سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ای کاش می توانستید این رایانه شخصی بازی Fallout را خریداری کنید

(اعتبار تصویر: NZXT / POPeART_) همیشه کالاهای زیادی وجود داشته است که با محبوبیت سری Fallout مطابقت داشته باشد، و این رایانه شخصی بازی سفارشی دوست داشتنی به راحتی یکی از بهترین ها است. شاسی برای NZXT H6 Flow PC مبتنی بر زیبایی‌شناسی نمادین Vault-Tec سری بازی است، با رنگ آبی پوشیده از لکه‌های زنگ قدیمی و برجسته‌های زرد روشن مکمل آن. داخل آن نیز دارای همان طراحی و همچنین مدل طلسم سری Pip-Boy است که از ...
کامپیوتر بازی با طرح قاب آبی رنگ
(اعتبار تصویر: NZXT / POPeART_)

همیشه کالاهای زیادی وجود داشته است که با محبوبیت سری Fallout مطابقت داشته باشد، و این رایانه شخصی بازی سفارشی دوست داشتنی به راحتی یکی از بهترین ها است.

شاسی برای NZXT H6 Flow PC مبتنی بر زیبایی‌شناسی نمادین Vault-Tec سری بازی است، با رنگ آبی پوشیده از لکه‌های زنگ قدیمی و برجسته‌های زرد روشن مکمل آن.

داخل آن نیز دارای همان طراحی و همچنین مدل طلسم سری Pip-Boy است که از طریق پنل کناری شیشه ای قابل مشاهده است. یکی از طرفداران اصلی حتی نشان نوکا کولا را در مرکز خود دارد که یک لمس خوب دیگر است.

نمای نزدیک <a href= از کامپیوتر بازی Fallout" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY-1200-80.jpg 1200w" sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" loading="lazy" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CLyzN8qn7YJyWhESUiM2PY.jpg">

(اعتبار تصویر: NZXT / POPeART_)

این نه تنها یک دسکتاپ فوق‌العاده خوب طراحی شده است - از سازنده رایانه‌های شخصی NZXT و هنرمند مشهور سخت‌افزار POPeART_ - بلکه از نظر مشخصات نیز عملکردی جدی دارد. برخی از بهترین پردازنده‌ها و بهترین کارت‌های گرافیک با پردازنده AMD Ryzen 7 7800X3D، کارت گرافیک AMD Sapphire Radeon RX 7900 GRE، 32 گیگابایت رم و 2 ترابایت فضای ذخیره‌سازی را در خود جای داده است. بیش از اندازه کافی برای مدیریت بهترین بازی های رایانه شخصی در بالاترین تنظیمات.

متأسفانه، شما نمی‌توانید این رایانه شخصی را از جایی بخرید، زیرا فقط از طریق یک جایزه Bethesda مستقر در بریتانیا که تا 26 آوریل 2024 ادامه دارد در دسترس است. اگر می‌خواهید خودتان وارد شوید، باید مقیم قانونی بریتانیا باشید. ، حساب رسمی Bethesda UK Twitter / X را دنبال کنید و اطلاعات مسابقه را بازتوییت کنید.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

نویسنده کارکنان محاسباتی

Allisa که توسط CTA به عنوان پیشگام رسانه CES 2023 نامگذاری شده است، یک نویسنده محاسباتی است که اخبار و شایعات فوری در صنعت محاسبات و همچنین تحلیل ها، پیش نمایش های عملی، مقالات برجسته و آخرین معاملات و روندها را پوشش می دهد. در اوقات فراغتش می‌توانید او را در حال چت کردن در دو پادکست خود، Megaten Marathon و Combo Chain، و همچنین پخش هر JRPG که در دستش باشد، بیابید.

خبرکاو