اخبار, ترفند

بررسی صفحه کلید Drop + The Lord of the Rings Speech Black: The Tolkien Fans Dream

امتیاز : ۸/۱۰

۱ - زباله داغ مطلق

۲ - سورتا زباله ولرم

۳ - طراحی بسیار ناقص

۴ - برخی از مزایا، بسیاری از معایب

۵ - قابل قبول ناقص

۶ - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است

۷ - عالی، اما نه بهترین در کلاس

۸ - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها

۹ - خفه شو و پولم را بگیر

۱۰ - نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۱۹۹ دلار
شخصی <a href= که صفحه کلید گفتار سیاه قطره + ارباب حلقه ها را در دست دارد" width="1920" height="1080" data-credittext="Hannah Stryker / Review Geek">
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

برای کسانی که به دنبال تایپ کردن مانند تالکین هستند، صفحه کلید مکانیکی Drop + The Lord of the Rings Black Speech یکی از مواردی است که باید مراقب آن باشید. و برای طرفداران «ارباب حلقه ها» به اندازه خود سرزمین میانه شگفت انگیز است.

صفحه‌کلید گفتاری مشکی Drop + The Lord of The Rings جدیدترین صفحه‌کلید فوق‌العاده این شرکت است. این کیبورد با قیمت ۱۹۹ دلار، زیبایی شناسی جذابی دارد که مملو از مقادیر زیادی ارجاعات «ارباب حلقه ها» است و اشاره ای به بدخواه ترین شرور در ادبیات و فیلم، سائورون دارد. با یک جعبه کلید به تیرگی خود موردور، طرفداران تالکین مطمئنا از گفت ن این قطعه به تنظیمات خانه یا محل کار خود لذت خواهند برد.

برای هر صفحه‌کلید مکانیکی چند کمک کلیدی و ضروری وجود دارد. اینها عموماً شامل کیفیت ساخت، پاسخگویی، ارگونومی و زیبایی شناسی هستند. برخی از کیبوردها که با قیمت اولیه عرضه می شوند، البته همه آن جعبه ها را علامت نمی زنند. این صفحه کلید سیمی الهام گرفته از «ارباب حلقه‌ها» با جدیدترین گفت ه‌شده به مجموعه صفحه‌کلیدهای مکانیکی سفارشی Drop، با قیمتی مقرون‌به‌صرفه با کیفیتی عالی عرضه می‌شود. پس لوله را زمین بگذار، گندالف، ما چیزهایی برای بحث داریم.

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

کیفیت ساخت فوق العاده

فاصله خوب بین کلیدها

کلیدهای پاسخگو

زیبایی شناسی زیبا

و آنچه ما نمی کنیم

صفحه کلید بسیار بلند با پشتیبانی از مچ کمی ناراحت کننده

صفحه کلید سیمی، بدون بلوتوث

روی کلیدهای کلید لحیم شده است

قیمت گران برای برخی از خریداران

نقد و تحلیل کارشناسان متخصص Geek با هر محصولی که ما تحلیل می‌کنیم، به‌طور عملی عمل می‌کنند. ما هر قطعه سخت‌افزاری را ساعت‌ها در دنیای واقعی آزمایش می‌کنیم و آن‌ها را از طریق معیارهای آزمایشگاه خود اجرا می‌کنیم. ما هرگز پرداختی را برای تأیید یا تحلیل یک محصول نمی پذیریم و هرگز نظرات دیگران را جمع نمی کنیم. ادامه مطلب >>

کیفیت ساخت: ساخته شده برای ماندگاری مانند Dwarven Forges

طراحی Eye of Sauron روی Drop + The Lord of the Rings صفحه کلید گفتار سیاه
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

یکی از مهمترین جنبه های هر صفحه کلید این است که در دستان کاربر چه حسی دارد. صفحه کلید گفتاری مشکی Drop + The Lord of The Rings که با یک قاب آلومینیومی آنودایز شده سنگین ENTR ساخته شده است، به هیچ وجه جابجا نمی شود و نمی لغزد. به بیان ابتدایی ترین اصطلاحات، این صفحه کلید سنگین است. پس مطمئن باشید، این صفحه کلید استاندارد ارزان قیمت و سبک تر از هوا شما نیست.

این کیبورد که به عنوان یک صفحه کلید سیمی ارائه می شود، دارای کابل USB-C به USB-A انعطاف پذیر و باکیفیت است که باید هر گونه تنظیماتی را در خود جای دهد. به هر حال، تالکین بعدی می تواند از این صفحه کلید استفاده کند! پس از وصل کردن انتهای USB-C به صفحه کلید، اگر رایانه شما دارای پورت های USB-A نباشد، ممکن است به آداپتور یا هاب نیاز داشته باشید.

تمام کلیدها از پلاستیک ABS بسیار بادوام ساخته شده اند و بازخورد تقریباً صفر تاب را به تایپیست می دهند. این کلیدها همچنین کاملاً قابل تعویض هستند، زیرا رنگ‌های متناوب با کیبورد به شکل قرمز و کلیدهای برجسته به سبک سائورون ارائه می‌شوند. علاوه بر این، هر کلید روی تثبیت کننده های Drop Phantom قرار می گیرد.

حالا همه چیز خوب است که کلیدها قابل جابجایی هستند، اما آنها چه حسی دارند؟ خوب، بیایید در مورد پاسخگویی صحبت کنیم.

پاسخگویی: به اندازه خود لگولاس زیرک

Drop + The Lord of the Rings صفحه کلید گفتار مشکی با کلیدهای کلید
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

با استفاده از کلیدهای زرد Holy Panda X، صفحه کلید چیزی است که به عنوان صفحه کلید سوئیچ تاکتیکی شناخته می شود. این به این معنی است که سطح معین و قابل تحملی از کلیک وجود دارد. با این حال، سطح سر و صدا به اندازه کافی کم است که می توان از آن در یک محیط کمتر خصوصی و با دسترسی باز مانند دفتر (یا برای جلوگیری از شناسایی نازگول) استفاده کرد. با رنگ زرد Holy Panda X، سوئیچ ها دارای فاصله حرکتی تقریبی ۳.۵ میلی متر و فنر ۶۵ گرمی از پایین هستند. و با اضافه شدن ویژگی سوئیچ تاکتیکی “bump”، پاسخگویی بسیار خوب است.

اکنون، برای کسانی که نمی‌دانند ویژگی bump چیست، “bump” به کاربر امکان می‌دهد دقیقاً بداند که سوئیچ چه زمانی فعال است، زیرا بازخورد فیزیکی داده می‌شود. این برای این است که تایپیست ها و گیمرها بتوانند دقیقاً بدانند کلید کلیدشان در چه نقطه ای فعال است. در کل، من شخصاً پاسخگویی را دوست داشتم. با این حال، برای یک مصرف کننده معمولی، سوئیچ Holy Panda X ممکن است کمی بیش از حد کلیک باشد، اما احساس فوق العاده ای دارد و حتی صدای بهتری دارد.

توجه: باید بدانید که این کلیدهای کلیدی لحیم شده هستند، به این معنی که آنها قابل تعویض نیستند یا می توانند "سوئیچ گرم" شوند.

من هم این مقاله ای را که می خوانید تایپ کردم و هم قابلیت های بازی کیبورد را در مدت زمانی که با این محصول کار کردم را اندازه گیری کردم. با انجام انواع بازی های استراتژیک، بازی های آنلاین Massively Multiplayer (MMO) و بازی های تیراندازی اول شخص (FPS)، به جرات می توانم بگویم که این کیبورد به اندازه خود Samwise Gamgee چند وجهی و قابل اعتماد است.

با یک صفحه کلید سفید نور پس زمینه به روشنایی استینگ (شمشیر درخشان فرودو، نه موسیقیدان انگلیسی)، مشکلی در بخش بازی نداشتم.

ارگونومی: مانند Mithril راحت است

شخصی <a href= که روی صفحه کلید دراپ + ارباب حلقه ها تایپ می کند" width="1920" height="1080" data-credittext="Hannah Stryker / Review Geek" src="https://www.reviewgeek.com/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

بسیار خوب، پس این تنها نکته ای است که باید با این صفحه کلید مطرح کنم. این یک صفحه کلید بدون کلید (TKL) است، به این معنی که صفحه اعداد سمت راست کلیدها در صفحه کلیدهای با اندازه کامل وجود ندارد. در بیشتر موارد، این کاملاً خوب است، زیرا اندازه صفحه کلید برای ترجیحات من خوب است. با این حال، برای برخی از صفحه‌کلیدهایی که با اندازه کامل استفاده می‌شوند، ممکن است احساس تنگی کنند.

