سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

این داک شارژ متا کوئست ۲ نیمه خاموش است

ihnaa.png
آنکر Meta Quest 2 بدون شک یکی از آشفته ترین دستگاه های بازی در تمام دوران است. اگر می‌خواهید تجربه واقعیت مجازی خود را مرتب و راحت نگه دارید، به محصولی مانند پایه شارژ Anker Meta Quest 2 نیاز دارید—خوشبختانه، این محصول در حال حاضر با تخفیف شدید در آمازون است. داک Anker's Meta Quest 2 معمولاً ۱۰۰ دلار قیمت دارد. اما در طول فروش امروز فقط ۶۰ دلار است، و قبل از اینکه کوپن تخفیف ۱۵ درصدی را در فهرست آمازون ...
داک شارژ Anker 632 با Meta Quest 2 روی میز.
آنکر

Meta Quest 2 بدون شک یکی از آشفته ترین دستگاه های بازی در تمام دوران است. اگر می‌خواهید تجربه واقعیت مجازی خود را مرتب و راحت نگه دارید، به محصولی مانند پایه شارژ Anker Meta Quest 2 نیاز دارید—خوشبختانه، این محصول در حال حاضر با تخفیف شدید در آمازون است.

داک Anker's Meta Quest 2 معمولاً ۱۰۰ دلار قیمت دارد. اما در طول فروش امروز فقط ۶۰ دلار است، و قبل از اینکه کوپن تخفیف ۱۵ درصدی را در فهرست آمازون بگیرید. با کوپن اضافی، می توانید این داک شارژ را تنها با ۵۱ دلار امتیاز بگیرید.

داک شارژ Anker 632 برای Meta Quest 2
آنکر

در یک نگاه، این داک ممکن است کمی ابتدایی به نظر برسد. اما در واقع بسیار پیشرفته است—یک کانکتور مغناطیسی به شما این امکان را می دهد که بدون زحمت هدست Quest 2 خود را وصل کنید و آن را تنها در ۲.۵ ساعت به طور کامل شارژ کنید. Anker همچنین شامل دو بسته باتری قابل شارژ برای کنترلرهای Quest 2 شما است. به طور طبیعی یک کابل برق برای داک گنجانده شده است.

باید توجه داشته باشم که داک Anker's Quest 2 با لوازم جانبی Oculus Elite Strap با باتری سازگار نیست. و اگر از یک قاب محافظ استفاده می‌کنید، باید قبل از شارژ آن را از هدست یا کنترلر خود بردارید.

همچنین، این هدست بخشی از فروش عظیم Anker در آمازون است. اکنون فرصت خوبی برای خرید پاوربانک های باکیفیت، نوارهای برق و کابل های شارژ قدرتمند USB-C این شرکت با نرخ تخفیفی است.

بهترین داک شارژ Oculus Quest 2

پایه شارژ Anker

Anker زیباترین راه حل پایه شارژ را برای Quest 2 با قیمت متوسطی ارائه می دهد. یک انتخاب عالی برای کاربران جدی Quest.

منبع: انکر

خبرکاو