سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ایکس روی ویژگی‌های استریم بازی و خرید آنلاین کار می‌کند

ایلان ماسک همیشه در نظر داشته تا ایکس را به «اپلیکیشن همه چی» تبدیل کند و حالا در گزارش‌های جدیدی گفته شده که این شرکت در حال کار روی قابلیت استریم بازی‌های ویدیویی و خرید است. این شرکت که قبلاً با نام توییتر شناخته می‌شد، هم اکنون با مشترکین سرویس پریمیوم خود در حال آزمایش قابلیت شبیه به Twitch استریم بازی‌ها است. ماسک به تازگی این قابلیت را در یک استریم ۵۴ دقیقه‌ای از ...

ایلان ماسک همیشه در نظر داشته تا ایکس را به «اپلیکیشن همه چی» تبدیل کند و حالا در گزارش‌های جدیدی گفته شده که این شرکت در حال کار روی قابلیت استریم بازی‌های ویدیویی و خرید است. این شرکت که قبلاً با نام توییتر شناخته می‌شد، هم اکنون با مشترکین سرویس پریمیوم خود در حال آزمایش قابلیت شبیه به Twitch استریم بازی‌ها است.

ماسک به تازگی این قابلیت را در یک استریم ۵۴ دقیقه‌ای از بازی Diablo IV به نمایش گذاشت. او سپس تأیید کرد که این شرکت در حال آزمایش قابلیت استریم بازی است. پس از آن نیز یکی از مهندسان ایکس با نام «مارک کالمن»، ویدیویی را به نمایش گذاشت که در آن به مشترکین سرویس Premium توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانند بازی‌ها را استریم کنند.

به نظر می‌رسد که سایر کاربران در طول استریم بازی‌ها می‌توانند نظرات خود را نیز ثبت کنند، اما در حال حاضر آپشن های مهم پلتفرم‌های دیگر توسط آن پشتیبانی نمی‌شود.

ویژگی خرید آنلاین در ایکس

علاوه بر این، ایکس همچنین با همکاری «پاریس هیلتون»، بازیگر آمریکایی اعلام کرد که در حال آزمایش قابلیت خرید آنلاین است. براساس گزارش نشریه ورایتی از این موضوع، ایکس با هیلتون قراردادی را به ثبت رسانده است که به موجب آن، این هنرپیشه چهار محتوای ویدیویی اصلی در طول ایجاد خواهد کرد که شامل ویژگی خرید آنلاین می‌شوند.

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که زیرساخت‌های ایکس می‌تواند با آپشن های جدیدی که در این گزارش‌ها به آن‌ها اشاره شده سازگاری داشته باشد یا خیر. این شرکت در طول سال گذشته بسیاری از مهندسین خود را اخراج کرده است و تاکنون با قابلیت‌های استریم صوتی و ویدیویی خود مشکلاتی داشته است. به‌عنوان مثال، زمانی که «ران دیسانتیس» فرماندار فلوریدا در ماه می گذشته با حضور در یک اسپیس تلاش داشت تا نامزدی خود برای ریاست جمهوری را اعلام کند، اتاق گفتگو مربوط به آن بارها و بارها از کار افتاد.