اخبار, فناوری, گوشی

با وجود کاهش فروش کنسول، نینتندو سوییچ ۲ به زودی عرضه نمی‌شود.

به نظر می رسد که فروش نینتندو سوییچ در حال کاهش است، زیرا سازنده آن گزارش می دهد که اهداف فروش سخت افزار دستی را از دست داده است.

در سال مالی گذشته، نینتندو اهداف فروش خود را برای نینتندو سوییچ به ۱۸ میلیون واحد بازبینی کرد که از ۲۱ میلیون نسخه اولیه کاهش یافت. با وجود این، به نظر می‌رسد که این شرکت هدف بازنگری شده خود را به سختی از دست داده است و ۱۷.۹۷ میلیون کنسول را در دوره ۱۲ ماهه ارسال کرده است (با تشکر، VGC (در برگه جدید باز می‌شود ).

اکنون که نتایج مشخص شده است، پیش‌بینی نینتندو برای سال مالی جاری روی ۱۵ میلیون کنسول نینتندو سوییچ است که طی ۱۲ ماه آینده تغییر خواهد کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می‌رسد که نینتندو متوجه شده است که سوییچ که از زمان عرضه بیش از ۱۲۵ میلیون دستگاه فروخته شده است، بالاخره در حال از دست دادن است.

این بدان معنا نیست که نینتندو سوییچ ۲ به این زودی معرفی خواهد شد. گزارش بلومبرگ بیان می‌کند که شانتارو فوروکاوا، رئیس نینتندو تأیید کرد که سخت‌افزار نسل بعدی این شرکت برای سال مالی جاری در کارت‌های موجود نیست.

جانشین نینتندو سوییچ چه زمانی عرضه می شود؟

هنر Tears of the Kingdom در پشت Nintendo Switch OLED

(اعتبار تصویر: نینتندو)

با در نظر گرفتن بیانیه Furukawa، احتمالاً تا آوریل ۲۰۲۴ هیچ خبری سخت افزاری از نینتندو نخواهیم داشت. هر چه که این کنسول جدید به پایان برسد، پس محتمل ترین زمان برای معرفی آن در فصل معرفی سال آینده (بین ژوئن و جولای) خواهد بود.

یکی دیگر از احتمالات، افشاگری در طول سپتامبر ۲۰۲۴ Nintendo Direct است، ماهی که نینتندو معمولاً برنامه اعلامی از پیش ضبط شده خود را پخش می کند. هر یک از این سناریوها می تواند نشان دهنده عرضه احتمالی تعطیلات ۲۰۲۴ برای جانشین نینتندو سوییچ باشد.

بسیاری، از جمله من، امیدوار بودند که Nintendo Switch 2 (یا Nintendo Switch Pro) در کنار بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که این هفته در ۱۲ می منتشر می شود، عرضه شود.

دنباله‌ی مورد انتظار Breath of the Wild احتمالا به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ شناخته می‌شود، و پس ، واقعاً می‌توانست از اجرای بر روی سخت‌افزار بهبودیافته سود ببرد. این ممکن است مشکل بزرگی نباشد، با این حال، با توجه به سابقه Nintendo EPD برای پولیش، همراه با جادوگری فنی یکی از توسعه دهندگان Monolith Soft، به هر حال، هنوز برای من شگفت انگیز است که امثال Xenoblade Chronicles 3 می توانند روی سوئیچ قدیمی اجرا شوند. اصلا سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *