سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بهترین معاملات تلویزیون در Target: تا 900 دلار در تلویزیون های 4K، QLED و OLED صرفه جویی کنید

(اعتبار تصویر: آینده) به دنبال بهترین معاملات تلویزیون هدف این هفته هستید؟ من در حال جمع‌آوری بهترین پیشنهادها در این صفحه با طیف وسیعی از اندازه‌ها و قیمت‌ها در تلویزیون‌های 4K، QLED، و OLED از برندهایی مانند Samsung، LG، Vizio، TCL، و Hisense هستم. • خرید بیشتر معاملات تلویزیون هدف معاملات تلویزیون Target شامل همه چیز، از مجموعه‌های مقرون به صرفه با صفحه‌نمایش بزرگ تا نمایشگرهای OLED ممتاز، با قیمت‌های رقابتی است، پس امیدواریم چیزی برای همه وجود داشته باشد. به ...
معاملات تلویزیونی <a href= را هدف قرار دهید" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ZKKUCW6sxnqKhvZQYd8TAe.jpg">
(اعتبار تصویر: آینده)

به دنبال بهترین معاملات تلویزیون هدف این هفته هستید؟ من در حال جمع‌آوری بهترین پیشنهادها در این صفحه با طیف وسیعی از اندازه‌ها و قیمت‌ها در تلویزیون‌های 4K، QLED، و OLED از برندهایی مانند Samsung، LG، Vizio، TCL، و Hisense هستم.

خرید بیشتر معاملات تلویزیون هدف

معاملات تلویزیون Target شامل همه چیز، از مجموعه‌های مقرون به صرفه با صفحه‌نمایش بزرگ تا نمایشگرهای OLED ممتاز، با قیمت‌های رقابتی است، پس امیدواریم چیزی برای همه وجود داشته باشد. به لطف معاملات چشمگیر Super Bowl TV در این غول خرده فروشی، با قیمت های بی سابقه از همه برندهای برتر، در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای انتخاب یک معامله است.

در زیر، همه بهترین معاملات تلویزیون هدف را پیدا خواهید کرد که هر هفته با همه پیشنهادات برتر به روز می شوند. اگر به دنبال قیمت‌های بیشتر هستید، می‌توانید از راهنمای اصلی معاملات تلویزیون ما دیدن کنید، و اگر به دنبال نمایشگر ممتاز هستید، می‌توانید خلاصه معاملات تلویزیون OLED ما را تحلیل کنید.

بهترین معاملات تلویزیون هدف این هفته

می‌توانید منتظر رویداد فروش روز رئیس‌جمهور باشید که شامل فروش تلویزیون روز رئیس‌جمهور می‌شود .

مکنزی فریزیر ویرایشگر معاملات در ایالات متحده برای TechRadar در Future plc است. او در سه سال گذشته مشاوره معاملاتی را برای Future به اشتراک می‌گذارد و دوست دارد محصولاتی را که مصرف‌کننده می‌خواهد با بهترین قیمت ممکن پیدا کند. او هشت سال تجربه کار در فضای تجارت الکترونیکی دارد و دوست دارد برای نوزاد پسرش مادر شود.

خبرکاو