سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بازی با ورق Final Fantasy 7 Rebirth نه تنها سرگرم کننده است، بلکه در همه جا وجود دارد اگر پیش نمایش دستی ما چیزی باشد.

(اعتبار تصویر: Square Enix) در حالی که ما قبلاً می دانیم که Final Fantasy 7 Rebirth یک بازی کارتی کاملاً جدید درون جهان به نام Queen's Blood را شامل می شود، به نظر می رسد این بازی پرکار است و مخالفانی در سراسر جهان بازی دارد. با ساخت پیش‌نمایش Final Fantasy 7 Rebirth، می‌توانیم منطقه Grasslands، اولین منطقه جهان باز بازی‌های اکشن RPG را تجربه کنیم. علاوه بر اینکه بازی ورق را برای خودمان امتحان کردیم، همچنین دیدیم که ...
نعلبکی طلا در بازسازی FF7
(اعتبار تصویر: Square Enix)

در حالی که ما قبلاً می دانیم که Final Fantasy 7 Rebirth یک بازی کارتی کاملاً جدید درون جهان به نام Queen's Blood را شامل می شود، به نظر می رسد این بازی پرکار است و مخالفانی در سراسر جهان بازی دارد.

با ساخت پیش‌نمایش Final Fantasy 7 Rebirth، می‌توانیم منطقه Grasslands، اولین منطقه جهان باز بازی‌های اکشن RPG را تجربه کنیم. علاوه بر اینکه بازی ورق را برای خودمان امتحان کردیم، همچنین دیدیم که دنیای Rebirth پر از بازیکنان Queen's Blood است. در حالی که نمی توان همه را در یک دور به چالش کشید، اما بازی ورق آنقدر محبوب به نظر می رسد که در مورد تعداد افرادی که بازی می کنند به نظر می رسد یادآور گوئنت از The Witcher 3: Wild Hunt باشد.

به نظر می رسد هر شهر بزرگی حداقل کسی را دارد که به خون ملکه علاقه دارد. خود بازی نیز بسیار سرگرم کننده است. مانند مارول اسنپ، این مینی بازی در سه خط اجرا می شود. هدف این است که کنترل هیئت مدیره را اعمال کنید و ادعای قلمرو را در اختیار داشته باشید که به نوبه خود به شما امکان می دهد کارت های قدرتمندتری بازی کنید. شما به نوبت کارت‌های خود را قرار می‌دهید، و هنگامی که هر کس تا آنجا که ممکن است کارت بازی کرد، امتیازات در هر خط محاسبه می‌شوند. هر کسی که بیشترین امتیاز را در یک خط مشخص داشته باشد، می تواند آن امتیاز را به مجموع خود اضافه کند، به این معنی که قرار دادن تمام تخم مرغ های شما در یک سبد گاهی اوقات می تواند نتیجه دهد. اگر مجموع بیشتری نسبت به حریف خود داشته باشید، برنده خواهید شد.

(اعتبار تصویر: Square Enix)

برای جذاب‌تر کردن همه چیز، کارت‌های مختلف به روش‌های مختلف بر نواحی اطراف خود تأثیر می‌گذارند و با الگوهای جالبی بر روی تخته کنترل می‌کنند. برخی از کارت‌ها حتی توانایی‌های ویژه‌ای نیز دارند، که واقعاً می‌تواند همه چیز را متزلزل کند.

اگرچه ما فقط یکی از مناطق قابل کاوش Final Fantasy 7 Rebirth را در پیش‌نمایش دیدیم، به نظر می‌رسد که Queen's Blood در بقیه RPG نیز پخش خواهد شد. طبق حساب توییتر ژاپنی Rebirth، کشتی تفریحی Shinra که بین مناطق جونون و کوستا دل سول حرکت می کند، مسابقات کوئینز بلاد را به خود اختصاص خواهد داد.

Final Fantasy 7 Rebirth در 29 فوریه برای PS5 منتشر می شود.

آیا می خواهید عناوین مشابهی در این مدت پخش شوند؟ فهرست ما از بهترین بازی های RPG و بهترین JRPG ها شما را پوشش داده است.

کارمند نویسنده

Cat Bussell یکی از کارکنان نویسندگی در TechRadar Gaming است. گربه که از مناره های کج لندن می آید، نویسنده و روزنامه نگاری با تجربه است. همانطور که در Wargamer.com ، TheGamer.com ، و Superjumpmagazine.com دیده می شود، Cat اینجاست تا از تمام گوشه و کنار دنیای بازی های ویدیویی پوششی برای شما فراهم کند. گربه به خاطر عشقش به روایت‌های غنی شناخته شده است. هم داستان محور و هم نوظهور.

قبل از مهاجرت به مراتع سبز روزنامه نگاری بازی، گربه به عنوان مشاور سیاسی و دانشگاهی کار می کرد. او سه مدرک دارد و در دانشگاه کمبریج، دانشگاه کالج لندن و دانشگاه کوئین مری لندن تحصیل و کار کرده است. او همچنین متصدی گالری هنری، بستنی‌ساز و میکس‌شناس کوکتل بوده است. این دوره کوتاه در سبک زندگی NPC به طور منحصر به فردی او را واجد شرایط می کند که فقط شادترین بازی های ویدیویی را برای لذت خواندن شما انتخاب کند.

گربه در دوران اوج بازی World of Warcraft قبل از تسلیم شدن به عشق خود به JRPG و حضور در Final Fantasy XIV، دندان های خود را بر روی MMO ها کوتاه کرد. وقتی او این کار را انجام نمی دهد، ممکن است متوجه شوید که او یک یا دو RPG رومیزی را اجرا می کند، شاید حتی به طور داوطلبانه.

خبرکاو