متن خبر

اپل ممکن است رویای مک بوک 12 اینچی من را محقق کند

اپل ممکن است رویای مک بوک 12 اینچی من را محقق کند

اخباراپل ممکن است رویای مک بوک 12 اینچی من را محقق کند
شناسهٔ خبر: 267562 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

بحث های زیادی در مورد اینکه آیا اپل باید مک بوک 12 اینچی را بازگرداند یا خیر وجود داشته است، اما شایعه جدید نشان می دهد که ممکن است این اتفاق بیشتر از این باشد.

با توجه به وبلاگ نویس کره ای فناوری yeux1122 (در برگه جدید باز می شود) و توسط MacRumors (در برگه جدید باز می شود) گزارش شده است، منبعی در یک شرکت تامین کننده قطعات اپل در تایوان اظهار داشت که اپل در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد 12 اینچی است. مک بوک. اپل ظاهراً در حال ارزیابی آینده مک‌بوک ۱۲ اینچی است و نشان خواهد داد که آیا برنامه‌هایی برای تولید انبوه این مدل تا نیمه دوم سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داد یا خیر.

شایعات مربوط به یک مک بوک ۱۲ اینچی به روز شده پس از معرفی سیلیکون خود توسط اپل در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، زیرا علاقه به نوسازی مدل ۱۲ اینچی مجهز به تراشه های اپل تجدید شد. مارک گورمن از بلومبرگ اظهار داشت که برای مثال در سال 2023 یا 2024 عرضه خواهد شد، اما هیچ اطلاعاتی در مورد ماهیت محصول مشخص نشده است، به این معنی که می تواند یک Air، یک Pro یا چیزی کاملاً متفاوت باشد.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که yeux1122 سابقه متفاوتی از شایعات دقیق اپل دارد، پس مطمئن شوید که این را با کمی نمک سالم انجام دهید.

چرا مک بوک 12 اینچی عالی خواهد بود

در حالی که برخی ممکن است تعجب کنند که یک مک بوک 12 اینچی چه فایده ای دارد، قطعاً بازاری برای لپ تاپ سبک وزن با نمایشگر کوچک وجود دارد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات حتی بهترین لپ‌تاپ‌ها، ضد قابل حمل بودن آن‌ها است، به‌ویژه لپ‌تاپ‌هایی که اندازه صفحه‌نمایش بیش از 15 اینچ دارند. این مسئله مخصوصاً برای کسانی که از نظر فیزیکی نمی توانند لپ تاپ های سنگین حمل کنند و همچنین افرادی که کیف هایی دارند که نمی توانند این ماشین های غول پیکر و آجرهای قدرتمند قدرتمند آنها را در خود جای دهند بسیار مهم است .

و همانطور که دیدیم، با پیشرفت‌های فناوری امروز، داشتن لپ‌تاپ‌های نازک و سبک که قدرت زیادی دارند، بیش از حد ممکن است. این موضوع بیشتر از بهبود عملکرد شدید مک بوک اپل با حرکت به سمت سیلیکون خاص خود، که مک بوک 12 اینچی قطعا می تواند از آن بهره مند شود، صادق نبوده است.

امیدواریم، اپل پتانسیل یک لپ‌تاپ بسیار قابل حمل مجهز به تراشه M2 و فراتر از آن را ببیند، زیرا برای کسانی از ما که اهل دستگاه‌های بزرگ و دست و پا گیر نیستند، گزینه‌هایی نیز داشته باشیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است