متن خبر

بازسازی Splinter Cell: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

بازسازی Splinter Cell: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

اخباربازسازی Splinter Cell: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم
شناسهٔ خبر: 266982 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

یوبی‌سافت بالاخره تایید کرد که یک بازسازی Splinter Cell از سوی توسعه‌دهنده بازی Far Cry 6 در راه است و پس از مدت‌ها غیبت، سری محبوب مخفی‌کاری را بازگرداند.

سری Splinter Cell از زمانی که اولین فیلم در سال 2002 منتشر شد، اکشن-ماجراجویی مخفی کاری را برای طرفداران عرضه کرده است. Splinter Cell که به خاطر محیط های تعاملی پیشگامانه اش شناخته شده است، شما را در نقش سم فیشر بازی می کند، یک مامور عملیات سیاه بسیار آموزش دیده که باید بر آن غلبه کند. دشمنان مختلف

با بازسازی Splinter Cell ، توسعه‌دهنده Ubisoft Toronto قصد دارد این کلاسیک را برای مخاطبان مدرن با «تصاویر بصری و گیم‌پلی نسل جدید» بازسازی کند، در حالی که «روح» بازی اصلی را حفظ کند. میخواهی بیشتر بدانی؟ برای هر آنچه که تاکنون در مورد بازسازی Splinter Cell می دانیم، در ادامه مطلب بخوانید.

بازسازی Splinter Cell: بریده بریده

چیست؟ بازسازی Splinter Cell در سال 2002

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ TBC

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ TBC

بازسازی Splinter Cell: تاریخ انتشار و پلتفرم ها

سم فیشر <a href= از Splinter Cell با یک تفنگ در دست به سمت صفحه می دود" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/MtaKuPAAuVLum45gVrR3n6.jpg">

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

متأسفانه، احتمالاً تا چند سال دیگر به سراغ بازسازی Splinter Cell نخواهیم رفت. Ubisoft در سال 2021 تایید کرد که این بازی "در مراحل اولیه توسعه" قرار دارد. این بدان معناست که ما احتمالاً تا سال 2024 نسخه بازسازی شده را نخواهیم دید.

از آنجایی که یوبی سافت گفته است که انتظار "نسل جدید بصری و گیم پلی" را دارد، پس انتظار داریم که این بازسازی روی PS5، Xbox Series X|S و PC (حداقل) منتشر شود.

بازسازی Splinter Cell: تریلر

جدیدترین تریلر

یوبی‌سافت ویدیویی را منتشر کرد که در آن بازسازی Splinter Cell را در دسامبر 2021 اعلام کرد. علاوه بر اعلام، این ویدیو به تاریخچه سری Splinter Cell و چگونگی تغییر هویت یوبی‌سافت نیز می‌پردازد و استودیو مستقر در تورنتو را از کار بر روی Rayman منصرف می‌کند. ، یک پلتفرمر روشن و رنگارنگ، و آن را به سبک زندگی AAA سوق می دهد.

ویدیوهای بیشتر

یوبی‌سافت تا کنون هیچ تریلر دیگری برای بازسازی Splinter Cell منتشر نکرده است، اما می‌توانید در کانال رسمی یوبی‌سافت در یوبی‌سافت (در برگه جدید باز می‌شود) به سری‌های مخفی کاری کلاسیک بیشتری بپردازید.

بازسازی Splinter Cell: داستان و صحنه

سم فیشر <a href= از Splinter Cell در شلوغی راه می‌رود" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KuWXPQBSBADFtMtUcio3Yd.jpg">

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

می دانیم که بازسازی Splinter Cell جهان و داستان اولین بازی منتشر شده در سال 2002 را دوباره مرور خواهد کرد.

توطئه اصلی با ناپدید شدن دو عامل مخفی ایالات متحده در جورجیا آغاز می شود که منجر به مامور سیاهپوست سم فیشر برای تحقیق می شود. همانطور که سام به دنبال ماموران گم شده می گردد، نقشه بزرگتری را در مورد یک دولت فاسد و موشک های هسته ای کشف می کند.

مشخص نیست که چه مقدار از این طرح در بازسازی Splinter Cell باقی خواهد ماند، با این حال، همانطور که یوبی سافت در فهرست مشاغل (اکنون حذف شده) از سپتامبر 2022 (از طریق Tech4Gamers (در برگه جدید باز می شود ) تایید کرد که در حال "بازنویسی و به روز رسانی داستان است. برای مخاطبان امروزی».

در فهرست آمده است: «ما می‌خواهیم روح و مضامین بازی اصلی را حفظ کنیم، در حالی که شخصیت‌های خود و جهان را کاوش می‌کنیم تا آنها را معتبرتر و باورپذیرتر کنیم». پس ، در حالی که تولید کننده مت وست قبلاً تاسیس کرده بود که یوبی سافت می‌خواهد اطمینان حاصل کند که «روح بازی‌های اولیه دست نخورده باقی می‌ماند»، منتظر چند به‌روزرسانی باشید.

بازسازی Splinter Cell: گیم پلی

سم فیشر <a href= از Splinter Cell که سر به زیر آویزان شده و برای ترور یک نگهبان مسلح آماده می شود." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/DEUAcghGAaSSGqNzHZ2kHd.jpg">

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

در پست بلاگ اعلامی (در برگه جدید باز می شود) ، مت وست تهیه کننده فاش کرد که بازسازی Splinter Cell از ابتدا در حال ساخت است، پس بازیکنان می توانند منتظر به روز رسانی های بصری و طراحی باشند. وست همچنین تایید کرد که برخلاف شایعات، بازسازی خطی خواهد بود و دارای یک جهان باز نخواهد بود. در حال حاضر، جزئیات بیشتری در مورد گیم پلی بازی Splinter Cell Remake به اشتراک گذاشته نشده است.

با این حال، از آنجایی که این یک بازسازی از عنوان اصلی است، می‌توان انتظار داشت که نشانه‌هایی که Splinter Cell را بسیار نمادین کرده است، در اینجا وجود داشته باشد. پنهان کاری همیشه هدف عملیاتی در این مجموعه بود. استفاده از محیط اطراف، نورپردازی و حرکت انعطاف پذیر به جای عبور بی رحمانه از موانع ارجحیت داشت.

بازسازی Splinter Cell: اخبار

خفه کردن Splinter Cell Conviction

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

بر اساس موتور اسنودراپ یوبی سافت ساخته شده است
یوبی سافت تایید کرده است که بازسازی Splinter Cell بر روی موتور Snowdrop خود در حال توسعه است، که همچنین برای بازی آینده جنگ ستارگان و Avatar: Frontiers of Pandora استفاده می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است