متن خبر

برگزاری کوهپیمایی تاکتیکی گردان های تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری کوهپیمایی تاکتیکی گردان های تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد

اخباربرگزاری کوهپیمایی تاکتیکی گردان های تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد
شناسهٔ خبر: 110070 -
خبرکاو:

جانشین فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد امروز در حاشیه این همایش پیاده روی و کوهنوردی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات پد خندق بیان کرد : یکی از الزامات نیروهای نظامی جهت حضور در صحنه ها و میدان های مختلف به ویژه رزم و نبرد با دشمنان حفظ توان و آمادگی جسمانی است.
سرهنگ پاسدار "امین قلی پور" بیان کرد : امروز و به مناسبت حماسه ماندگار پد خندق پیاده روی تاکتیکی تیپ ۴۸ فتح با حضور گردان های رزم و شبه رزم برگزار شد و نیروهای شرکت کننده در این برنامه تفریحی ورزشی مسافت ۱۰ کیلومتری را طی کردند.
وی اظهار کرد: به منظور ارتقای توان و سطح آمادگی جسمانی نیروها برنامه های پیاده روی و کوهنوردی با حضور گردان های رزم تیپ ۴۸ فتح در طول سال برگزار می شود.
همچنین حجت الاسلام "محمد حسین پیروز" مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع گردان های شرکت کننده در این کوهپیمایی به بیان برخی مسائل دینی و اخلاقی پرداخت و عنوان کرد: غیبت کردن از جمله گناهان بزرگی است که در آیات و روایات  به پرهیز از آن توصیه شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر از جمله فریضه هایی است که نباید فراموش شود.
انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو