

درایورهای بزرگتر اغلب به دلیل اندازه اضافی بیس بیشتری ارائه می دهند، اما این بدان معنا نیست که درایورهای بزرگتر همیشه بیس بیشتری دارند. هدفون‌های استودیویی و هدفون‌هایی که برای پاسخ فرکانسی دقیق‌تر تلاش می‌کنند، اغلب از درایورهای بزرگ‌تری استفاده می‌کنند، اما روی بیس بیش از حد تأکید نمی‌کنند.

در نهایت، اگر به دنبال هدفون برای بازی هستید، چند جزئیات اضافی وجود دارد که باید مراقب آنها باشید. صدای موقعیت برای هدفون های بازی مهم است، همانطور که میکروفن برای برقراری ارتباط با دیگران هنگام بازی آنلاین اهمیت دارد.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، در اینجا بهترین هدفون های مقرون به صرفه ای که می توانید امروز خریداری کنید، آورده شده است.

بهترین هدفون مقرون به صرفه در کل: Philips SHP9600

فرد در حال استراحت با هدفون Philips SHP
فیلیپس

طرفداران

طراحی پشت باز باعث ایجاد صدای وسیع و جادار می شود

ساخت جامد با هدبند تقویت شده با فولاد

راحت برای ساعت ها در یک زمان

منفی

دیگران در این نزدیکی آنچه را که شما گوش می دهید می شنوند

انتخاب کلی ما بر کیفیت صدا و عملکرد صوتی به جای ویژگی های فانتزی تمرکز دارد. به همین دلیل است که ما فیلیپس SHP9600 را انتخاب کردیم، مجموعه‌ای از هدفون‌های سیمی با پشت باز و بدون توجه به آنچه که گوش می‌دهید، عدالت را در مورد موسیقی مورد علاقه شما انجام می‌دهند.

فیلیپس SHP9600 درایورهای 50 میلی متری ساخته شده است. اینها هدفون های 32 اهم هستند، پس حتی اگر از آنها با تلفن خود استفاده کنید، قدرت و حجم زیادی خواهید داشت.

فیلیپس درایورها را طوری تنظیم کرد که نسبتاً خنثی باشند، پس در حالی که هدفون ها باس زیادی ارائه می دهند، فرکانس های سه گانه یا متوسط ​​را به خطر نمی اندازند. در حالی که این برای موسیقی عالی است، به این معنی است که آنها برای فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و ویدیوهای YouTube به خوبی کار می‌کنند.

برخلاف برخی از هدفون های مقرون به صرفه، فیلیپس SHP9600 از یک هدبند تقویت شده با فولاد به جای پلاستیک استفاده می کند. این به این معنی است که اینها باید تا استفاده مکرر بدون شکست حفظ شوند. نگران ناخوشایند بودن فلز نباشید، زیرا هدبند دارای لایه های دولایه است.

این یکی از بی‌هوده‌ترین هدفون‌هایی است که ما به آن نگاه می‌کنیم، اما تمام پولی که فیلیپس با اضافه نکردن بلوتوث یا حذف نویز صرفه‌جویی می‌کند مستقیماً به عملکرد صدا می‌رود. اگر این چیزی است که در هدفون بیشتر به آن اهمیت می دهید، Philips SHP9000 را از دست ندهید.

بهترین هدفون مقرون به صرفه به طور کلی

فیلیپس SHP9600

فیلیپس SHP9600 از نظر صوتی دو برابر قیمت با هدفون مطابقت دارد، و ساختار محکم به این معنی است که آنها باید برای مدت طولانی برای شما دوام بیاورند.

هدفون مونوپریس در پس زمینه صورتی
تک قیمت

طرفداران

صدای عالی چه در حال استفاده از تلفن خود یا یک آمپر هدفون باشید

طراحی هدبند راحت

صحنه صوتی گسترده با وجود طراحی پشت بسته

منفی

پدهای گوش شخص ثالث برای راحتی مطلوب ضروری هستند

کابل طولانی استفاده از دستگاه های قابل حمل را دشوار می کند

اگر با این برند آشنایی ندارید، Monoprice به عنوان یک شرکت فروش کابل های ارزان قیمت و سایر لوازم جانبی شروع به کار کرد. این شرکت چنین شهرت خوبی به دست آورد و شاخه های مختلفی را به خود اختصاص داد و اکنون آنها به یک بازیکن در دنیای هدفون نیز تبدیل شده اند.

