متن خبر

برخی از گوشی‌های گلکسی S22 پس از به‌روزرسانی One UI 5.1 با تخلیه باتری مواجه می‌شوند

برخی از گوشی‌های گلکسی S22 پس از به‌روزرسانی One UI 5.1 با تخلیه باتری مواجه می‌شوند

اخباربرخی از گوشی‌های گلکسی S22 پس از به‌روزرسانی One UI 5.1 با تخلیه باتری مواجه می‌شوند
شناسهٔ خبر: 268670 -
خبرکاو:

گوشی‌های گلکسی اس 22 سریعاً رابط کاربری One UI 5.1 را دریافت کردند، اما مشخص شد که این به‌روزرسانی کاملاً صیقل‌پذیر نیست. گزارش‌های متعدد آنلاین نشان می‌دهد که پرچم‌داران سال گذشته پس از به‌روزرسانی، افزایش مصرف باتری را تجربه می‌کنند.

به گفته برخی از کاربران، مقصر ممکن است صفحه کلید سامسونگ باشد و صفحات پشتیبانی به کاربران پیشنهاد می کنند حافظه پنهان و داده های برنامه را پاک کنند و سپس گوشی را راه اندازی مجدد کنند.

تغییرات OneUI 5.1تغییرات OneUI 5.1تغییرات OneUI 5.1تغییرات OneUI 5.1تغییرات OneUI 5.1
تغییرات OneUI 5.1

به‌روزرسانی One UI 5.1 به‌طور خودکار همه دستگاه‌های گلکسی S22 را به حالت حداکثر عملکرد تغییر می‌دهد، که دلیل دیگری برای تخلیه باتری است، مشروط بر اینکه قبل از به‌روزرسانی در حالت صرفه‌جویی در مصرف انرژی قرار داشته باشید. بعید است تلفن‌هایی که صفحه‌کلیدهای دیگرشان به‌عنوان اصلی تنظیم شده‌اند، این مشکل را داشته باشند.

به گفته کاربران در Reddit، سامسونگ از قبل از این مشکل آگاه است و باید به زودی آن را برطرف کند. تا آن زمان، کسانی که فکر می کنند ممکن است مشکل مشابهی داشته باشند، باید به Battery and Device Care در منوی تنظیمات مراجعه کرده و روی Battery ضربه بزنید تا هرگونه بی نظمی را مشاهده کنید.

منبع 1 • منبع 2

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است