سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اگر چاپگر HP OfficeJet شما کار نمی کند، شما تنها نیستید – در اینجا دلیل آن است.

UTBSHZ3vNW7ZepnfZyaz37-1200-80.jpg
برخی از چاپگرهای HP OfficeJet پس از به‌روزرسانی سیستم‌افزار مبهم در اوایل ماه جاری غیرقابل استفاده می‌شوند و چیزی جز صفحه آبی که یک کد خطای ظاهراً غیرقابل اصلاح را نشان می‌دهد، برای آنها باقی نمی‌ماند. دستگاه‌های آسیب‌دیده متعلق به خانواده OfficeJet 902x هستند و شامل OfficeJet Pro 9022e، OfficeJet Pro 9025e، OfficeJet Pro 9020e AiO، و OfficeJet Pro 9025e AiO (از طریق Bleeping Computer ) می‌شوند. کاربران متأسفانه که به‌روزرسانی مبهم را دریافت کرده‌اند، یک پیغام خطایی را مشاهده ...

برخی از چاپگرهای HP OfficeJet پس از به‌روزرسانی سیستم‌افزار مبهم در اوایل ماه جاری غیرقابل استفاده می‌شوند و چیزی جز صفحه آبی که یک کد خطای ظاهراً غیرقابل اصلاح را نشان می‌دهد، برای آنها باقی نمی‌ماند.

دستگاه‌های آسیب‌دیده متعلق به خانواده OfficeJet 902x هستند و شامل OfficeJet Pro 9022e، OfficeJet Pro 9025e، OfficeJet Pro 9020e AiO، و OfficeJet Pro 9025e AiO (از طریق Bleeping Computer ) می‌شوند.

کاربران متأسفانه که به‌روزرسانی مبهم را دریافت کرده‌اند، یک پیغام خطایی را مشاهده می‌کنند که کد «۸۳C0000B» را روی صفحه نمایش می‌دهد. هر کاربری که هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده است، می‌تواند دستگاه‌های خود را از اینترنت جدا کند تا از انجام هرگونه به‌روزرسانی خودکار میان‌افزار در زمانی که HP روی تعمیر کار می‌کند، جلوگیری کند.

کد خطای HP OfficeJet 83C0000B

تعدادی از مشتریان ناراضی به سایت پشتیبانی HP مراجعه کرده اند تا از این خطا شکایت کنند که تاکنون رفع نشده است. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که چاپگرهای خود را برای کمتر از ۱۲ ماه در اختیار داشته اند، که یکی از آنها با موفقیت چاپگر خود را با گارانتی به تامین کننده بازگرداند.

یک نماینده پشتیبانی HP در تاپیک ارسال کرد که "شما ممکن است مجبور شوید پرینتر را به طور نیمه کامل بازنشانی کنید"، اما به نظر می رسد این نیز مشکل را برطرف نکرده است.

HP فوراً به درخواست TechRadar Pro برای به روز رسانی در مورد پیشرفت صدور اصلاح پاسخ نداد. هر پاسخی در اینجا ارسال خواهد شد.

فراتر از چاپگرهای آجری OfficeJet، مشتریان HP سال‌ها است که احساس ناامیدی را به اشتراک می‌گذارند. اخیراً، این شرکت به‌روزرسانی‌ای را درباره چاپگرهای دارای امنیت پویا به اشتراک گذاشته است که «فقط با کارتریج‌هایی که دارای تراشه‌های HP یا مدارهای الکترونیکی جدید یا استفاده مجدد هستند کار می‌کنند» و تهدید می‌کند که هر گونه آسیب ناشی از کارتریج‌های غیرHP تحت پوشش سازنده قرار نگیرد. ضمانتنامه.

به طور گسترده‌تر، پلتفرم‌هایی مانند Reddit مملو از موضوعاتی در مورد مشتریان ناراضی HP هستند که از کارکرد نادرست چاپگرها، معرفی مدل‌های مبتنی بر اشتراک و محدودیت‌هایی مانند نیاز کارتریج ذکر شده در بالا شکایت دارند.