اخبار, ترفند

با استفاده از این افزونه مرورگر از هوش مصنوعی بینگ در هر موتور جستجو استفاده کنید

معرفی صفحه نمایش Bing Ai
جیسون فیتزپاتریک / نقد و تحلیل گیک

حتی اگر عمیقاً به چت ربات Bing AI علاقه مند هستید، ممکن است تمایلی به شروع استفاده از موتور جستجوی مایکروسافت نداشته باشید. اما با افزونه مرورگر کروم می‌توانید بهترین‌ها را از هر دو دنیا دریافت کنید—«Bing Chat (GPT-4) در Google» هوش مصنوعی Bing را به جستجوی Google، DuckDuckGo، Brave Search و موارد دیگر اضافه می‌کند.

فرض در اینجا بسیار ساده است. افزونه کروم را دانلود می‌کنید و نتایج هوش مصنوعی Bing در پانلی در سمت راست موتور جستجوی انتخابی شما ظاهر می‌شود. هیچ فرآیند راه‌اندازی یا ورود به سیستم وجود ندارد، و می‌توانید مستقیماً از صفحه نتایج جستجوی خود وارد یک چت هوش مصنوعی Bing شوید.

من از نحوه عملکرد این افزونه بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و خوشحالم که می بینم هوش مصنوعی Bing منابع خود را حتی با وجود این افزونه ذکر می کند. البته خروجی Bing AI کمی کند است، اما در تعامل مستقیم با Bing نیز چنین است.

قابل ذکر است که این برنامه گفت نی توسط Julien Launois (Dj0ulo)، که OptiSearch را نیز ایجاد کرده است، توسعه یافته است. اگر می‌خواهید نتایج ChatGPT، StackOverflow یا Wikipedia را به جستجوی Google اضافه کنید، باید از OptiSearch به جای افزونه «Bing Chat (GPT-4) در Google» که امروز در مورد آن صحبت می‌کنیم استفاده کنید.

از نقطه نظر حفظ حریم خصوصی، به نظر می رسد که این برنامه گفت نی به داده های کافی برای اصلاح صفحات وب جستجو دسترسی دارد (همین مورد برای OptiSearch نیز صدق می کند). در صورت تمایل می توانید سیاست حفظ حریم خصوصی یا مخزن GitHub را تحلیل کنید.

منبع: Dj0ulo از طریق Windows Central

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *