متن خبر

اپل واچ اولترا در برابر چکش؛ مقاوم‌ترین ساعت هوشمند اپل چقدر دوام می‌آورد؟ [تماشا کنید]

اپل واچ اولترا در برابر چکش؛ مقاوم‌ترین ساعت هوشمند اپل چقدر دوام می‌آورد؟ [تماشا کنید]

اخباراپل واچ اولترا در برابر چکش؛ مقاوم‌ترین ساعت هوشمند اپل چقدر دوام می‌آورد؟ [تماشا کنید]
شناسهٔ خبر: 225797 -
خبرکاو:

اپل چند هفته پیش برای اولین بار از یک اپل واچ جان سخت رونمایی کرد. این محصول که اپل واچ اولترا نام دارد، طبق ادعای سازنده‌اش مقاوم‌ترین ساعت هوشمند آن است. اما این محصول داخل برابر چکش چه مقاومتی از خودش نشان می‌دهد؟

با عرضه محصولات جدید، کانال‌های یوتیوب شروع به تست‌های مختلف روی آن‌ها می‌کنند و حالا کانال یوتیوب «TechRax» در ویدیویی مقاومت اپل واچ اولترا را داخل برابر ضربه‌های چکش آزمایش کرده است!

اپل واچ اولترا داخل برابر چکش!

همانطور که داخل ویدیوی بالا می‌بینید، ابتدا با جعبه‌گشایی ساعت هوشمند اپل روبه‌رو هستیم و داخل ادامه تست سقوط این محصول از فاصله 1.2 متری را می‌بینیم. داخل این تست سقوط، تقریبا اثری از خط و خراش روی نمایشگر آن به چشم نمی‌خورد و تنها کمی بدنه تیتانیومی‌اش آسیب می‌بیند.

در ادامه ساعت هوشمند جدید اپل داخل یک شیشه پر از میخ گذاشته می‌شود و تکان می‌خورد که نتیجه‌اش عدم آسیب به این محصول است. اما این تمام ماجرا نیست و تازه با تست اصلی روبه‌رو می‌شویم؛ تستی که البته داخل اتفاق افتادن آن دنیای واقعی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

این کانال یوتیوب محافظ یاقوت کبود اپل واچ اولترا را داخل برابر چکش قرار می‌دهد و چندین بار با چکش روی نمایشگرش ضربه می‌زند. داخل ابتدا این ساعت هوشمند مقاومت بالایی از خودش نشان می‌دهد و حتی میز زیر آن می‌شکند.

اما با ادامه ضربات، اپل واچ اولترا مقاومتش را از دست می‌دهد و داخل نهایت نمایشگرش خرد می‌شود. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که داخل همان ابتدا اگرچه نمایشگر آسیب چندانی نمی‌بیند، اما ساعت هوشمند اپل دیگر روشن نمی‌شود که نشان‌دهنده آسیب رسیدن به قطعات داخلی است.

با وجود اینکه داخل نهایت Apple Watch Ultra شکست می‌خورد، اما داخل دنیای واقعی بسیار بعید است که تحت چنین ضرباتی قرار بگیرد. این ساعت هوشمند اپل قیمتی برابر 799 دلار دارد و مقاوم‌ترین اپل واچ تا به امروز محسوب می‌شود.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو