سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اکنون واتس اپ به شما امکان می دهد تا حداکثر سه پیام را پین کنید

واتس اپ روز پنجشنبه اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند حداکثر سه پیام را در یک چت پین کنند تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند. تا به حال، کاربران می توانستند تنها یک پیام را در بالای مکالمه با یک مخاطب یا یک گروه پین ​​کنند. هر دو مدیرعامل متا مارک زاکربرگ و رئیس واتس‌اپ ویل کاتکارت این ویژگی را در کانال‌های واتس‌اپ مربوطه خود اعلام کردند. برنامه چت برای اولین بار در دسامبر گذشته قابلیت پین کردن پیام ...

واتس اپ روز پنجشنبه اعلام کرد که کاربران اکنون می توانند حداکثر سه پیام را در یک چت پین کنند تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند. تا به حال، کاربران می توانستند تنها یک پیام را در بالای مکالمه با یک مخاطب یا یک گروه پین ​​کنند.

هر دو مدیرعامل متا مارک زاکربرگ و رئیس واتس‌اپ ویل کاتکارت این ویژگی را در کانال‌های واتس‌اپ مربوطه خود اعلام کردند. برنامه چت برای اولین بار در دسامبر گذشته قابلیت پین کردن پیام را در مکالمات فردی و گروهی ارائه کرد.

کاربران می توانند انواع پیام ها از جمله متن، تصویر و نظرسنجی را پین کنند. پیام‌های پین‌شده می‌توانند برای دریافت سریع اطلاعاتی مانند آدرس دوست یا محل برگزاری سفری که با گروه خود برنامه‌ریزی کرده‌اید، واقعاً مفید باشند.

برای پین کردن یک پیام، باید آن را به مدت طولانی فشار دهید و "Pin" را از محل برگزاری انتخاب کنید. همچنین می توانید مدت زمان پیام - 24 ساعت، 7 روز (انتخاب پیش فرض) و 30 روز - را برای پین ماندن انتخاب کنید. این به شما کمک می کند تا در صورت بی ربط شدن اطلاعات در برخی روزها، از شر پیام های پین شده خلاص شوید.

با این حال، هیچ گزینه ای برای نگه داشتن پیامی مانند آدرس برای همیشه وجود ندارد. پس باید آن پیام را ظرف 30 روز دوباره پین ​​کنید. تنها راه حل این است که یک پیام را "ستاره" کنید و از طریق منوی اطلاعات تماس به آن دسترسی داشته باشید.

خبرکاو