اخبار, فناوری, گوشی

بهترین برنامه های ویرایش ویدیو و موسیقی اپل به آی پد شما می آیند

اپل اعلام کرده است که دو تا از بهترین برنامه های خلاقانه خود در مکینتاش - Final Cut Pro و Logic Pro - نسخه های اختصاصی iPad را دریافت می کنند. این برنامه های جدید اکنون باید به شما کمک کنند تا از تبلت اپل خود برای ضبط، ویرایش و انتشار پروژه های خلاقانه خود از یک دستگاه استفاده کنید.

Final Cut Pro بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو اپل است. در تحلیل Final Cut Pro ما به آن رتبه چهار ستاره دادیم. ما از مقرون به صرفه بودن و ابزارهای متعدد آن، از جمله حالت سینمایی، که ابزارهای ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد، زمانی که عکس گرفته شده را با استفاده از آیفون ۱۳ یا جدیدتر تغییر می دهید، ستایش کردیم.

از طرف دیگر، Logic Pro برای ویرایشگرهای صوتی - به ویژه تولیدکنندگان موسیقی - عالی است. در تحلیل چهار و نیم ستاره Logic Pro خود، توانایی‌های تولید موسیقی چشمگیر آن و سازگاری آن با سایر برنامه‌های حرفه‌ای کلیدی را دوست داشتیم.

با این حال، در هر دو مورد، برنامه‌ها با این واقعیت که فقط در مک در دسترس بودند ناامید شدند. نسخه‌های جدید اپل اختصاصی آی‌پد باید دسترسی به این نرم‌افزار عالی را در روز سه‌شنبه، ۲۳ می، برای کاربرانی که یکی از بهترین مک‌بوک‌ها یا بهترین رایانه‌های رومیزی مک ندارند، آسان‌تر کند.

Logic Pro و Final Cut Pro در iPad استفاده می شود

(اعتبار تصویر: اپل)

شما نمی توانید هر یک از برنامه ها را به طور کامل خریداری کنید. در عوض، ۴.۹۹ دلار در ماه یا ۴۹ دلار در سال برای هر سرویس پرداخت خواهید کرد. قیمت گذاری در بریتانیا و استرالیا هنوز رسمی نیست، اما بر اساس نرخ های مبادله ای که حدود ۳.۹۹ پوند / ۷.۳۹ دلار استرالیا در ماه و ۳۹ پوند / ۷۳ دلار استرالیا در سال است.

نسخه های آیپد چه خبر؟

Final Cut Pro از صفحه لمسی iPad با چند ویژگی جدید برای کمک به ناوبری و ویرایش بهره کامل می برد. اول، یک چرخ دویدن جدید وجود دارد که حرکت در جدول زمانی پروژه را آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید از Apple Pencil خود برای ویژگی جدید دیگری استفاده کنید: Live Draw، که به شما امکان می‌دهد مستقیماً در بالای محتوای ویدیویی بنویسید.

یکی دیگر از موارد اضافه شده، ماسک حذف صحنه است. ظاهراً این فیلتر به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به صفحه سبز، پس‌زمینه پشت سوژه را به سرعت و به آسانی حذف و جایگزین کنید – اگرچه ما باید این را خودمان امتحان کنیم تا بدانیم واقعاً چقدر قابل اعتماد است.

Logic Pro و Final Cut Pro در iPad استفاده می شود

(اعتبار تصویر: اپل)

در مورد Logic Pro، می‌توانید برای بزرگ‌نمایی و پیمایش در آهنگ‌ها لمس کنید، با Apple Pencil برای انجام ویرایش‌های دقیق طراحی کنید، و برای دستورات کلیدی معمولی که در صورت استفاده از Mac OS آشنا هستند، به صفحه‌کلید تکیه کنید. نسخه iPad Logic Pro همچنین دارای یک مرورگر صوتی جدید است تا بتوانید ابزار، نمونه یا حلقه مناسبی را برای گفت ن به آثار خود بیابید.

اگر به دنبال برنامه های دیگری برای استفاده در iPad خود هستید، بهترین برنامه های iPad 2023 را تحلیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *