متن خبر

ایلان ماسک تا پایان سال 2023 از سمت مدیرعاملی توییتر کنار می‌رود

ایلان ماسک تا پایان سال 2023 از سمت مدیرعاملی توییتر کنار می‌رود

اخبارایلان ماسک تا پایان سال 2023 از سمت مدیرعاملی توییتر کنار می‌رود
شناسهٔ خبر: 266849 -
خبرکاو:

ایلان ماسک توییتر را خرید و در حال حاضر مدیرعامل این شرکت است، اما او در حال آماده شدن برای تخلیه این موقعیت است. او در اجلاس جهانی دولت در دبی از طریق لینک ویدیویی صحبت کرد و بيان کرد که باید "سازمان را تثبیت کند" و "اطمینان حاصل شود که این سازمان از نظر مالی سالم است". ماسک گفت : پس از آن، او احتمالا شخص دیگری را برای مدیریت شرکت پیدا خواهد کرد.

"من حدس می‌زنم تا پایان امسال باید زمان خوبی برای یافتن شخص دیگری برای اداره شرکت باشد."

ایلان ماسک به دنبال یافتن جانشین خود برای هدایت توییتر به عنوان مدیرعامل تا پایان سال 2023 است https://t.co/YrU1KsPkpO از طریق @BloombergTV pic.twitter.com/KXp0zBOSDl

— فناوری بلومبرگ (@technology) 15 فوریه 2023

این اولین باری نیست که صحبت های خودخوانده مطلقه آزادی بیان را در مورد کناره گیری از مقام اجرایی ارشد می شنویم، اما اکنون یک جدول زمانی بالقوه داریم. به گفته منابعی که با بلومبرگ صحبت می کرد، میلیاردر به طور فعال به دنبال فردی است که مدیر عامل توییتر باشد و پیش بینی می شود این انتقال تا پایان سال اتفاق بیفتد. عدم حضور ماسک در تسلا برخی از سرمایه گذاران این شرکت خودروهای الکتریکی را عصبی کرده است. ماسک به نوبه خود بيان کرد که اسپیس ایکس و تسلا در مقایسه با سه تا پنج سال پیش، اکنون به کار کمتری برای فعالیت نیاز دارند.

ایلان ماسک در گفتگوی ویدئویی با وزیر امور کابینه امارات، توییتر را «استارتاپی برعکس» خواند. شبکه اجتماعی هنوز به کار زیادی نیاز دارد تا "در یک موقعیت باثبات" قرار گیرد. او در حال حاضر هفت روز در هفته با شش ساعت خواب کار می کند و آرزو دارد که «فقط 80 ساعت در هفته کار کند».

منبع

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است