متن خبر

بازی Ant-Man and the Wasp: شخصیت شرور Quantumania را تقریباً شخص دیگری بازی می کرد.

بازی Ant-Man and the Wasp: شخصیت شرور Quantumania را تقریباً شخص دیگری بازی می کرد.

اخباربازی Ant-Man and the Wasp: شخصیت شرور Quantumania را تقریباً شخص دیگری بازی می کرد.
شناسهٔ خبر: 267226 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

این بازیگر فاش کرد که جاناتان میجرز تقریباً شانس بازی در نقش شخصیت منفی Ant-Man and the Wasp: Quantumania را از دست داد.

میجرز در صحبت با Vanity Fair (در برگه جدید باز می شود) فاش کرد که تقریباً از بازی در نقش کانگ فاتح در دنیای سینمایی مارول (MCU) کناره گیری کرده است. دلیل؟ تیم اجرایی مارول زمانی که میجرز برای یک جلسه برای بحث در مورد حضور در MCU وارد شد، به طرز باورنکردنی شلوغ بود، و او نمی‌خواست این اطراف را بگذراند و وقت کسی را تلف کند.

او توضیح داد: "امیدوارم این موضوع مرا نیش نزند، اما من از [جلسه] عمومی مارول خود خارج شدم." "این خیلی وقت پیش بود. من تازه از مدرسه نمایش خارج شده بودم و در شهر می دویدم و در دفتر می نشینم. من به روشی بسیار خاص بزرگ شدم و نمی خواهم وقت کسی را تلف کنم. پس من وارد آنجا شدم و آنها فقط مشغول هستند. طولانی شد و من رفتم، "فقط می خواهم بروم. عالی است. من فقط می روم."

خوشبختانه برای Majors - و طرفداران MCU - بازیگر Lovecraft Country قبل از اینکه بتواند دفتر مرکزی Marvel Studios را ترک کند متوقف شد. میجرز توضیح داد: «به در رسیدم، اما بعد گفتند سارا فین [مدیر بازیگران] قرار است بیاید. "ما وارد اتاق شدیم و با هم گپ زدیم. داشتیم این گفتگوی عالی را انجام می‌دادیم. فکر می‌کنم سه سال بعد بود که گپ کانگ داشتیم. و اکنون هیچ ترسی وجود ندارد، مخصوصاً به خاطر اینکه کانگ کیست. وقتی گفتم بله، ما تصویر کامل را دریافت کردم، و آنچه در حال ارائه است، منسجم است. "

تجزیه و تحلیل: پر کردن اصلی برای MCU

کانگ در حالی <a href= که دو پرتو آبی آبی را در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania رها می کند، فریاد می زند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF.jpg">

کانگ در حال آماده شدن برای تسخیر دنیای سینمایی مارول است. (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

ماژورها نقش مهمی در پیشرفت MCU خواهند داشت. او قبلاً به عنوان یکی از نسخه‌های کانگ - او که باقی می‌ماند - در فصل 1 Loki ظاهر شده است، و رسماً اولین فیلم مارول خود را در نقش کانگ در Ant-Man and the Wasp: Quantumania که فردا (17 فوریه) در سینماها اکران می‌شود، انجام خواهد داد.

کانگ که به‌عنوان بد بزرگ بعدی MCU نصب می‌شود، به‌شدت در فاز 5 و فاز 6 مارول حضور خواهد داشت. جنگ سالار روشنفکر که در زمان سفر می‌کند، در چند سال آینده دشمنی سرسخت برای قدرتمندترین قهرمانان زمین خواهد بود، به‌ویژه با یک بازیگر سریال Majors. از آنجایی که نسخه‌های متعددی از کانگ در سراسر جهان چندگانه وجود دارد، کالیبر نقش - یا نقش‌ها را تجسم می‌دهد.

میجرز به خاطر ایفای نقش او که باقی می‌ماند در قسمت پایانی فصل اول لوکی مورد ستایش قرار گرفت و منتقدان نیز به همان اندازه در تمجید از شخصیت کانگ در Ant-Man 3 ستایش کردند. در بررسی Ant-Man and the Wasp: Quantumania ، گفتیم که میجرز «بر هر صحنه ای که در آن حضور دارد تسلط دارد» و تا زمانی که آرک MCU او به پایان برسد، «به عنوان یکی از ابرشرورهای بزرگ تاریخ تثبیت خواهد شد».

اجرای همه جانبه میجرز برای کوین فایگی، رئیس مارول نیز غافلگیرکننده نبوده است. در صحبت با Entertainment Weekly (در برگه جدید باز می شود) ، فایگی فاش کرد کانگ Majors "با بالاترین تست شروری که تا به حال داشته ایم" است. با در نظر گرفتن برخی از شرورهای بزرگ MCU که در سال های اخیر دیده ایم، از جمله Loki، Killmonger، و Thanos، این قابل توجه است.

خوشبختانه، Kang قرار است برای مدتی در MCU ثابت باشد. کانگ – یا حداقل یکی/بسیاری از انواع او – قرار است در سال 2025 فیلم MCU خود با محوریت Thanos را با نام انتقام‌جویان: سلسله کانگ بسازد. همچنین انتظار داریم که که او در پروژه‌های دیگر مارول نیز حضور داشته باشد، با شایعات حاکی از آن است که او در فصل دوم Loki در دیزنی پلاس و یک فیلم دیگر از MCU 2023 در The Marvels حضور خواهد داشت. کانگ همچنین می‌تواند به‌طور بالقوه در Deadpool 3 و Avengers: Secret Wars ظاهر شود، با توجه به موقعیت آنها به عنوان فیلم‌های چندجهانی. به نظر ما، هر چه جاناتان ماجرز بیشتری در MCU داشته باشیم، بهتر است.

برای پوشش بیشتر مارول، نحوه تماشای فیلم های مارول را به ترتیب بیاموزید. علاوه بر این، هر آنچه را که ارزش دانستن در مورد Guardians of the Galaxy 3 و Secret Invasion دارد، بخوانید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است