متن خبر

بالاخره بازی برای یکی از قدیمی ترین (و آزاردهنده) باگ های ویندوز 11 به پایان رسید.

بالاخره بازی برای یکی از قدیمی ترین (و آزاردهنده) باگ های ویندوز 11 به پایان رسید.

اخباربالاخره بازی برای یکی از قدیمی ترین (و آزاردهنده) باگ های ویندوز 11 به پایان رسید.
شناسهٔ خبر: 266831 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

ویندوز 11 یک به روز رسانی تجمعی جدید دریافت کرده است که برخی از اصلاحات مهم را در نوار وظیفه اعمال می کند و همچنین مشکلی را که برای مدت طولانی برخی از گیمرهای رایانه شخصی را آزار می دهد حل می کند (ما به آن باز خواهیم گشت).

پچ KB5022845 (در برگه جدید باز می شود) اکنون به کار گرفته شده است، که شامل تمام ترفندها و تغییراتی است که در پیش نمایش این به روز رسانی (که اواخر ژانویه منتشر شد) ایجاد شده بود.

همانطور که در یادداشت‌های وصله مایکروسافت (در برگه جدید باز می‌شود) مشخص شده است، این شامل یک راه حل مورد انتظار برای گیمرها است. ویندوز 11 برای کسانی که یک کنترلر بازی به رایانه شخصی خود وصل شده اند رفتار عجیبی داشته است، زیرا ممکن است به دلیل اتصال آن دستگاه جانبی، سیستم وارد حالت خواب نشود. خوب، همه اینها در حال حاضر یک خاطره دور است، زیرا درمان بالاخره در اینجا اجرا شد.

علاوه بر این، راه‌حل‌هایی برای چندین مشکل در عملکرد جستجو در ویندوز 11 نیز وجود دارد.

یکی از اصلی‌ترین موارد این است که هنگام جستجوی فایل‌های تصویری با استفاده از جستجوی نوار وظیفه، یک اشکال وجود دارد که از باز کردن عکس در برنامه ویرایش عکس مورد نظر شما جلوگیری می‌کند. و این اشکال اکنون برطرف شده است.

مشکل دیگری که کاربران را از جستجوی یک فایل از طریق محتویات آن منع می کرد نیز حل شده است.

تعداد زیادی راه حل دیگر برای مشکلات جزئی در اینجا وجود دارد که به طور کامل در یادداشت های انتشار توضیح داده شده است، و برخی از اقدامات امنیتی مطابق انتظار با این وصله های ماهانه اعمال می شود.


تجزیه و تحلیل: به نظر می رسد یک راه حل مشکل

نقص مربوط به کنترلر بازی - که همچنین مانع از ورود محافظ صفحه نمایش و همچنین جلوگیری از حالت خواب می شود - در واقع یک باگ عجیب است که نه تنها بر گیم پدها بلکه بر روی کنترلرهای پرواز نیز تأثیر می گذارد. این مشکلی است که در گذشته نیز دائماً کاربران ویندوز 10 را تحت فشار قرار داده است، و در واقع، در چند سال گذشته گزارش های زیادی (در برگه جدید باز می شود) در مورد این مشکل به صورت آنلاین (با گزارش های باگ قابل ردیابی است) وجود داشته است. به همان زمان راه اندازی ویندوز 10 (در واقع در تب جدید باز می شود ).

پس چرا مایکروسافت اینقدر طول کشیده تا این مشکل را حل کند؟ خب، این سوالی است که نمی‌توانیم به آن پاسخ دهیم، اما حدس می‌زنیم که باید یک مسئله عمیقاً جاسازی شده باشد که برداشتن آن مقداری کار طول کشیده است. (یا این، یا از فهرست اولویت ها خارج شد و برای چند سال در شکاف انفعال ناپدید شد).

البته بهتر از هرگز با رفع مشکل است، اگرچه در این مورد، مایکروسافت مرزهای قابل قبول تعریف "دیر" را به حد افراط رسانده است. امیدواریم این اصلاح به زودی به ویندوز 10 ارائه شود، و در واقع قابل توجه است که ما نظراتی را به صورت آنلاین از برخی از صاحبان رایانه های شخصی آسیب دیده دیده ایم که این اصلاح به تنهایی باعث شده است که آنها را به ویندوز 11 ارتقا دهند (یا احتمالاً آنها را از حصار خارج کرده است). .

در این روزهای مارپیچ قیمت انرژی و بحران هزینه‌های زندگی، گیمرها بدون شک می‌توانند سیستم خود را در زمانی که باید بخوابند، تحمل کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است