متن خبر

برای یک پاس رایگان به TC Disrupt در مرحله اولیه TC داوطلب شوید

برای یک پاس رایگان به TC Disrupt در مرحله اولیه TC داوطلب شوید

اخباربرای یک پاس رایگان به TC Disrupt در مرحله اولیه TC داوطلب شوید
شناسهٔ خبر: 266190 -
خبرکاو:

برای زنده کردن یک کنفرانس فناوری چه چیزی لازم است؟ یک روستا، مردم نباید با The Village People اشتباه گرفته شود، اما من پرت می شوم. ما در جستجوی داوطلبان برجسته هستیم تا از تیم رویدادهایمان حمایت کنند و کمک کنند تا TechCrunch Early Stage، اجلاس بنیانگذار یک روزه ما که در 20 آوریل در بوستون، ماساچوست برگزار می شود، تجربه ای عالی برای شرکت کنندگان ما باشد.

خواه دانشجوی کالج متمرکز بر فناوری، بازاریابی یا برنامه ریزی رویداد، کنجکاو در مورد دنیای استارتاپ هستید یا علاقه مند به یادگیری نحوه برگزاری یک کنفرانس در سطح جهانی هستید، این فرم را پر کنید و برای داوطلب شدن در مرحله اولیه TC تا 3 آوریل درخواست دهید. مهلت .

در مرحله اولیه TC در بوستون داوطلب شوید

ما انتظار داریم حدود 1000 نفر در این رویداد حضور داشته باشند و داوطلبان وظایف مختلفی را انجام خواهند داد. در هر زمان ممکن است:

برای ثبت نام کمک کنید

بلندگوهای جدل

شرکت کنندگان مستقیم

اسکن بلیط ها

در تنظیم رویداد عمومی کمک کنید

چه چیزی در آن برای شما؟ سوال منصفانه اگر انتخاب شوید، نه تنها نگاهی از پشت صحنه به نحوه تولید رویدادها خواهید داشت، بلکه زمان خواهید داشت تا در برخی از ارائه ها، جلسات اولیه و بحث های میزگرد شرکت کنید. نگاهی به دستور کار کنفرانس بیندازید.

به‌علاوه، چون از تلاش‌های اختصاصی شما قدردانی می‌کنیم، برای شرکت در TechCrunch Disrupt 2023 - رویداد شاخص سه روزه ما در سانفرانسیسکو در 19 تا 21 سپتامبر، یک مجوز رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

مکان های داوطلب محدود است. اگر می‌خواهید تجربه رویداد ارزشمندی به‌دست آورید، تمام خوبی‌های استارت‌آپی را بپذیرید و یک پاس رایگان برای TechCrunch Disrupt 2023 کسب کنید، قبل از 3 آوریل برای داوطلب شدن اقدام کنید.

علاقه ای به کار داوطلبانه ندارید اما هنوز می خواهید شرکت کنید؟ با قیمت گذاری زودهنگام وارد شوید و پس انداز کنید. بلیط زودهنگام خود را با قیمت 249 دلار بخرید و 200 دلار پس انداز کنید. در هر صورت، ما بی صبرانه منتظر دیدن شما در بوستون هستیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاهی در TC Early Stage 2023 است؟ با پر کردن این فرم با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید .

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است