متن خبر

باستان شناسی به Minecraft می آید

باستان شناسی به Minecraft می آید

اخبارباستان شناسی به Minecraft می آید
شناسهٔ خبر: 265462 -
خبرکاو:

سفال در Minecraft
موجانگ

استودیو Mojang روی یک به‌روزرسانی بزرگ برای Minecraft کار می‌کند که به عنوان Minecraft 1.20 شناخته می‌شود و اکنون حداقل یک عنصر جدید در راه است: باستان‌شناسی. نه واقعا.

Mojang، یکی از بسیاری از استودیوهای بازی تحت چتر مایکروسافت، در یک پست وبلاگی تایید کرد که یک ویژگی جدید در Minecraft 1.20 باستان شناسی خواهد بود. مناطق دارای شن و ماسه، مانند سواحل و بیابان ها، دارای یک بلوک جدید به نام "ماسه مشکوک" خواهند بود. مسواک زدن بلوک با یک آیتم جدید، قلم مو، موارد پنهان شده در داخل را استخراج می کند.

اقلام اصلی یافت شده از شن و ماسه، "تکه های سفال" خواهد بود و ترکیب چهار مورد از آنها یک گلدان ایجاد می کند. الگوهای متنوعی وجود خواهد داشت، بنابراین می توانید به آرامی مجموعه ای از گلدان های منحصر به فرد را برای پایگاه خانه خود بسازید.

گلدان در Minecraft
موجانگ

هنوز جزئیات بیشتری در مورد باستان شناسی وجود ندارد، و هنوز برای آزمایش در دسترس نیست - Mojang می گوید که "خیلی زود" در تصاویر فوری، نسخه های بتا و نسخه های پیش نمایش ظاهر می شود. این استودیو همچنین می‌گوید که این اولین تکرار است و ممکن است به سایر ویژگی‌های وارد شده در Minecraft 1.20 متصل شود. حداقل، داشتن عناصری شبیه به ایندیانا جونز در Minecraft بسیار خوب است.

منبع: وبلاگ Minecraft

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است