سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بسته جدید خانه هوشمند Roku به شما امکان می دهد خانه خود را از طریق تلویزیون خود نظارت کنید

rGqzSHCyZvz4ATBtuUeJrE-1200-80.jpg
Roku به رشد خط امنیتی خانه هوشمند خود ادامه می دهد زیرا به زودی بسته جدید ۱۰۰ دلاری Home Monitoring System SE خود را راه اندازی می کند. این بسته که با مشارکت Wyze Labs ساخته شده است (در برگه جدید باز می شود) از دو حسگر در و پنجره، یک سنسور حرکت، یک صفحه کلید و یک هاب مرکزی با آژیر داخلی تشکیل شده است. Roku به TechCrunch گفت (در برگه جدید باز می شود) حسگرها می توانند "حرکت ...

Roku به رشد خط امنیتی خانه هوشمند خود ادامه می دهد زیرا به زودی بسته جدید ۱۰۰ دلاری Home Monitoring System SE خود را راه اندازی می کند.

این بسته که با مشارکت Wyze Labs ساخته شده است (در برگه جدید باز می شود) از دو حسگر در و پنجره، یک سنسور حرکت، یک صفحه کلید و یک هاب مرکزی با آژیر داخلی تشکیل شده است. Roku به TechCrunch گفت (در برگه جدید باز می شود) حسگرها می توانند "حرکت انسان را تا فاصله ۲۵ فوتی با میدان دید ۱۲۰ درجه" تشخیص دهند. پس سگ شما می تواند درست در مقابل یک حسگر راه برود و هیچ چیز خاموش نمی شود. هنگامی که آلارم‌ها فعال می‌شوند، مقامات را برای کمک مطلع می‌کنند، یا می‌توانید از طریق برنامه Roku درخواست کمک اضطراری کنید. با این حال، مورد دوم را فقط در صورتی می توان انتخاب کرد که مشترک برنامه نظارت حرفه ای خانه هوشمند Roku (در برگه جدید باز می شود) باشید که ماهیانه ۹.۹۹ دلار اضافی است.

با توجه به پست اعلامیه (در برگه جدید باز می شود) راه اندازی بسیار آسان است زیرا این سیستم "ویدیوهای راهنما [به علاوه] تصاویر واضح را ارائه می دهد" برای کمک به نصب. برای اینکه همه چیز کار کند، به ابزار خاصی یا دانش فنی نیاز ندارید. پس از همه، این یک بسته برای مبتدیان است.

از طریق برنامه Roku Smart Home یا صفحه کلید، کاربران می توانند نحوه نظارت سیستم امنیتی را پیکربندی کنند. می‌توانید انتخاب کنید که «حسگرها تشخیص می‌دهند که یک در باز یا بسته می‌شود یا زنگ هشدار به صدا در می‌آید» به شما اطلاع داده شود. همچنین می‌توانید با انتخاب یکی از سه مورد، هر زمان که بخواهید از طریق برنامه یا صفحه کلید، سیستم امنیتی را مسلح یا غیرفعال کنید. حالت‌ها: خانه، دور، یا خاموش.

خود نظارتی

اگر هر یک از اینها آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که Wyze دقیقاً همان بسته اولیه کیت اصلی مانیتورینگ خانگی (در برگه جدید باز می شود) را با همان قیمت آزمایشی در وب سایت خود می فروشد. تفاوت اصلی بین این دو این است که شما قادر خواهید بود سیستم Roku را از طریق تلویزیون Roku یا پخش کننده Roku خود مانیتور کنید.

نکته قابل توجه ویژگی خودمانیتورینگ این است که در زمان راه اندازی در دسترس نخواهد بود. در عوض، در هفته‌های آینده عرضه خواهد شد. پس از رسیدن به‌روزرسانی، تلویزیون Roku شما شروع به نمایش اعلان‌های روی صفحه و همچنین شمارش معکوس زنگ هشدار هر زمان که «سنسوری فعال شود» خواهد شد. برای کسانی که دوربین Roku دارند (در برگه جدید باز می شود) ، یک فید زنده می تواند مستقیماً به نمایشگر منتقل شود. علاوه بر این، این شرکت در حال گسترش طرح کنترل صوتی Roku خود است (در برگه جدید باز می شود) تا با سخت افزارهای بیشتری مانند چراغ ها و لامپ های هوشمند کار کند.

دسترسی

Roku's Home Monitoring System SE در حال حاضر برای پیش‌سفارش در وب‌سایت این شرکت (در برگه جدید باز می‌شود) فقط در ایالات متحده موجود است. تاریخ ارسال برای ۲۴ مه تعیین شده است. از آنجایی که این فقط پنج دستگاه است، ممکن است بسته کلی کمی کم باشد، به خصوص اگر در خانه‌ای با اندازه متوسط ​​زندگی می‌کنید. Roku حسگرها و صفحه کلیدها را به صورت جداگانه (در برگه جدید باز می شود) در فروشگاه آنلاین خود می فروشد تا بتوانید آنها را برای تکمیل بیشتر سیستم امنیتی خود خریداری کنید. توجه داشته باشید که سنسورها تاریخ ارسال یکسانی را در ۲۴ مه دارند در حالی که صفحه کلید اینگونه نیست. امروز می توانید یکی از آن ها را بخرید و نیازی نیست مدت زیادی برای تحویل منتظر بمانید. اگر نمی‌خواهید تا ۲۴ ام صبر کنید، می‌توانید از ۱۵ مه سیستم مانیتورینگ خانه را در مکان‌های انتخابی Walmart خریداری کنید.

پرتاب بین المللی در حال حاضر ناشناخته است. ما از Roku پرسیدیم که آیا برنامه‌ای برای گسترش سیستم مانیتورینگ خانگی به مناطق دیگر دارد و در صورت دریافت پاسخ، این داستان را به‌روزرسانی خواهد کرد.

آخرین پیشنهاد Roku برای مبتدیان عالی است، اما اگر چیز قوی‌تری می‌خواهید، حتماً فهرست TechRadar از بهترین سیستم‌های امنیتی خانه برای سال ۲۰۲۳ را تحلیل کنید.