سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بازی Indie Dev Jabrils در مورد هوش مصنوعی، انیمه و نحوه ساخت بازی صحبت می کند [پادکست freeCodeCamp #118]

در قسمت این هفته پادکست با جبریل مصاحبه می کنم. او یک توسعه دهنده بازی مستقل است که در حال ساخت یک بازی مبارزه ای نوبتی به نام Ultrabouters است. Jabril هزاران بازی دیگر را نیز توسعه داده است. او بازی محبوب Jabrils gamedev-focused-YouTube را اجرا می کند. او همچنین یک دوره آموزشی 5 ساعته مقدماتی برای برنامه نویسی در freeCodeCamp منتشر کرد . ما درباره ی ... صحبت میکنیم: چگونه جبریل در کودکی ...

در قسمت این هفته پادکست با جبریل مصاحبه می کنم. او یک توسعه دهنده بازی مستقل است که در حال ساخت یک بازی مبارزه ای نوبتی به نام Ultrabouters است.

Jabril هزاران بازی دیگر را نیز توسعه داده است. او بازی محبوب Jabrils gamedev-focused-YouTube را اجرا می کند. او همچنین یک دوره آموزشی 5 ساعته مقدماتی برای برنامه نویسی در freeCodeCamp منتشر کرد .

ما درباره ی ... صحبت میکنیم:

چگونه جبریل در کودکی زمانی که نسخه‌ای از GameMaker را دریافت کرد وارد گیم‌دف شد

حرفه جبریل کار در یک باشگاه کمدی و یک ایستگاه رادیویی

انیمه ای که جبریل سال هاست روی آن کار می کند

توصیه جبریل به گیم‌دوانی که می‌خواهند با ساخت بازی‌های ویدیویی شغلی ایجاد کنند

آیا می توانید حدس بزنید که من در طول مقدمه چه خط باس را روی بیس خود می نوازم؟ این یک آهنگ در سال 2009 است که در سال 2010 با همراه شدن با یک میم محبوب شد.

می توانید این مصاحبه را در یوتیوب تماشا کنید:

یا می توانید به پادکست در پادکست اپل، Spotify یا برنامه پادکست مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین می توانید پادکست زیر را مستقیماً در مرورگر خود گوش دهید:

حتما پادکست freeCodeCamp را در برنامه پادکست مورد علاقه خود دنبال کنید. و این پادکست را با یک دوست به اشتراک بگذارید. بیایید افراد بیشتری را ترغیب کنیم تا کدنویسی را یاد بگیرند و در فناوری برای خود شغلی ایجاد کنند.

همچنین، می‌خواهم از 8509 انسان مهربانی که هر ماه از خیریه ما حمایت می‌کنند و این پادکست را ممکن می‌سازند، تشکر کنم. می توانید به آنها بپیوندید و از ماموریت ما در آدرس زیر حمایت کنید: https://www.freecodecamp.org/donate

پیوندهایی که در طول مصاحبه در مورد آنها صحبت می کنیم:

دوره کامل برنامه نویسی برای مبتدیان Jabril در freeCodeCamp

آن زمان کوئینسی با یک توییت گیج کننده کل ارتش BTS را عصبانی کرد

"بهترین اپیزودهای Shark Tank ایده های بد هستند." چگونه جبریل با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی یک ژنراتور قسمت مخزن کوسه جعلی ایجاد کرد

در جبریل در یوتیوب مشترک شوید

خبرکاو