سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

با یک میلیارد تومان چه خانه‌هایی را می‌توان در تهران رهن کرد؟+جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، بررسی‌های اکوایران نشان می‌دهد که در پایتخت با بودجه‌ای معادل یک میلیارد تومان می‌توان آپارتمانی تا مساحت160 مترمربع زیربنا و کلیدنخورده به صورت رهن کامل اجاره کرد. ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، بررسی‌های اکوایران نشان می‌دهد که در پایتخت با بودجه‌ای معادل یک میلیارد تومان می‌توان آپارتمانی تا مساحت160 مترمربع زیربنا و کلیدنخورده به صورت رهن کامل اجاره کرد.

اعلام جزئیاتی تازه <a href= از خانه‌سازی چینی‌ها در تهران" width="400" height="400">

بنا به مشاهدات ما از فایل‌های رهن و اجاره، هم‌اکنون بسیاری از موجران برای ملک خود، قیمتی پایین‌تر از قیمت ملک‌های مشابه و یا در محدوده آن تعیین کرده‌اند.

به گفته واسطه‌گران ملکی، بازار رهن و اجاره هم‌اکنون در وضعیت رکود قرار دارد اما هرساله در دو ماه پایانی سال هم جابه‌جایی صورت می‌گیرد و بازار اجاره گرم می‌شود؛ پس از تعطیلات فروردین و همچنین پس از امتحانات مدارس در فصل تابستان نیز این بازار شاهد موج موجران و مستاجران است.

نحوه محاسبه اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن + جزئیات

یک مشاور ملکی او میگوید : در ماه‌های پایانی سال و بهمن و اسفندماه، وضعیت خرید و فروش بهتر از قبل است اما هم اکنون بازار راکد است؛ برای خرید تماس گرفته می‌شود اما صرفا برای مطلع شدن نه خرید چراکه اکثریت خریداران بودجه کافی در دست ندارند و یا قصد دارند با ملکی دیگر تهاتر کنند.

در سبلان جنوبی، رهن کامل واحدی با 105 مترمربع زیربنا و نوساز و دارای امکانات آسانسور، پارکینگ و انباری، یک میلیارد تومان است.

همچنین در گیشا برای رهن کامل آپارتمانی 75 متری و 22 سال ساخت و در محله فاطمی برای واحدی 109 متری و 30 سال ساخت و دارای امکانات مذکور، یک میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

در مرزداران، واحدی 84 متری و کلیدنخورده، و در ستارخان، واحدی 80 متری و نوساز با قابلیت سکونت چندین ساله با بودجه‌ای یک میلیارد تومانی می‌توان به صورت رهن کامل اجاره کرد.

photo_2024-02-07_16-53-16

خبرکاو