متن خبر

بادامک میل می‌گوید که واحد Byju دارای سرمایه 533 میلیون دلاری است

بادامک میل می‌گوید که واحد Byju دارای سرمایه 533 میلیون دلاری است

شناسهٔ خبر: 455343 -
Camshaft در پرونده های دادگاه این هفته فاش کرد که حدود 533 میلیون دلار که برای Byju's Alpha، یک واحد آمریکایی از گروه فناوری هندی Byju's اداره می کرد، به 100٪ دیگر و شعبه آمریکایی مستقر در Byju's منتقل شده است و در نتیجه ادعاها مبنی بر استفاده شرکت هندی از ثروت را رد کرد. خدمات مدیر برای اختلاس پول

در پرونده های دادگاه، Camshaft بيان کرد که سرمایه به Inspilearn LLC، یکی از شرکت های تابعه Byju در دلاور منتقل شده است. میل بادامک همچنین تصریح کرد که Byju یا هر یک از نهادهای آن شریک با مسئولیت محدود در صندوق تامینی نیستند.

Byju's در بیانیه‌ای اعلام کرد که افشای Camshaft با موضع این استارت‌آپ هندی که همچنان دارنده ذینفع سرمایه است، مطابقت دارد. این شرکت همچنین اضافه کرد که قرارداد اعتباری که با وام دهندگان امضا کرده است، نحوه استفاده از وجوه را الزامی نکرده است، و همچنین نیازی به مقدار خاصی برای نگهداری به عنوان وثیقه ندارد.

این استارت‌آپ گفت: «آخرین افشای روایت‌های جعلی در مورد 533 میلیون دلار از بین رفته است. »

Camshaft Capital سال گذشته پس از اینکه وام دهندگان Byju مشروعیت مشاور ثروت را زیر سوال بردند، توجه رسانه ها را به خود جلب کرد زیرا آنها ادعا کردند 533 میلیون دلار وثیقه 1.2 میلیارد دلاری است که به این استارت آپ هندی وام داده بودند. چند سرمایه‌گذار منتخب در Byju's بعداً از این ادعا برای بی‌اعتبار کردن اعتبار بنیانگذار Byju، Byju Raveendran استفاده کردند.

Byju's، به ارزش 22 میلیارد دلار در اوایل سال 2022، همچنین در یک نبرد حقوقی با برخی از سهامداران خود در بنگالورو که در تلاش برای لغو یک موضوع حقوق در گروه edtech هستند، گرفتار شده است.

روز شنبه، کارکنان Byju مطلع شدند که استارت‌آپ با موفقیت سرمایه‌های جدیدی را از طریق موضوع حقوق جمع‌آوری کرده است، اما تعداد کمی از سرمایه‌گذاران منتخب «(4 نفر از بیش از 150 سرمایه‌گذار) به سطحی بی‌قلب خم شده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که ما نمی‌توانیم از سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده استفاده کنیم. برای پرداخت حقوقی که به سختی به دست آورده اید.»

در نتیجه، بیش از 20000 کارمند Byju's حقوق خود را به موقع دریافت نکردند، Raveendran به کارمندان نوشت.

ماه گذشته، برخی از سهامداران به حذف Raveendran از گروه edtech رأی دادند. یک روز بعد، Raveendran به کارمندان اطمینان داد که هنوز مدیر اجرایی آنهاست و مشروعیت اقدام گروه سرمایه گذار منتخب را زیر سوال برد.

خبرکاو

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است