متن خبر

برنامه اندروید واتس اپ تغییرات کوچک اما بسیار مفیدی دارد

برنامه اندروید واتس اپ تغییرات کوچک اما بسیار مفیدی دارد

اخباربرنامه اندروید واتس اپ تغییرات کوچک اما بسیار مفیدی دارد
شناسهٔ خبر: 267014 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

واتس اپ در حال ایجاد برخی تغییرات جزئی در برنامه اندروید خود است، اگرچه آنها به وضوح گفت ه های مفیدی هستند (حتی اگر یکی از آنها هنوز در حال آزمایش بتا باشد).

همانطور که WABetaInfo (در برگه جدید باز می شود) گزارش می دهد، بهینه سازی های ورودی با آخرین نسخه نسخه کلاینت اندروید شامل امکان اضافه کردن شرح هنگام اشتراک گذاری یک سند از طریق واتس اپ است.

علاوه بر این، تعداد عکس‌ها و ویدیوهایی که می‌توانید به‌طور هم‌زمان در یک مکالمه ارسال کنید، افزایش می‌یابد. قبلاً، حد مجاز برای این 30 قطعه رسانه بود، اما این مقدار به 100 افزایش یافته است (که باید برای هر کسی کافی باشد - امیدواریم).

تغییر دیگری در نسخه انتشار برنامه اندروید به این معنی است که کاربران اکنون می توانند نام گروه های طولانی تری داشته باشند (در مجموع تا 100 کاراکتر) و یک توضیح گروهی که افراد را در مورد هدف گروه مطلع می کند.

در مورد تغییری که هنوز در مرحله بتا است، این مربوط به یک ویژگی از قبل موجود است، یعنی پیام‌های ناپدید شده (که همانطور که از نام پیداست، اگر این گزینه را انتخاب کنید، پس از یک دوره زمانی مشخص ناپدید می‌شوند).

همچنین توسط WABetaInfo مشاهده شد (در برگه جدید باز می شود) ، نسخه بتای جدید اندروید دارای قابلیت Kept Messages است. این به شما امکان می دهد برخی از پیام های ناپدید شده را ذخیره کنید (برخلاف کل چت) و آنها را برای مرجع بعدی نگه دارید.


تجزیه و تحلیل: برخی از گفت نی های راحت و مفید

همه اینها برای واتس اپ در اندروید لمس راحت هستند، به این معنی که، برای مثال، شما مجبور نیستید از پیام های ناپدید شدن اسکرین شات بگیرید (یک ویژگی تا حدودی بحث برانگیز، همانطور که در گذشته در مورد آن صحبت کردیم) تا آنها را حفظ کنید - بلکه می توانند فقط نجات پیدا کنید به یاد داشته باشید، این یکی هنوز در نسخه بتا است، و با توجه به همه چیز، در مراحل پیش‌نمایش ارائه می‌شود، زیرا همه آزمایش‌کنندگان پیام‌های نگه‌داشته شده را نمی‌بینند. (هرچند هیچ تضمینی وجود ندارد که هیچ ویژگی بتا برای نسخه نهایی کاهش یابد).

همچنین قابلیت ضمیمه کردن شرح‌ها به اسناد، به شما امکان می‌دهد اطلاعات کمی در مورد فایل به اشتراک گذاشته شده ارائه دهید. با توجه به آپشن های جدیدی که با نسخه انتشار واتس‌اپ در اندروید وارد شده‌اند، در حال حاضر، آن‌ها هنوز در سرتاسر پایگاه کاربر عرضه می‌شوند، پس ممکن است در حال حاضر آن‌ها را نداشته باشید – اما به‌زودی ظاهر خواهند شد.

از طریق Android Police [1 (در برگه جدید باز می شود) ، 2 (در برگه جدید باز می شود) ]

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است