هدفون‌های Monoprice Modern Retro از بهترین هدفون‌هایی هستند که می‌توانید در محدوده قیمتی خود تهیه کنید، و حتی از برخی مدل‌ها سه برابر قیمت یا بیشتر پیشی می‌گیرند.

همانطور که از نام آن پیداست، Monoprice Modern Retro ظاهری بازگشتی دارد، اما صدا چیزی جز قدیمی است. مانند فیلیپس SHP9600، این هدفون دارای درایورهای 50 میلی متری با امپدانس 32 اهم است. در حالی که آنها به اندازه فیلیپس حساس نیستند، ارائه Monoprice هنوز هم به راحتی با تلفن قابل رانندگی است.

اینها یک جفت هدفون ارزان قیمت سیمی هستند و یکی از نکات منفی که از ساخت بودجه آنها ناشی می شود این است که کابل داخلی است و قابل تعویض نیست. همچنین طول آن تقریباً 10 فوت است، که اگر در خانه گوش می‌دهید عالی است، اما اگر از آن‌ها با تلفن خود استفاده می‌کنید، ممکن است سخت باشد.

خارج از جعبه، ایرپدهای استوک بهترین نیستند. همانطور که گفته شد، ایرپدهای فوم حافظه جانبی بزرگ Brainwavz XL جایگزینی با کیفیت هستند که این هدفون را بسیار بهبود می بخشد. با تعویض سریع پد، Monoprice Modern Retro به راحتی با هدفون هایی که قیمت بسیار بیشتری دارند رقابت می کند.

اگر ترجیح می‌دهید لنت‌های گوش را تعویض نکنید، پدهای استوک مناسب هستند، اما نه‌تنها پدهای گوش جایگزین در راحتی ارتقا یافته‌اند، بلکه در رنگ‌های مختلف برای شخصی‌سازی هدفون‌های شما نیز موجود هستند.

بهترین هدفون زیر 75 دلار

Monoprice Modern Retro

اگر می‌خواهید مجموعه‌ای از پدهای گوش ارزان‌قیمت شخص ثالث را وارد کنید، Monoprice Modern Retro به راحتی با هدفون‌هایی که صدها صدها قیمت بیشتر دارند رقابت می‌کند.

بهترین هدفون کاهش نویز ارزان قیمت: Sennheiser HD 450BT

شخصی <a href= که از هدفون Sennheiser 450BT استفاده می کند" width="730" height="390" data-credittext="Sennheiser" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
سنهایزر

طرفداران

صدای عالی برای موسیقی، فیلم، پادکست و موارد دیگر

عملکرد بی سیم عالی

30 ساعت عمر باتری

منفی

حذف نویز در هنگام پخش نشدن موسیقی چندان موثر نیست

Sennheiser یک نام شناخته شده و شناخته شده در دنیای هدفون است، اگرچه در مورد پیشنهادات بودجه این شرکت به اندازه هدفون های رده بالاتر آن صحبت نمی شود. این مایه شرمساری است، زیرا Sennheiser HD 450BT مجموعه ای فوق العاده از هدفون های بی سیم حذف نویز است.

این هدفون از بلوتوث 5.0 برای اتصال استفاده می‌کند و از کدک‌های AAC و aptX پشتیبانی می‌کند، به این معنی که بدون توجه به نوع دستگاهی که از آن گوش می‌دهید، صدایی عالی خواهند داشت. آنها از aptX Low Latency پشتیبانی می‌کنند، به این معنی که در هنگام تماشای ویدیو، نگران پخش نشدن صدا در هنگام تماشای ویدیو نخواهید بود.

اگرچه حذف نویز ممکن است به اندازه هدفون های بی سیم پرچمدار گران قیمت Sennheiser موثر نباشد، اما از فناوری مشابهی استفاده می کند. حذف فعال نویز هنگام گوش دادن به موسیقی، تماشای ویدیو یا در حال مکالمه عالی عمل می کند. وقتی هیچ رسانه ای را پخش نمی کنید، صدایی در اطراف خود خواهید شنید.

هدفون HD 450BT خارج از جعبه صدا عالی دارد، اما ممکن است بخواهید کنترل بیشتری روی صدا داشته باشید. خوشبختانه، شما می توانید EQ را تنظیم کنید و با استفاده از برنامه Sennheiser Smart Control از بین حالت های مختلف صدا انتخاب کنید.

این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا عمر باتری هدفون را زیر نظر داشته باشید، اما ممکن است به این ویژگی نیاز نداشته باشید. هدفون Sennheiser دارای حداکثر 30 ساعت زمان پخش است، پس شما نیازی به شارژ زیاد آن ندارید.

بهترین هدفون کاهش نویز اقتصادی

بهترین هدفون بی سیم ارزان قیمت: Jabra Elite 45h

مردی در حال گوش دادن <a href= به هدفون Jabra Elite" width="730" height="390" data-credittext="Jabra" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
جبرا

طرفداران

تا 50 ساعت زمان پخش

صدای خود را با برنامه MySound شخصی کنید

در چندین رنگ موجود است

منفی

بدون حذف نویز

Jabra مدت طولانی تری نسبت به بسیاری از رقبای خود هدفون های بی سیم و هدفون های بی سیم جامد را تولید کرده است و این شرکت با گذشت زمان در این زمینه بهتر شده است. اثبات این موضوع در Jabra Elite 45h نهفته است، مجموعه ای عالی و قابل حمل از هدفون های بلوتوث مقرون به صرفه.

با توجه به ساختار کوچکتر و طراحی روی گوش، Jabra Elite 45h از یک درایور 40 میلی متری استفاده می کند، اما به نظر می رسد چیزی جز کوچک است. به لطف اندازه کوچک‌تر، این هدفون‌هایی هستند که می‌توانید هنگام پیاده‌روی بیرون بیاورید و نیازی نیست نگران گرفتار شدن در باران باشید، زیرا در برابر باران مقاوم هستند.

هدفون Jabra Elite 45h حذف نویز را ارائه نمی دهد، اما به شما امکان می دهد تجربه گوش دادن خود را شخصی سازی کنید. با برنامه Jabra Sound+، می‌توانید از ویژگی MySound استفاده کنید، که قول می‌دهد صدا را با مشخصات شنوایی فردی شما تنظیم کند.

عمر باتری نیز با Jabra Elite 45h مشکلی نخواهد داشت. این شرکت ادعا می کند زمان پخش تا 50 ساعت است و اگر این کافی نباشد، 15 دقیقه شارژ 10 ساعت بیشتر گوش دادن را برای شما به ارمغان می آورد.

بسیاری از هدفون‌ها فقط در یک گزینه تک رنگ عرضه می‌شوند، اما در Jabra Elite 45h اینطور نیست. علاوه بر گزینه مشکی استاندارد، اگر هدفون خود را با رنگ‌های پر رنگ ترجیح می‌دهید، می‌توانید بین بژ طلایی و آبی دریایی نیز یکی را انتخاب کنید.

بهترین هدفون بی سیم مقرون به صرفه

Jabra Elite 45h

Jabra Elite 45h عملکرد بی‌سیم قابل‌توجهی، صدای قابل شخصی‌سازی با برنامه Jabra MySound و عمر باتری کاملاً عظیم را ارائه می‌دهد، همه با بودجه کم.

بهترین هدفون گیمینگ اقتصادی: Razer Kraken

Green Razer Krakens روی میز کامپیوتر
ریزر

طرفداران

راحت برای ساعت ها در یک زمان

میکروفون دارای قابلیت حذف نویز داخلی است

صدای موقعیتی عالی

منفی

فاقد THX Spatial Audio مانند مدل‌های گران‌تر

هدفون های زیادی وجود دارد که محدود کردن گزینه بودجه عالی می تواند دشوار باشد، حداقل برای دسته های خاص. وقتی صحبت از هدفون های بازی می شود، اینطور نیست. انتخاب در اینجا واضح است - Razer Kraken.

نسخه‌های زیادی از Kraken پس از انتشار نسخه اصلی منتشر شده‌اند، اما اگر به دنبال یک هدست بازی ساده هستید که در هر جایی کار کند، شکست دادن Kraken اصلی سخت است. این با سیستم های جدیدتر مانند پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و رایانه شخصی کار می کند، اما با کنسول های قدیمی شما نیز کار می کند.

مانند اکثر هدست های بازی، این هدفون ها سیمی هستند، اما آداپتورهای مختلفی دارند تا مطمئن شوند Kraken با تجهیزات بازی شما کار می کند. آنها همچنین دارای یک جک استاندارد 3.5 میلی متری هدفون هستند.

اگر اغلب خود را در جلسات چند ساعته بازی می بینید، به یک هدست راحت نیاز دارید. Kraken شما را با بالشتک‌های ژل‌شده در پدهای گوش پوشانده است که نه تنها نرم هستند، بلکه خنک‌کننده نیز هستند تا از ایجاد گرما که ممکن است در برخی از هدفون‌ها رخ دهد، جلوگیری شود.

یکی دیگر از جنبه های سرگرم کننده Razer Kraken رنگ های متنوع موجود است. رنگ مشکی "کلاسیک" وجود دارد، اما رنگ های روشنی مانند سبز، سفید مرکوری و صورتی کوارتز نیز دارید.

بهترین هدفون گیمینگ اقتصادی

ریزر کراکن

Razer Kraken مجموعه‌ای از هدفون‌های گیمینگ است که اغلب توصیه می‌شود، اما حتی پس از گذشت این همه سال، صدای فوق‌العاده‌ای دارند و با هر کنسول یا رایانه‌ای که می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، کار می‌کنند.

بهترین هدفون استودیو اقتصادی: Sony MDR7506

هدفون سونی در پس زمینه خاکستری
سونی

طرفداران

محدوده فرکانس عمدتاً مسطح از 10 هرتز تا 20 کیلوهرتز

صدای خنثی اما همچنان دلپذیر

ایزولاسیون خوب در برابر نشت صدا

منفی

کابل قابل تعویض نیست

هدفون های استودیویی مشکل هستند زیرا می توانید به راحتی هزاران دلار خرج کنید و همچنان فردی را پیدا کنید که گزینه های گران قیمت تری را توصیه کند. اگر می‌خواهید پخش صدای دقیقی داشته باشید، اما قیمت‌هایی را نسبت به خانه‌های شهری متوسط ​​ترجیح می‌دهید، به Sony MDR7506 نگاه نکنید.

اینها از درایورهای کوچکتر 40 میلی متری با آهنرباهای نئودیمیم استفاده می کنند، به این معنی که به اندازه کافی کوچک، سبک و راحت هستند تا برای ساعت ها ضبط و مخلوط کردن استفاده شوند. طراحی پشت بسته به این معنی است که هنگام ضبط وکال یا صداگذاری، صدایی از هدفون نشت نمی کند.

با وجود درایورهای کوچکتر، پسوند پایین رده در این هدفون چشمگیر است و به 10 هرتز می رسد. در طرف دیگر طیف صدا، آهنرباهای نئودیمیم موجود در درایورها باعث می‌شود که صدایی پررنگ و پرنور ایجاد کند، اما هرگز گوش‌های شما را خسته یا تیز نمی‌کند.

اگر حرف ما به اندازه کافی خوب نیست، اندرو شپس رکوردهای Red Hot Chili Peppers، Green Day، Rival Sons و بسیاری دیگر را با هم ترکیب کرده است و او استفاده خود از Sony MDR7506 را در ویدیویی در یوتیوب نشان داده است.

با فرض اینکه در مورد صدا جدی هستید، می خواهید چندین گزینه مانیتورینگ بین آنها جابجا شود، اما صرف نظر از بودجه شما، سونی MDR7506 گفت نی ارزشمند به زرادخانه صوتی شما است.

بهترین هدفون استودیویی ارزان قیمت

سونی MDR7506

هدفون سونی MDR7506 ممکن است یک محصول اصلی استودیویی باشد، اما برای هر کسی مقرون به صرفه است و نظارت قابل اعتماد و دقیق را با قیمت مناسب به ارمغان می آورد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است