سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

با ۵۰۰ میلیون تومان در این مناطق تهران خانه رهن کنید + جدول قیمت

اقتصاد آنلاین نوشت: همان قدر که با ۵۰۰ میلیون نمی توانید در هر منطقه ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه های نوساز زیادی گیرتان نمی آید اما با همین مبلغ در مناطق مختلف تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می توانید یک خانه رهن کنید. در این گزارش رهن کامل یک واحد ۵۳تا ۹۰ متری در تمام منطقه های تهران را تحلیل کرده و اگر قصد رهن خانه با ۵۰۰ میلیون تومان در تهران را دارید،می توانید در منطقه سیزده آبان یک ...

اقتصاد آنلاین نوشت: همان قدر که با ۵۰۰ میلیون نمی توانید در هر منطقه ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه های نوساز زیادی گیرتان نمی آید اما با همین مبلغ در مناطق مختلف تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می توانید یک خانه رهن کنید.

در این گزارش رهن کامل یک واحد ۵۳تا ۹۰ متری در تمام منطقه های تهران را تحلیل کرده و اگر قصد رهن خانه با ۵۰۰ میلیون تومان در تهران را دارید،می توانید در منطقه سیزده آبان یک واحد ۷۵ متری ۱۶ ساله که دو اتاق خواب و آسانسور و انباری دارد با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان اجاره کنید.

اگر غرب تهران را زیر نظر گرفته اید یک واحد ۶۰ متری در زیباشهر که ۱۲ سال ساخت است را می توانید با ۵۰۰ میلیون رهن کنید.

واحد دیگری هم در سلسبیل که ۵۳ متری است و دو اتاق خواب و آسانسور،انباری دارد را با رهن کامل ۵۰۰ میلیونی قیمت گذاری شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده تا بدانید  اجاره یک واحد ۵۳تا ۹۰متری در تمام مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه ۵۰۰ میلیونی برای رهن کامل کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است. با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره خانه‌هایی که می‌‌توان با ۵۰۰ میلیون رهن کرد به دست خواهید آورد.

خانه‌ هایی که می‌‌ توان با ۵۰۰ میلیون رهن کرد

 
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان)
سیزده آبان

۷۵

۲خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۸۶ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
فلاح ۷۷ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۶ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
شهر زیبا ۶۰ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
سلسبیل ۵۳ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
فلاح ۹۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۱ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
آهنگ ۸۵ ۲خوابه-انباری ۱۳۸۵ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
تهران پارس ۶۵ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
ارامنه ۵۸ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۴۰۲ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
پیروزی ۵۷ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۴ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.