متن خبر

بر اساس نظرسنجی جدید بایننس، کریپتو شما را جذاب‌تر می‌کند

بر اساس نظرسنجی جدید بایننس، کریپتو شما را جذاب‌تر می‌کند

اخباربر اساس نظرسنجی جدید بایننس، کریپتو شما را جذاب‌تر می‌کند
شناسهٔ خبر: 266345 -
خبرکاو:

در مد واقعی روز ولنتاین، ما در حال غواصی در موضوع عشق ... و رمزنگاری هستیم؟

بر اساس یک مطالعه جدید توسط بایننس، بزرگترین بلاک چین جهان از نظر حجم معاملات، رمزارز می تواند تأثیر مثبتی بر جذابیت فرد داشته باشد. بله واقعا

تقریباً 83 درصد از شرکت‌کنندگان گفتند که دوست داشتن کریپتو یک «ویژگی جذاب در یک رابطه» است، در حالی که 70 درصد گفتند که اگر بفهمند به کریپتو علاقه مند هستند، تمایل بیشتری به قرار ملاقات با کسی دارند.

اما تنها حدود 38 درصد از افراد مورد تحلیل گفتند که شریکشان به همان اندازه به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند و مشتاق است، در حالی که 27 درصد به دلیل معرفی دیگران به دنیای وحشی وب 3 به پشت خود دست زدند.

این احساسات مثبت رو به رشد در تضاد کامل با چشم انداز تیره بازار کلی است. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده همچنان سال به سال کاهش قابل توجهی دارند. اما از آنجایی که برخی از ارزهای دیجیتال بزرگ اخیراً رشد صعودی کوچکی داشته اند، مانند بیت کوین و اتر که تا به امروز به ترتیب حدود 30 و 23 درصد رشد داشته اند، امید تازه ای از سوی بازیگران بازار در سراسر صنعت وجود دارد.

بر اساس این گزارش، این اعتماد به نفس ممکن است به هدایای روز ولنتاین نیز تبدیل شود. حدود 83 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برای تعطیلات «کارت هدیه رمزنگاری» را به گل یا شکلات ترجیح می دهند.

طبق نظرسنجی فدراسیون ملی خرده‌فروشی و Prosper Insights & Analytics، در ایالات متحده، آمریکایی‌ها قصد دارند امسال 25.9 میلیارد دلار در روز ولنتاین خرج کنند که در مقایسه با 23.9 میلیارد دلار در سال گذشته حدود 8 درصد افزایش یافته است.

متیو شای، رئیس و مدیر عامل NRF در بیانیه ای گفت: "روز ولنتاین یک مناسبت ویژه برای خرید برای افرادی است که بیشتر به آنها اهمیت می دهیم." امسال، از آنجایی که مصرف‌کنندگان از هزینه‌های خود برای دوستان و عزیزان خود استقبال می‌کنند، خرده‌فروشان آماده‌اند تا با هدایایی به یاد ماندنی با قیمت‌های مقرون به صرفه، به مشتریان کمک کنند روز ولنتاین را جشن بگیرند.

بر اساس گزارش بایننس، این هدایای به یاد ماندنی شامل خرید رمزارز نیز می شود.

البته این نتایج را با یک قاشق بزرگ نمک بگیرید. این نظرسنجی جهانی که در اوایل ماه جاری در پلتفرم نظرسنجی بایننس انجام شد، دارای 2600 پاسخ دهنده (اعم از کاربران و غیرکاربران بایننس) از 18 تا 46 سال بود.

در حالی که این عدد به طور کامل میلیاردها نفر در سراسر جهان را در بر نمی گیرد، ممکن است به تغییر نگرش برای کسانی اشاره کند که به دنبال عشق هستند - یا کسانی که درگیر هستند - در فضای کریپتو.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است