اخبار, فناوری, گوشی

برنامه جدید تلویزیون اپل تام هالند وسواس معمایی قتل بعدی شما خواهد بود

تام هالند اسپندکس ابرقهرمانی خود را با نقش یک قاتل زنجیره ای بالقوه در اولین تریلر هیجان انگیز The Crowded Room عوض کرده است.

ابرستاره مارول، که پیتر پارکر و مرد عنکبوتی آلتراگوی فوق‌العاده‌اش را در دنیای سینمایی مارول (MCU) به تصویر می‌کشد، در اولین تیزر نمایش اپل تی‌وی پلاس تقریبا غیرقابل تشخیص به نظر می‌رسد. دنی سالیوان هلندی با موهای بلند و زبر و رنگ پریده، با دیوار کش محله دوستانه مورد علاقه همه فاصله زیادی دارد - به خصوص زمانی که به نظر می رسد سالیوان مسئول انبوهی از قتل ها در نیویورک دهه ۱۹۷۰ است.

تریلر فیلم The Crowded Room را در زیر ببینید:

طبق سایت مطبوعاتی اپل تی وی، اتاق شلوغ هلند را در نقش سالیوان فوق الذکر بازی می کند، مردی گوشه گیر که به دنبال مشارکت آشکارش در تیراندازی در سال ۱۹۷۹ دستگیر شد. سالیوان برای اثبات بی گناهی خود، مجموعه ای از مصاحبه ها را با بازپرس پلیس ریا گودوین (آماندا) انجام می دهد. سایفرید)، که به آرامی گذشته مرموز سالیوان و مشارکت احتمالی او در بیش از یک جنایت را آشکار می کند.

تریلر روان‌شناختی دوره‌ای که بر اساس رمان ذهن‌های بیلی میلیگان نوشته دنیل کیز ساخته شده است، دومین حضور هالند در پروژه اپل تی‌وی پلاس را نشان می‌دهد. پیش از این، هالند در فیلم Cherry برادران روسو بازی کرده بود، که در فوریه ۲۰۲۱ در یکی از بهترین سرویس‌های استریم جهان عرضه شد. Cherry در فهرست بهترین فیلم‌های Apple TV Plus ما قرار نگرفت، زیرا خوب، خیلی خوب نیست. اما، از آنجایی که The Crowded Room چقدر پرتعلیق و دراماتیک به نظر می رسد، هالند در نهایت ممکن است به زودی شاهد دومین سرمایه گذاری خود به رهبری اپل باشد که در بهترین مقاله نمایش های Apple TV Plus ما قرار گیرد.

امی راسوم ( بی شرم )، ویل چیس ( نشویل )، ساشا لین ( عسل آمریکایی )، لیور راز ( هیت و فرار )، اما لرد ( شهردار کینگستون )، کریستوفر ابوت ( دختران به هالند سیفرید به عنوان بخشی از بازیگران می پیوندند. و جیسون آیزاکس ( هری پاتر ).

آکیوا گلدزمن ( ذهن زیبا ، تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه ) در حال اجرای برنامه است و سوزان هیثکوت، هنریتا اشورث، جسیکا اشورث، کورتنی نوریس و گرگوری لاسنز در اتاق نویسندگان به او می‌پیوندند. Kornél Mundruczó ( تکه‌های یک زن ) تنها کارگردان تایید شده تاکنون است.

The Crowded Room به طور انحصاری در Apple TV Plus با اولین نمایش سه قسمتی در ۹ ژوئن عرضه می شود.

در حال توسعه...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *