سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

برنج ویتنام رقبایش را شکست داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، رئیس انجمن صادرکنندگان برنج تایلند اعلام کرد که برنج ST25 ویتنام در این دوره از رقابت‌ها 30 نوع برنج از کشورهای مختلف را شکست داد. او همچنین بيان کرد که تایلند در این دوره از مسابقات در تمام دسته‌ها شرکت نکرده بود. براساس آمار انجمن غلات ایران، در سال‌های گذشته،برنج تایلندی به دلیل کیفیت ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، رئیس انجمن صادرکنندگان برنج تایلند اعلام کرد که برنج ST25 ویتنام در این دوره از رقابت‌ها 30 نوع برنج از کشورهای مختلف را شکست داد. او همچنین بيان کرد که تایلند در این دوره از مسابقات در تمام دسته‌ها شرکت نکرده بود.

براساس آمار انجمن غلات ایران، در سال‌های گذشته،برنج تایلندی به دلیل کیفیت بالا، استانداردها و تحویل به موقع، در مسابقات جهانی برنج جوایز متعددی را کسب کرده بود. بر اساس گزارش TRTدر این دوره از مسابقات فقط سه نوع برنج از «کامبوج»، «هند» و «ویتنام» به مرحله نهایی راه یافتند.

گزارش TRT همچنین حاکی از آن است که برنج ST25 ویتنام که توسط یک شرکت خصوصی ویتنامی توسعه یافته، مورد تحسین تمام سرآشپزهای حاضر در این مسابقات قرار گرفته است.

مشروح این گزارش را در اکوایران با تیتر «کشت بهترین برنج دنیا در ویتنام؛ تایلند از کورس رقابت جا ماند» بخوانید.

خبرکاو