متن خبر

باید سوادآموزی بیش از گذشته در جامعه نهادینه شود

باید سوادآموزی بیش از گذشته در جامعه نهادینه شود

اخبارباید سوادآموزی بیش از گذشته در جامعه نهادینه شود
شناسهٔ خبر: 111197 -
خبرکاو:

علی مصطفوی صبح امروز پنج شنبه ۱۲تیر در اولین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی آذربایجان غربی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، بیان کرد : لازم است تمامی دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش را در امر سواد آموزی حمایت کنند چرا که آموزش و پرورش به تنهایی از عهده این کار بزرگ برنمی آید.
وی بااشاره به اینکه بی سوادی برای جامعه خطر آفرین است، تصریح کرد: هر میزان سواد جامعه بالا برود آسیب های اجتماعی جامعه کاهش خواهد یافت.
مصطفوی باتاکید بر اینکه داشتن و نداشتن سواد رابطه مستقیم با توسعه جامعه دارد، اظهار کرد: باید سواد آموزی را درجامعه بیش از گذشته نهادینه کرد به طوری که در کوتاه مدت جشن پایان بی سوادی را در استان جشن بگیریم.
به گزارش ایسنا؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تنها ۹دفتر تسهیلگری در استان و در ارومیه فعال است، یاد آور شد: دفاتر تسهیلگری یک فرصت مناسب برای شناسایی افراد بی سواد حاشیه نشین شهرها و کمک برای باسواد کردن آنها است.
وی با اشاره به اینکه ۱۱ شهرستان استان در وضعیت قرمز شیوع کرونا هستند، ادامه داد: براساس پیشنهاد کمیته سیاسی امنیتی واجتماعی ستاد مبارزه با کرونا در روزهای آینده برای کاهش شیوع کرونا در استان محدودیت های اعمال می‌شود.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو