سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

این مجموعه آرکید LEGO ‘Pac-Man’ به طرز شگفت آوری واقعی به نظر می رسد

ihnaa.png
لگو همانطور که اگر مجموعه های Atari 2600 و NES آن به اندازه کافی چشمگیر نبودند، لگو با بازی Pac-Man Arcade جدید به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل بازگشته است. این مجموعه که در ۴ ژوئن عرضه می شود، عملکرد یک ماشین آرکید را با استفاده از میل لنگ دستی و یک سری چرخ دنده تقلید می کند. حداقل می توان بیان کرد این یک نمایش چشمگیر است. بازی Pac-Man لگو شامل ۲۶۵۱ قطعه و ...
شخصی <a href= که میل لنگ دستی را روی مجموعه LEGO Pac-Man می چرخاند." width="1920" height="1080" data-credittext="LEGO">
لگو

همانطور که اگر مجموعه های Atari 2600 و NES آن به اندازه کافی چشمگیر نبودند، لگو با بازی Pac-Man Arcade جدید به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل بازگشته است. این مجموعه که در ۴ ژوئن عرضه می شود، عملکرد یک ماشین آرکید را با استفاده از میل لنگ دستی و یک سری چرخ دنده تقلید می کند.

حداقل می توان بیان کرد این یک نمایش چشمگیر است. بازی Pac-Man لگو شامل ۲۶۵۱ قطعه و ۱۳ اینچ قد است. این یک "صفحه نمایش"، یک جوی استیک، یک شمارنده امتیاز بالا، یک شکاف سکه روشن و یک خیمه شب بازی دارد، درست مانند یک ماشین بازی واقعی. اما قابل توجه ترین قسمت این ساخت میل لنگ دستی آن است.

چرخاندن میل لنگ در کنار بازی Pac-Man Arcade لگو باعث می شود که تمام محتوای "روی صفحه" حرکت کند، شبیه به حرکت آنها در یک بازی واقعی Pac-Man . علاوه بر این، وقتی این میل لنگ را می چرخانید، کاراکترهای بالای خیمه شب بازی دور خود می چرخند.

حتی می‌توانید پشت این «ماشین» را باز کنید تا همه چرخ‌دنده‌ها و پست‌های آن را ببینید. البته این بسیار کمتر از داخل یک ماشین آرکید واقعی به هم ریخته است و این قسمت مخفی فضای ذخیره سازی کافی برای نگهداری چند مینی فیگ دارد. همانطور که گفته شد، LEGO Pac-Man Arcade تنها با یک مینی فیگ ارائه می شود. اما او می تواند با یک نسخه کوچک از کابینت Pac-Man که همراه این مجموعه است بازی کند.

باز هم بازی LEGO Pac-Man Arcade در ۴ ژوئن راه اندازی می شود. قیمت آن ۲۷۰ دلار است که در واقع کمتر از چیزی است که من انتظار داشتم. اگر به برنامه VIP رایگان لگو بپیوندید، می توانید این مجموعه را سه روز زودتر خریداری کنید.

LEGO Icons Pac-Man Arcade

مجموعه LEGO Icons Pac-Man Arcade که در ۴ ژوئن راه اندازی می شود، از یک میل لنگ دستی و یک سری چرخ دنده برای بازسازی حرکات بازی واقعی استفاده می کند. حتی یک خیمه شب بازی هم دارد!

منبع: LEGO

خبرکاو