سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بهترین برنامه های Verizon Wireless برای مارس 2024

بهترین برنامه Verizon برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، آیا شما یک کاربر مجرد با بودجه هستید؟ شاید شما به دنبال برنامه ای برای کل خانواده خود هستید. خوب، بدون توجه به نیاز شما، ما تمام گزینه های شما را معرفی کرده ایم و نکات زیادی را در این راهنما برای بهترین برنامه های بی سیم Verizon در این ماه ارائه کرده ایم. برنامه های Verizon: پیوندهای پرش مانند اکثر اپراتورها، برنامه های Verizon معمولاً در دو دسته قرار می ...

بهترین برنامه Verizon برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، آیا شما یک کاربر مجرد با بودجه هستید؟ شاید شما به دنبال برنامه ای برای کل خانواده خود هستید. خوب، بدون توجه به نیاز شما، ما تمام گزینه های شما را معرفی کرده ایم و نکات زیادی را در این راهنما برای بهترین برنامه های بی سیم Verizon در این ماه ارائه کرده ایم.

برنامه های Verizon: پیوندهای پرش

مانند اکثر اپراتورها، برنامه های Verizon معمولاً در دو دسته قرار می گیرند - پس پرداخت و پیش پرداخت. ما هر دو را در این راهنما دقیقاً در اینجا پوشش می دهیم، پس اگر مطمئن نیستید به چه مقدار داده نیاز دارید اما ایده ای دارید که چقدر می خواهید خرج کنید، اطلاعات مفیدی را در اینجا پیدا خواهید کرد. همچنین بخش سؤالات متداول مفیدی را دقیقاً در زیر پیدا خواهید کرد که در آن به موضوعاتی مانند پوشش، قیمت و دسترسی به 5G خواهیم پرداخت.

به‌عنوان یک اپراتور، Verizon عموماً بهترین پوشش سراسری را در سرویس خود ارائه می‌کند، و در حالی که برنامه‌های آن را عموماً گران‌تر می‌بینید، آنها امتیازات بسیار عالی متمرکز بر پخش را ارائه می‌دهند. رفتن به صورت پس‌پرد قطعاً گران است، اما اغلب ارزش آن را دارد - به ویژه به این دلیل که انتخاب تلفن‌های Verizon به خصوص اگر به دنبال یک برنامه نامحدود هستید، خوب است. همچنین متوجه خواهید شد که اکثر معاملات فعلی Verizon به طور انحصاری در طرح‌های نامحدود پس‌پرداخت نیز در دسترس هستند، اگرچه نباید اجازه دهید این شما را از تحلیل انواع دیگر برنامه‌ها نیز منصرف کند.

اگر بهترین برنامه‌های این هفته ورایزون را کمی بیش از حد گران می‌دانید، ما همچنین تعدادی تذکر افتخاری را از راهنمای بهترین برنامه‌های تلفن همراه خود در پایین مقاله آورده‌ایم. در آنجا می‌توانید ببینید که Verizon چگونه در مقابل رقبا قرار می‌گیرد، و همچنین برخی از بهترین برنامه‌های پیش‌پرداخت از خدمات ارزان‌تر را تحلیل کنید.

به روز رسانی های اخیر

آخرین رده طرح "Unlimited Ultimate" اضافه شد. قیمت های طرح تعدیل شده (پس انداز چند خطی بهتر).

بهترین برنامه های Verizon: ترکیب فعلی

برنامه های داده نامحدود Verizon

خدمات طرح ورایزون با گزینه‌های نامحدود پس‌پرداخت خود پیشتاز است - که به‌عنوان نوعی پیشنهاد «گل سرسبد» از این سرویس عمل می‌کند. به طور خلاصه، این برنامه‌های داده نامحدود، تمام داده‌های سریعی را که می‌توانید به آن نیاز دارید و دسترسی به هزاران امتیاز جریان و ذخیره‌سازی ابری را فراهم می‌کند. اینها بهترین برنامه های Verizon هستند که در حال حاضر موجود است، اگرچه همانطور که انتظار دارید دارای یک برچسب قیمت بسیار عالی هستند. ما اینها را به افرادی توصیه می کنیم که واقعاً از تلفن خود زیاد استفاده می کنند و از این مقدار داده نامحدود بیشترین استفاده را خواهند برد.

از سال 2023، Verizon سیستم جدیدی به نام "myPlan" معرفی کرده است که به مشتریان این امکان را می دهد تا برنامه پس پرداخت خود را واقعاً مطابق با نیازهای خود تنظیم کنند. چندین ردیف از طرح‌های نامحدود با امتیازات متفاوت به نفع انتخاب ساده‌تر دو طرح با گزینه اضافه کردن «هدیه‌های» اختیاری در هر ماه از بین رفته‌اند. هر هدیه 10 دلار در ماه هزینه دارد و می‌توانید هر زمان که بخواهید آنها را تغییر دهید. از طرف دیگر، اگر می‌خواهید فقط به اصول اولیه پایبند باشید، اگر می‌خواهید هزینه‌ها را به حداقل برسانید، هیچ تعهدی برای اضافه کردن مزایا وجود ندارد.

هدیه‌های اضافی برای طرح‌های نامحدود پس‌پرداخت

علاوه بر گزینه‌های Verizon myPlan فوق، مشتریان در هر یک از طرح‌های داده نامحدود جدید می‌توانند با هزینه 10 دلار در ماه به ازای هر طرح، دو هدیه اضافه کنند. امتیازات موجود به شرح زیر است:

بسته Disney+ Premium، Hulu، ESPN+

100 گیگابایت هات اسپات موبایل

بسته Apple One (Apple Music، TV+، Arcade، iCloud)

عضویت Walmart+

خانواده Apple Music

داده و ایمنی ساعت هوشمند (تخفیف روی خط)

+ پخش اعتبار ماهانه

3 روز TravelPass

فضای ذخیره سازی ابری 2 ترابایتی

باندل Disney+ یا Apple One به کسانی که امتیازات پخش جریانی خود را دوست دارند به خوبی ارائه می‌شوند. اگر به دنبال ارزش روزانه هستید، عضویت + Walmart برای دریافت تخفیف در تحویل، بنزین و دسترسی به معاملات انحصاری در جمعه سیاه بسیار خوب است. همچنین ارزش در نظر گرفتن گزینه‌های خاص‌تر در این فهرست است - مانند تخفیف در خطوط ساعت هوشمند متصل و روزهای TravelPass رایگان که در 210 کشور، مکالمه، متن و داده نامحدودی ارائه می‌دهد.

برنامه های پیش پرداخت Verizon

طرح‌های پیش‌پرداخت ورایزون ، طرح‌های غیرقراردادی انعطاف‌پذیری هستند که به‌صورت ماهیانه قابل تمدید برای آن‌ها پرداخت می‌کنید. به طور خلاصه، آنها نیازی به تحلیل اعتباری ندارند و قیمت‌های بسیار مناسبی دارند، اما بیشتر مزایایی را که در طرح‌های پس‌پرداخت مانند سرویس‌های پخش می‌یابید، ندارند. آنها همچنین در معرض سرعت پایین‌تری داده‌ها در اطراف هستند، بدون اینکه در شبکه Verizon Premium باشند. گفته می شود، اگر شما به شدت در بودجه هستید و نمی خواهید با یک قرارداد سالانه مقید شوید، آنها یک انتخاب مناسب هستند.

پلان های متصل و لوازم جانبی Verizon

علاوه بر تلفن‌ها، ورایزون برای تعدادی ساعت هوشمند، تبلت و هر تعداد گجت تلفن همراه که دستگاه‌های متصل می‌خواند نیز برنامه‌هایی دارد. به طور کلی، می‌توانید این موارد را با قیمت حدود 10 دلار به برنامه‌های موجود Verizon اضافه کنید، با این حال، اگر یک طرح مستقل می‌خواهید، آن‌ها نیز در دسترس هستند، در اینجا یک فهرست سریع با قیمت‌ها وجود دارد:

ابزارهای دیگری که می‌توانید با طرح Verizon Connected وصل کنید عبارتند از: اتومبیل‌ها، هات‌اسپات‌ها، ناوبری نشسته، و دوربین‌های جریان - معمولاً با همان نرخ‌های بالا.

برنامه های داده پیش پرداخت Verizon

طرح‌های داده پیش‌پرداخت Verizon تا حدودی جدیدتر به سایت شرکت مخابراتی اضافه شده‌اند و اساساً جایگزینی برای طرح‌های داده مشترک قدیمی هستند. آنها برای استفاده از چندین دستگاه تلفن همراه (تبلت، ساعت هوشمند، و غیره) طراحی شده‌اند، اما هیچ یک از دقیقه‌ها یا پیام‌های معمولی را که با طرح تلفن استاندارد دریافت می‌کنید، ندارند. برخلاف طرح‌های داده مشترک قدیمی، اکنون به جای پس‌پرداخت نیز پیش‌پرداخت می‌شوند، که باعث می‌شود در مورد قراردادها بسیار انعطاف‌پذیر باشند.

توجه داشته باشید، طرح‌های داده پیش‌پرداخت Verizon به بهترین وجه به‌عنوان افزونه‌های طرح تلفن پیش‌پرداخت موجود استفاده می‌شوند. در ابتدا، این طرح ها بسیار گران هستند، اما گفت ن آنها به یک حساب موجود به معنای تخفیف 30 دلاری در ماه برای هر خط است. اینم قیمت گذاری:

طرح 5 گیگابایتی - 40 دلار در ماه (10 دلار به عنوان خط اضافی)

طرح 25 گیگابایتی - 60 دلار در ماه (30 دلار به عنوان خط اضافی)

طرح 100 گیگابایتی با باند فوق العاده 5G - 80 دلار در ماه (50 دلار به عنوان خط اضافی)

طرح 150 گیگابایتی با باند فوق العاده 5G - 100 دلار در ماه (70 دلار به عنوان خط اضافی)

همانطور که می بینید، دو سطح گران تر (100 گیگابایت و 150 گیگابایت) دارای دسترسی نامحدود به شبکه 5G Ultra Wideband Verizon هستند. با این حال، همه سطوح پلان طبق استاندارد دارای بخار ویدیوی HD هستند.

قیمت گذاری طرح Verizon: پس پرداخت در مقابل پیش پرداخت

مانند اکثر اپراتورها، قیمت طرح Verizon به دو دسته تقسیم می شود - پس پرداخت و پیش پرداخت. با برنامه های پس پرداخت، قرار است برای یک قرارداد بلندمدت (24 ماهه) ثبت نام کنید و صورتحساب های خود را در پایان ماه تا پایان دوره خود پرداخت کنید. به طور کلی، این طرح‌ها همچنین به شما اجازه می‌دهند تا هر ماه از هر تعداد معاملات عالی Verizon برخوردار شوید، که به شما امکان می‌دهد گوشی جدیدی را با نرخ پایین ارتقا دهید یا کیف کنید.

پرداخت پیش‌پرداخت به این معنی است که شما معمولاً در ابتدای هر ماه پرداخت می‌کنید و به یک قرارداد طولانی محدود نمی‌شوید. این به طور کلی به آنها انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد، اگرچه ورایزون یک طرح وفاداری را اجرا می‌کند که بهترین نرخ‌ها را برای کسانی که برنامه خود را برای مدت طولانی‌تری ادامه می‌دهند، در نظر می‌گیرد. البته این کمی گستاخانه است زیرا به دنبال ایجاد ارتباط با مردم است و این انعطاف پذیری پیش پرداخت را جبران می کند، و همچنین شایان ذکر است که Verizon تمایل دارد معاملات خود را روی تلفن های جدید فقط برای مشتریان پس پرداخت رزرو کند.

طرح‌های بی‌سیم قابل مشاهده: پرسش‌های متداول

iPhone 14 Pro، Galaxy S23 و Google Pixel 7 در پس‌زمینه زرد

(اعتبار تصویر: آینده)

پوشش Verizon چگونه است؟

به طور کلی در نظر گرفته می شود که Verizon بهترین پوشش را در سراسر کشور در بین تمام اپراتورهای اصلی دارد - با اکثر منابع پوشش کلی خود را در حدود 70٪ برای شبکه 4G LTE خود قرار می دهند. با این حال، وقتی شروع به فکر کردن در مورد شبکه 5G می کنید - که در اکثر اپراتورهای اصلی هنوز در ابتدای راه است، همه چیز کمی پیچیده تر می شود. در این راستا، ورایزون در حال حاضر تنها حدود 11 درصد در سراسر کشور پوشش دارد، عمدتاً در شهرهای بزرگ. اگر به‌طور خاص به دنبال پوشش در منطقه خود هستید، می‌توانید نقشه پوشش به‌روز فعلی را دقیقاً در اینجا مشاهده کنید - از جمله گزینه وارد کردن کد پستی محلی خود.

آیا Verizon در تمام برنامه های خود 5G دارد؟

روی کاغذ، بله، همه برنامه‌های Verizon به خدمات شبکه 5G دسترسی دارند، اگرچه شایان ذکر است که همه برنامه‌های داده 5G در Verizon سرعت یکسانی را در سراسر صفحه ارائه نمی‌دهند.

Verizon در واقع دو سطح دسترسی 5G را ارائه می دهد - یک شبکه استاندارد "5G" که به طور همزمان با شبکه 4G LTE موجود خراب می شود و یک شبکه شیک "5G Ultra Wideband" که روی باند متفاوتی اجرا می شود. به طور خلاصه، طرح‌های ارزان‌تر Verizon از شبکه استاندارد 5G استفاده می‌کنند در حالی که گران‌ترها به شبکه Wideband دسترسی کامل دارند. همانطور که انتظار دارید، سرعت فوق‌العاده‌ای در شبکه Wideband دریافت خواهید کرد، اگرچه شایان ذکر است که هنوز در خارج از شهرهای بزرگ در دسترس نیست.

چرا برنامه های Verizon اینقدر گران هستند؟

به طور کلی برنامه های تلفن همراه از طریق اپراتورهای اصلی بسیار گران تر از طرح های ارائه شده توسط اپراتورهای پیش پرداخت کوچکتر مانند Visible و Mint Mobile است. این به طور کلی با این واقعیت توضیح داده می شود که اپراتورهای بزرگ به طور فیزیکی شبکه هایی را اداره می کنند که همه اپراتورها، اعم از بزرگ و کوچک، برای ارائه خدمات از آنها استفاده می کنند و پس باید برای نگهداری آنها هزینه بیشتری بپردازند. با این حال، Verizon برنامه های گران قیمتی دارد، که تا حدودی با این واقعیت که آنها تمایل دارند بهترین سرعت ها و مزایای کلی را در برنامه های خود ارائه دهند، جبران می شود.

اگر به دنبال گزینه مقرون‌به‌صرفه‌تری هستید، توصیه می‌کنیم بخش ما در مورد Verizon vs the رقابت را در زیر تحلیل کنید.

بهترین طرح Verizon برای خانواده ها چیست؟

به طور کلی، بهترین طرح Verizon برای خانواده ها یکی از طرح های نامحدود پس پرداخت است که با مزیت عدم نگرانی در مورد محدودیت ها، داشتن هزاران امتیاز، و همچنین دارای تخفیف برای چندین خط اضافه شده در هر طرح است.

برنامه‌های پس‌پرداخت نامحدود Verizon همچنین دارای یک گزینه منحصربه‌فرد «میکس و تطبیق» است که به شما امکان می‌دهد در صورت تمایل خطوطی را در سطح دیگری از طرح اضافه کنید. با استفاده از این، برای مثال، می‌توانید دو طرح تحت طرح اولیه «شروع نامحدود»، یکی تحت طرح «بیشتر دریافت کنید» و سپس یک طرح اضافی «Just Kids» داشته باشید - که یک طرح منحصربفرد برای کودکان است که فقط ارائه می‌شود. علاوه بر حداقل یک طرح داده نامحدود دیگر.

بهترین برنامه Verizon برای سالمندان چیست؟

Verizon فقط یک طرح را برای سالمندان اجرا می کند - طرح 55 Plus آن که در حال حاضر از 60 دلار برای یک خط و 80 دلار برای دو خط شروع می شود. این در واقع یک طرح بسیار سخاوتمندانه برای Verizon است، اما متاسفانه در حال حاضر فقط برای ساکنان فلوریدا باز است. اگر شما سالمندی هستید که خارج از فلوریدا زندگی می کنید، توصیه می کنیم گزینه های جایگزین ما را در زیر تحلیل کنید.

ورایزون در مقابل رقابت

بهترین برنامه های پیش پرداخت ارزان موبایل

(اعتبار تصویر: گتی)

بهترین برنامه‌های AT&T معمولاً هر ماه با ارائه خدمات بسیار مشابه، داغ‌ترین رقابت را برای Verizon ارائه می‌کنند، و در کل قیمت‌های بسیار ارزان‌تر را در سراسر جهان ارائه می‌کنند. مانند Verizon، AT&T یک شبکه 5G در حال گسترش دارد و بر ارائه برنامه‌های داده نامحدود سریع تمرکز دارد. وقتی صحبت از پوشش به میان می‌آید، AT&T کمی عقب‌تر از 4G است، و همچنین تمایل دارد برنامه‌های «خارج‌شده» بیشتری را بدون مزیت‌هایی که Verizon ارائه می‌دهد - مانند اشتراک‌های سرویس پخش رایگان ارائه دهد.

یک جایگزین واقعاً عالی و ارزان قیمت برای Verizon Visible است - که یک حامل پیش پرداخت کوچکتر است که Verizon در واقع مالک آن است و به عنوان یک شبکه فرعی فعالیت می کند. ادعای شهرت Visible، طرح بی‌سیم نامحدود Visible آن‌ها با تنها 40 دلار در ماه است - که ارزشی کاملاً شگفت‌انگیز است. با این حال، بر خلاف مشتریان Verizon در شبکه اصلی، کاربران Visible در صورت شلوغ بودن شبکه در معرض اولویت‌بندی و سرعت پایین‌تر قرار می‌گیرند، پس این را در نظر داشته باشید.

همچنین ارزش تحلیل برنامه‌های Mint Mobile این هفته است که اگر به دنبال صرفه‌جویی در قبوض خود هستید، یکی دیگر از انتخاب‌های برتر است. با برنامه هایی که فقط از 15 دلار در ماه شروع می شود و یک برنامه داده نامحدود فقط 30 دلار است ، Mint قطعا گزینه خوبی برای کسانی است که بودجه کمی دارند یا به ویژه برای سالمندان. با این حال، این شرکت مخابراتی پیش‌پرداخت تحت شبکه T-Mobile کار می‌کند، پس برخی از تلفن‌های Verizon ممکن است سازگار نباشند، مگر اینکه به‌طور خاص قفل آن‌ها را باز کرده باشند.

ویرایشگر معاملات

الکس ویرایشگر معاملات در TechRadar است. الکس با بیش از سه سال تجربه در محل و هشت سال کار در تجارت الکترونیک، مأموریت شخصی خود را به اشتراک گذاشتن تمام نکات، معاملات و معاملات مورد علاقه خود با خوانندگان ما در اینجا در TechRadar قرار داده است. در محل کار، او در محاسبات، تلفن و پوشش رویدادهای فروش بزرگ مانند جمعه سیاه و روز پرایم آمازون تخصص دارد. در خارج از محل کار، می‌بینید که او عاشق عکاسی و بازی‌های رایانه‌ای است یا در باشگاه کوهنوردی محلی که از تخته سنگ‌هایی که برای توانایی‌هایش بسیار دشوار است آویزان می‌شود. خطوط سرمقاله او همچنین شامل مشارکت در T3 و GamesRadar است.

خبرکاو