اخبار

بازی ‘انتقام’: بازی مجدد Doc باعث شد آرسنال پیروز شود

میکل آرتتا بيان کرد که آرسنال پس از تماشای ویدئویی از شکست دردناک فصل گذشته در همان بازی، انگیزه انتقام در پیروزی 2-0 یکشنبه مقابل نیوکاسل یونایتد را داشت.

ضربه دقیقه 14 مارتین اودگارد و گل به خودی دقیقه 75 فابیان شار برای میهمان کافی بود تا یک برد گرانبها را برای میهمان به ارمغان آورد که برتری منچسترسیتی در صدر را به یک امتیاز کاهش داد، البته یک بازی بیشتر انجام داد.

- اولی: آرسنال توانایی های خود را برای زنده نگه داشتن امیدهای قهرمانی پریم دوباره کشف کرد
- تیم های لیگ برتر چگونه می توانند در این فصل به اروپا راه پیدا کنند

نیوکاسل در ماه می گذشته آرسنال را 2-0 شکست داد، در شبی بسیار آسیب رسان که اساساً به قیمت به دست آوردن راهیابی به لیگ قهرمانان تمام شد، که عواقب آن توسط مستند آمازون "همه یا هیچ" در فصل توپچی ها توسط دوربین فیلمبرداری شد.

بازیکنان اوایل روز یکشنبه یک جلسه تیمی برگزار کردند که در طی آن دوباره فیلم بازی را تماشا کردند و آرتتا معتقد است که این کاتالیزور نمایش بسیار بهبود یافته آنها در Tyneside بود.

او گفت: «ما باید آن را احساس می کردیم. فقط صحبت کردن در مورد آن کافی نبود، ما باید آن را احساس می کردیم، باید آن را می دیدیم، باید چهره خود را می شناختیم. نه فقط بازیکنان، بلکه معنای آن برای کادرفنی نیز همین است. این فوتبال است. شما می توانید برد یا باخت، اما این احساس که در آن روز به اندازه کافی انجام ندادیم، باید آن را درست می کردیم.

"من داشتم به ویدیو نگاه می کردم پس چهره آنها را ندیدم. برای دیدن آن لازم نیست نابغه باشید. کلمه "درد" بود و سپس میل به انتقام. فکر می کنم آنها امروز این را در شکم خود داشتند. .

وقتی علامت سوال دارید باید فوراً آنها را حل کنید. وقتی احساساتی را که سال گذشته در آن رختکن داشتیم دارید، باید دوباره آنها را احساس کنید، متوجه شوید که چقدر بد هستند و سپس راهی برای برخورد متفاوت با بازی پیدا کنید. زیرا تقاضاها نسبت به سال گذشته متفاوت بود.

پسرها این کار را بسیار خوب انجام دادند، پس من واقعاً به آنها افتخار می کنم.

آرون رمزدیل دروازه بان آرسنال مظهر فولاد آرسنال بود و در لحظات حساس چندین سیو در سطح جهانی انجام داد. او بيان کرد خاطره جمعی از اتفاقات سال گذشته در نیوکاسل یک انگیزه بزرگ بوده است.

رامسدیل گفت: «غرور و آرامش بی‌نظیری، به ویژه پس از اتفاقی که سال گذشته در اینجا رخ داد. "تا جلسه قبل از خروج ما از هتل به این موضوع اشاره نشده بود. مدیر فیلم مستند را به ما نشان داد و ما آرزوی سوزان داشتیم که امروز مثل قبل نباشد."

سیتی همچنان در صدر جدول برتری دارد، اما بازی داخلی آن ها با بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دو بازی مقابل رئال مادرید که از روز سه شنبه آغاز می شود پیچیده است و آرتتا از پیروزی ای استقبال کرد که فشار را بر رقبای عنوان قهرمانی افزایش می دهد.

آرتتا گفت : «این نشان می‌دهد که ما آنجا هستیم و می‌خواهیم به حفاری ادامه دهیم». "جایزه وجود دارد، نه خیلی دور. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به اصرار ادامه دهیم و پشت نکنیم و تمرکز خود را روی چیز دیگری از دست ندهیم. هر روز مصمم باشید. بیایید ادامه دهیم و ببینیم چه می شود."

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *