متن خبر

برخی از کاربران در شرف پرداخت بیشتر برای Google Workspace هستند

برخی از کاربران در شرف پرداخت بیشتر برای Google Workspace هستند

اخباربرخی از کاربران در شرف پرداخت بیشتر برای Google Workspace هستند
شناسهٔ خبر: 267230 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Google Workspace قرار است نحوه دریافت هزینه از مشتریان را برای برنامه‌های نرم‌افزاری همکاری آنلاین خود تغییر دهد و بسیاری از آنها با صورت‌حساب‌های بالاتری روبرو شوند، اما برای اکثر آنها راه‌حلی وجود دارد که می‌تواند به این معنی باشد که آنها مشمول افزایش قیمت نمی‌شوند.

این شرکت به وبلاگ Workspace خود (در برگه جدید باز می شود) رفت تا بازنگری در ساختار قیمت گذاری خود را اعلام کند که منجر به افزایش قیمت برنامه های انعطاف پذیر و غیر قراردادی تا 20٪ خواهد شد.

با این حال، مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر که مدل‌های اشتراک را ارائه می‌دهند، گوگل اکنون طرحی سالانه ارائه کرده است که به مشتریان اجازه می‌دهد تا زمانی که مایل به تعهد هستند، به قیمت‌گذاری فعلی ادامه دهند.

افزایش قیمت Google Workspace

در حال حاضر، سه طرح تجاری Workspace (شروع، استاندارد و پلاس) 6، 12 و 18 دلار برای هر کاربر در ماه هزینه دارند. اگر کاربران بخواهند به یک برنامه یک ساله متعهد شوند که از 14 مارس 2023 اجرایی می شود، می توانند این قیمت ها را حفظ کنند.

برای ادامه شرایط منعطف فعلی، پرداخت کنندگان صورتحساب شاهد افزایش 20 درصدی خواهند بود که منجر به قیمت های جدید 7.20 دلار، 14.40 دلار و 21.60 دلار می شود.

Google Workspace Enterprise Standard نیز با افزایش قیمت نامشخصی مواجه خواهد شد، اگرچه سایر نسخه‌های Enterprise تحت تأثیر قرار نگرفته‌اند.

استیو هولت بيان کرد : برای اینکه به شرکا و مشتریان فعلی خود زمان کافی بدهیم، بسته به عواملی که شامل تعداد مجوزهای کاربر، شرایط قرارداد فعلی و طرح پرداخت است، قیمت گذاری جدید از آوریل سال جاری و تا سال 2024 آغاز خواهد شد. ، معاون استراتژی در Google Workspace.

مشتریان در بازارهای غیر ایالات متحده نیز شاهد تجدید نظر در قیمت خواهند بود، که به گفته گوگل به "حفظ همسویی با نرخ مبادله به دلار آمریکا کمک می کند." TechRadar Pro از گوگل خواسته است تا اصلاحات قیمت گذاری خود را در تعدادی از ارزهای دیگر تایید کند - هر به روز رسانی باید در اینجا پست شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است