متن خبر

برقراری روزانه ۳۰۰۰ تماس با پلیس ۱۱۰

برقراری روزانه ۳۰۰۰ تماس با پلیس ۱۱۰

اخباربرقراری روزانه ۳۰۰۰ تماس با پلیس ۱۱۰
شناسهٔ خبر: 110302 -
خبرکاو:

سردار علی اکبر جاویدان در نشست هم اندیشی با مجمع نمایندگان کرمانشاه با اشاره به برقراری ۳۳۰ هزار تماس با پلیس ۱۱۰ استان طی امسال، بیان کرد : از مجموع تماس های برقرار شده با پلیس ۱۱۰ بیش از ۴۰ درصد آنها منجر به عملیات، حدود ۵۰ درصد منجر به راهنمایی افراد و ۱۰ درصد نیز منجر به بررسی های اطلاعاتی شده است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات پلیس طی سال جاری دستگیری حدود ۷۸۰۰ مجرم شامل افراد قاچاقچی، سارق، خرده فروش مواد مخدر، اراذل و اوباش و... بوده است.

جاویدان با بیان اینکه مبارزه جدی با پدیده قاچاق، مواد مخدر و سرقت از جمله برنامه های اولویت دار امسال پلیس کرمانشاه است، بیان کرد : اقدامات خوبی در همه این زمینه ها با تلاش همکاران انجام و دستاوردهای خوبی از جمله افزایش کشفیات کالای قاچاق و مواد مخدر و کاهش سرقت های خشن داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به فعالیت مراکز مشاوره در کلانتریهای استان اشاره و اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال ۳۳۵۲ پرونده از طرف مراجع قضائی به مراکز مشاوره کلانتری ها و مرکز مستقر در معاونت اجتماعی ارسال شده است.

وی بیان کرد : از این تعداد پرونده ۲۲۳۹ پرونده معادل ۶۹ درصد آنها منجر به مصالحه شده که تاثیر خوبی در خلوت تر شدن محاکم قضایی داشته است.

جاویدان یادآور شد: پلیس علاوه بر اینکه با هرگونه ناامنی و افراد مجرم قاطعانه برخورد می کند، بخشی از فعالیت های خود را نیز متمرکز اقدامات پیشگیرانه و فرهنگ سازی اصلاح رفتار کرده که در این راستا معاونت اجتماعی، پلیس فتا، دفتر تحقیقات کاربردی و پلیس های راه و راهور در حال تلاش و اجرای برنامه های آموزشی برای عموم شهروندان هستند.

وی در ادامه ضمن تبریک به نمایندگان استان کرمانشاه برای راهیابی به خانه ملت، نقش آنها را در کاهش مشکلات مردم و امیدواری بخشیدن به آنها بسیار حیاتی دانست و بیان کرد : عملیاتی کردن وعده های انتخاباتی می تواند مردم انقلابی استان را به آینده خوشبین و از سوء استفاده رسانه های بیگانه جلوگیری کند.

جاویدان همچنین با اشاره به کسب ۱۱۰۰ مجوز استخدام برای انتظامی استان در سال جاری، بیان کرد : انتظار می رود با حمایت های بیشتر مسوولان کشور این سهمیه برای جذب بیشتر جوانان علاقمند افزایش یابد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو