سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

بازسازی جنگ ستارگان KOTOR – همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

(اعتبار تصویر: Aspyr) اگرچه اخیراً اخبار زیادی مستقیماً در مورد بازی منتشر نشده است، کار بر روی بازسازی Star Wars : Knights of the Old Republic (KOTOR) در حال انجام است. با این اوصاف، از آنجایی که از زمان انتشار تیزر معمایی در سال 2021 شاهد بروز رسانی نبودیم، به نظر می رسد که بازی نقش آفرینی (RPG) هنوز در مراحل اولیه توسعه باشد. در KOTOR اصلی، شما به عنوان یک کاربر اسرارآمیز Force بازی می‌کنید که خود را ...
بازسازی KOTOR
(اعتبار تصویر: Aspyr)

اگرچه اخیراً اخبار زیادی مستقیماً در مورد بازی منتشر نشده است، کار بر روی بازسازی Star Wars : Knights of the Old Republic (KOTOR) در حال انجام است. با این اوصاف، از آنجایی که از زمان انتشار تیزر معمایی در سال 2021 شاهد بروز رسانی نبودیم، به نظر می رسد که بازی نقش آفرینی (RPG) هنوز در مراحل اولیه توسعه باشد.

در KOTOR اصلی، شما به عنوان یک کاربر اسرارآمیز Force بازی می‌کنید که خود را درگیر جنگی بین جمهوری کهکشانی و نیروهای شوم Darth Malgus می‌بیند. اگر گم شده‌اید، نگران نباشید، KOTOR هزاران سال قبل از فیلم‌های جنگ ستارگان می‌گذرد، رویکردی که به بازی فضای بیشتری برای مانور در هنگام روایت داستان منحصربه‌فرد خود می‌دهد. با این آزادی، KOTOR اصلی می‌تواند داستانی پر از شخصیت‌های به یاد ماندنی، انتخاب‌های اخلاقی سنگین و صحنه‌های فوق‌العاده ارائه دهد.

بازسازی KOTOR به لطف Saber Interactive، یک توسعه‌دهنده مستقر در ایالات متحده، که تا همین اواخر متعلق به Embracer Group - یک مجموعه رسانه‌ای سوئدی، بود، عرضه می‌شود. با این حال، KOTOR اصلی توسط BioWare، یک استودیوی کهنه کار که به خاطر ساخت برخی از بهترین بازی‌های RPG و بهترین بازی‌های داستانی شهرت دارد، توسعه داده شد. ما همه مشخصات مربوط به بازی آینده را جمع آوری کرده ایم تا بفهمیم آیا Saber می تواند به میراث BioWare عمل کند یا خیر. برای اطلاعات بیشتر و دیدن پیش بینی های ما به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بازسازی جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم: کم کم

چیست؟ بازسازی RPG کلاسیک جنگ ستارگان

چه وقت آن بیرون میاید؟ TBC

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PC و PS5 (به عنوان یک کنسول انحصاری زماندار)]

چه کسی آن را می سازد؟ صابر تعاملی

تاریخ انتشار و پلتفرم های بازسازی Star Wars KOTOR

سیاره ای صحرایی در شوالیه های اصلی جمهوری قدیم با دارث ریون <a href= از تریلر بازسازی شده به هم پیوسته است. " class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/bYbR2F3Sis9F4FhAqer2RS.jpg">

(اعتبار تصویر: BioWare / Saber Interactive)

هنوز تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Star Wars: Knights of the Old Republic تایید نشده است. با توجه به کمبود مواد موجود برای بازی از منابع رسمی، انتظار نداریم به این زودی ها نگاه دیگری به این RPG جنگ ستارگان داشته باشیم. اولین توسعه‌دهنده، Aspyr، تأیید کرد که بازی قبل از اینکه Saber Interactive شروع به کار کند هنوز در مراحل اولیه توسعه بود، پس بعید به نظر می‌رسد که حداقل برای چند سال دیگر عرضه شود.

با این حال، ما می دانیم که بازسازی KOTOR بر روی رایانه شخصی و به عنوان یک کنسول زمان بندی شده انحصاری بر روی PS5 عرضه خواهد شد. این بدان معنی است که احتمالاً پس از مدت کوتاهی به Xbox Series X |S خواهد آمد، اگرچه تاریخ یا پنجره ایکس باکس هنوز تأیید نشده است.

تریلر بازسازی شوالیه جمهوری قدیمی

نسخه بازسازی شده Star Wars: Knights of the Old Republic در نمایشگاه PlayStation 2021 با یک تیزر کوتاه به طور رسمی معرفی شد. تریلر، که در زیر مشاهده می‌کنید، صدای باستیلا شان، یکی از شخصیت‌های قابل جذب در عنوان اصلی را دارد و یک شخصیت شرور محوری داستان را به نمایش می‌گذارد: دارث روان.

در یک رویداد عجیب، این تریلر از آن زمان از فهرست کانال رسمی پلی استیشن یوتیوب حذف شد، اگرچه همچنان در کانال های دیگر قابل دسترسی است. مشخص نیست که آیا این بازتابی از مشکلات توسعه است یا صرفاً یک ویژگی عجیب و غریب از بخش رسانه سونی است.

از این اولین نگاه، ما هیچ تریلر دیگری ندیده‌ایم، اما اگر می‌خواهید بیشتر مراقب باشید، کانال رسمی یوتیوب پلی‌استیشن را تحلیل کنید.

شوالیه‌های جمهوری قدیم داستان و صحنه را بازسازی می‌کنند

شوالیه های جمهوری قدیم

(اعتبار تصویر: Aspyr)

مجموعه فیلم‌های بیش از 4000 سال که در آن سیث‌ها در حال پراکنده شدن در حشرات هستند، بازسازی Sith of the s of the Old Republic شما را به عنوان یک کاربر نیرو بازی می‌کند که خود را در جنگی بهتر از جمهوری کهکشانی و نیروهای شیطانی دارث می‌بیند. ملک.

برخلاف فیلم‌های جنگ ستارگان که سیث‌ها در سایه‌ها در حال جست‌وجو هستند، سیث‌های کوتور برای خود امپراتوری دارند و نیرویی هستند که می‌توان با آن‌ها حساب کرد، و آنها را به تهدیدی ملموس‌تر تبدیل می‌کند. در واقع، وقایع KOTOR در پس زمینه یک جنگ در حال انجام اتفاق می افتد، با افتتاحیه پس از نبرد با یک آرمادا سیث. این احتمال وجود دارد که بازسازی مسیری مشابه، اگر نه یکسان، دنبال کند.

خیلی سخت است که این بازی را تا چه حد در زمان انتشار اولیه خود بسیار تأثیرگذار ارزیابی کرد. در آن زمان، نسخه اصلی توسعه یافته توسط BioWare انتخاب بی‌نظیری برای کارگردانی داستان و شخصیت شخصیت شما ارائه می‌ کرد. بازیکن توانست در طول بازی تصمیمات متعددی بگیرد که بر مسیر روایت تاثیر بگذارد، نوآوری که بر روی Mass Effect ، Dragon Age و تعداد زیادی از RPG های بعدی تاثیر گذاشت. KOTOR برداشتی کاملاً باز از دنیای جنگ ستارگان بود که در زمانی منتشر شد که فرنچایز هنوز احساس می‌کرد که گوشه‌های اسرارآمیز ناشناخته‌ای از افسانه برای کشف دارد.

KOTOR همچنین به خاطر شخصیت های همراه به یاد ماندنی خود نیز شناخته می شود. هرکدام با اهداف و داستان های خاص خود، گروه بازیگران نقش آفرینی به خوبی نوشته شده و خاطره انگیز است. دیدن اینکه Saber چگونه به افرادی مانند باستیلا شان رواقی یا HK-47 غیراخلاقی سرگرم‌کننده نزدیک می‌شود، هیجان‌انگیز خواهد بود.

بازی Knights of the Old Republic بازسازی شده است

جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم

(اعتبار تصویر: Aspyr)

عنوان اصلی Star Wars: Knights of the Old Republic یک بازی RPG بود که بازیکنان به سیارات مختلف سفر می‌کردند و تصمیمات مختلفی را انتخاب می‌کردند که به آرامی روایت را پیش می‌برد و به شما امکان می‌داد نقاط Light Side یا Dark Side را جمع‌آوری کنید. این نقاط در نهایت تعیین می کنند که آیا شخصیت شما در مسیر Dark Side یا Light Side قدم گذاشته است و در عین حال امکان دسترسی به قدرت های خاصی را نیز فراهم می کند.

ما دقیقا نمی دانیم که Saber تا چه اندازه از KOTOR اصلی در بازسازی پیروی خواهد کرد، اما به نظر می رسد که ما شاهد بازگشت نقاط Light Side و Dark Side به شکلی باشیم، زیرا این نوع دوگانگی برای جنگ ستارگان اساسی است. تنظیمات.

مبارزات در KOTOR اصلی ترکیبی از مکانیک‌های سنتی «نقش‌آفرینی رایانه‌ای» (CRPG}) و پیشنهادات اکشن‌محور مدرن‌تر بود. نبردها را می‌توان در اواسط جریان متوقف کرد تا به شما فرصت فکر کردن بدهد، اما خود درگیری‌ها انجام می‌شوند. شما همچنین می توانید حملات و تکنیک های مختلف را در صف قرار دهید.

ما هنوز هیچ فیلمی برای بازسازی ندیده‌ایم، اما بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که تا حد زیادی شبیه نسخه اصلی باشد. رایان تردول، تهیه‌کننده اصلی Aspyr، در یک پست بلاگ پلی‌استیشن گفت: «ما در حال بازسازی یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی در تمام دوران‌ها برای نسل جدید هستیم، در حالی که یکپارچگی داستان و شخصیت‌هایی را که دوست داریم حفظ می‌کنیم. با این حال، از آنجایی که بازسازی KOTOR دیگر در دستان Aspyr نیست، هنوز تایید نشده است که آیا Saber رویکرد مشابهی را در پیش گرفته است - اگرچه انحراف آشکار از اهداف تردول بعید به نظر می رسد.

اخبار بازسازی شوالیه جمهوری قدیم

گروه Embracer استودیوها و دارایی های Saber Interactive را می فروشد
Beacon Interactive، یک شرکت هلدینگ ایجاد شده توسط متیو کارچ، یکی از بنیانگذاران Saber، Saber را در کنار طیف وسیعی از استودیوهای تابعه و پروژه های در حال انجام، از جمله بازسازی KOTOR خریداری کرد. با توجه به بی‌ثباتی اخیر Embracer، این می‌تواند به معنای چیزهای خوبی برای Saber و در نتیجه برای بازسازی باشد.

تریلر KOTOR از فهرست کانال یوتیوب سونی حذف شد
تریلر اعلامی فیلم Star Wars: Knights of the Old Republic از کانال رسمی یوتیوب سونی حذف شد. Saber Interactive و شرکت مادر آن در آن زمان، Embracer Group، ظاهراً از اظهار نظر در مورد این حرکت خودداری کردند ( از طریق TheGamer )، و این نگرانی را ایجاد کرد که ممکن است بازی در برزخ توسعه گیر کند.

چه کسی در حال ساختن بازسازی شوالیه های جمهوری قدیمی است ؟
پس از آنچه که به نظر می رسید یک مکث نامحدود در توسعه تحت Aspyr، سازمان مادر Embracer Group تأیید کرده است که Star Wars: Knights of the Old Republic Remake تحت مدیریت جدیدی قرار خواهد گرفت. Embracer در یک پست وبلاگ نوشت که این تغییر برای اطمینان از اینکه نوار کیفیت همان جایی است که برای عنوان نیاز داریم، ایجاد شده است.

اکنون این مسئولیت به شرکت مادر Aspyr Saber Interactive سپرده شده است تا توسعه RPG را تکمیل کند. Saber Interactive قبلاً بر تولید KOTOR Remake نظارت داشته است، پس امیدواریم این تغییر به این معنی باشد که ما شاهد تغییر گسترده در جهت این عنوان علمی تخیلی مورد انتظار نخواهیم بود.

لیست بهترین بازی های تک نفره و بهترین بازی های داستانی ما را در حالی که منتظر اخبار بیشتری در مورد بازسازی KOTOR هستید، تحلیل کنید.

نویسنده کارکنان

Cat Bussell یکی از کارکنان نویسندگی در TechRadar Gaming است. گربه که از مناره های کج لندن می آید، نویسنده و روزنامه نگاری با تجربه است. همانطور که در Wargamer.com ، TheGamer.com ، و Superjumpmagazine.com دیده می شود، Cat اینجاست تا از تمام گوشه و کنار دنیای بازی های ویدیویی پوششی برای شما فراهم کند. گربه به خاطر عشقش به روایت‌های غنی شناخته شده است. هم داستان محور و هم نوظهور.

با مشارکت از

خبرکاو