علاوه بر این، ارتفاع بسیار زیاد صفحه کلید به طور قابل توجهی بالاتر از بسیاری از کیبوردهای مشابه در بازار است. برای استفاده کامل از صفحه کلید، مچ دست توصیه می شود، زیرا گاهی اوقات صفحه کلید احساس می کند که باید مچ دست خود را کاملاً خم کند تا به کلیدهای خاصی برسد.

علاوه بر ارتفاع صفحه کلید، فاصله و ماهیت مقعر کلیدها تقریباً عالی است. هر کاربری که تجربه استفاده از صفحه کلیدهای سوئیچ مکانیکی را داشته باشد، به طور کلی احساس خوبی در خانه خواهد داشت.

زیبایی شناسی: این کیبورد به زیبایی ریوندل است

Drop + The Lord of the Rings صفحه کلید سخنرانی سیاه در بسته بندی موضوعی
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

تنها از طریق طراحی، این صفحه کلید برای مشتاق ترین طرفداران تالکین ساخته شده است. روی هر کلید، یک کاراکتر الویش مطابق با حرف انگلیسی وجود دارد. با کلیدهای خاکستری از قبل وصل شده، چندین کلید قرمز برجسته نیز وجود دارد که می توان آنها را با ابزار حذف کلاهک موجود جایگزین کرد. هر یک از این کلیدهای اضافی دارای آثار هنری OSHETART هستند که مجموعه‌ای از «ارباب حلقه‌ها» را از طریق به تصویر کشیدن بسیاری از جنبه‌های به یاد ماندنی چشم سائورون در بالای باراددور نشان می‌دهند.

جدا از صفحه کلید فیزیکی، نمایش کلی جعبه محصول نیز ادای احترام به دنیای خارق العاده ای است که سرزمین میانه تالکین است. بسیاری از کوه‌ها، رودخانه‌ها، شهرها و مناطق در سراسر جعبه وجود دارند و احساس تقریبا عجیبی را ایجاد می‌کنند، گویی که مصرف‌کننده خودش در حال باز کردن یک مصنوع است. فقط می توانم حدس بزنم که این همان احساسی است که فرودو، بیلبو یا گولوم هنگام کشف حلقه داشتند. این واقعاً گنجینه طرفداران سرزمین میانه است.

آیا باید صفحه کلید Drop + LOTR Black Speech را بخرید؟

Drop + The Lord of the Rings صفحه کلید گفتار مشکی با کلیدهای کلید
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

بدون شک پاسخ مثبت است. صفحه کلید The Drop + The Lord of The Rings Black Speech نه تنها یک صفحه کلید مکانیکی فوق العاده است، بلکه محصولی است که ادای احترام کاملی به یکی از بزرگترین سازندگان ادبیات فانتزی دارد. با در نظر گرفتن همه چیز، من قطعاً این صفحه کلید را به هر فردی که به دنبال ورود به معدن موریا، قدم زدن از دروازه های موردور یا حتی شادی در شایر است توصیه می کنم!

به غیر از ارباب حلقه ها، این محصول یکی از کیفیت های فوق العاده و توجه به جزئیات است. با این اضافه شدن به تنظیمات بازی، در خانه یا فضای میز اداری، Drop محصولی چشمگیر و هنرمندانه ایجاد کرده است که من به شدت به هر طرفدار «ارباب حلقه ها» توصیه می کنم.

امتیاز : ۸/۱۰

۱ - زباله داغ مطلق

۲ - سورتا زباله ولرم

۳ - طراحی بسیار ناقص

۴ - برخی از مزایا، بسیاری از معایب

۵ - قابل قبول ناقص

۶ - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است

۷ - عالی، اما نه بهترین در کلاس

۸ - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها

۹ - خفه شو و پولم را بگیر

۱۰ - نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۱۹۹ دلار

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

کیفیت ساخت فوق العاده

فاصله خوب بین کلیدها

کلیدهای پاسخگو

زیبایی شناسی زیبا

و آنچه ما نمی کنیم

صفحه کلید بسیار بلند با پشتیبانی از مچ کمی ناراحت کننده

صفحه کلید سیمی، بدون بلوتوث

روی کلیدهای کلید لحیم شده است

قیمت گران برای برخی از خریداران

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *