متن خبر

برگزاری مسابقه ملی «ایده‌شو» با موضوع «کرونا، پیشگیری و مدیریت»

برگزاری مسابقه ملی «ایده‌شو» با موضوع «کرونا، پیشگیری و مدیریت»

اخباربرگزاری مسابقه ملی «ایده‌شو» با موضوع «کرونا، پیشگیری و مدیریت»
شناسهٔ خبر: 110917 -
خبرکاو:

داریوش جاوید امروز دهم تیرماه در جمع خبرنگاران، درباره برگزاری مسابقه ملی ایده‌شو در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس covid-۱۹ که منجر به اجرای پروتکل‌های بهداشتی، قرنطینه و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در جهان شده است، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این دانشگاه به‌منظور ایجاد شور و نشاط پژوهشی و بهره‌گیری از حس همدلی و همبستگی اجتماعی، برگزاری «مسابقه ملی ایده‌شو» با عنوان «کرونا، پیشگیری و مدیریت هنگام بروز بلایای طبیعی (سیل، زلزله و آتش‌سوزی)» را به صورت مجازی و سامانه‌ای پیش‌بینی کرده است.

وی تصریح کرد: هر فرد یا گروهی که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارد تا ۳۱ مرداد فرصت دارد در سامانه مسابقات ثبت‌نام و حداکثر تا پایان مهر ایده خود یا گروه را در سامانه بارگذاری کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به آدرس bpj.iau.ir فرم مخصوص که در آن محورهای مسابقه و فرم ارائه ایده و امتیازات بیان شده را مشاهده و تکمیل کنند.

جاوید یادآور شد: پس از دریافت، ایده‌ها در کمیته‌های تخصصی مختلف مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرد و در سه محور سیل، زلزله و آتش‌سوزی ایده‌های برتر انتخاب و مورد تشویق قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو