سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اپل واچ سری ۹ به تراشه جدید مبتنی بر A15 مجهز می شود

gsmarena_001-139.jpg
اپل واچ سری ۸ که سال گذشته عرضه شد از تراشه اس ۸ بهره می برد که مانند اس ۷ که به ساعت سری ۷ قدرت می داد، شبیه تراشه اس ۶ بود که سری ۶ را تامین می کرد. با این حال، طبق گفته مارک گورمن از بلومبرگ ، ساعت سری ۹ که انتظار داریم که تا چند ماه دیگر وارد بازار شود، یک پردازنده جدید به ...

اپل واچ سری ۸ که سال گذشته عرضه شد از تراشه اس ۸ بهره می برد که مانند اس ۷ که به ساعت سری ۷ قدرت می داد، شبیه تراشه اس ۶ بود که سری ۶ را تامین می کرد. با این حال، طبق گفته مارک گورمن از بلومبرگ ، ساعت سری ۹ که انتظار داریم که تا چند ماه دیگر وارد بازار شود، یک پردازنده جدید به جای چیزی که نسخه‌ای از چیپ قبلی است، در اختیار خواهد داشت.

اپل واچ سری 9 می تواند <a href= از یک تراشه جدید مبتنی بر A15 پشتیبانی کند">

گورمن همچنین بر این باور است که این تراشه جدید مبتنی بر تراشه A15 اپل خواهد بود که سری آیفون ۱۳ را تامین می کرد. و در حالی که مشخص نیست تراشه سری ۹ تا چه اندازه با A15 متفاوت خواهد بود، می‌توانید انتظار داشته باشید که عملکرد و کارایی بهبودهایی را برای ساعت‌های سری ۹ به ارمغان بیاورد.

انتظار داریم که اپل واچ OS 10 را در WWDC23 که بین ۵ تا ۹ ژوئن برگزار می‌شود معرفی کند، و باید دید که آیا غول فناوری کوپرتینویی در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود چیزی در مورد تراشه Watch Series 9 فاش خواهد کرد یا خیر.

منبع

خبرکاو

منبع