متن خبر

اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 را معرفی کرد

اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 را معرفی کرد

اخباراپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 را معرفی کرد
شناسهٔ خبر: 267674 -
خبرکاو:

اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 خود را برای توسعه دهندگان آغاز کرده است. نسخه‌های جدید چندین تغییر بزرگ از جمله اعلان‌های فشاری برای برنامه‌های وب، برنامه به‌روزرسانی شده Apple Podcasts، معماری جدید Apple HomeKit و موارد دیگر را به همراه دارند.

برنامه های وب اکنون از اعلان های فشاری پشتیبانی می کنند که به محض اینکه صفحه ای را از طریق Web Push API به صفحه اصلی خود اضافه کنید، قابل تنظیم هستند. تاکنون فقط می‌توانستید برنامه‌های وب را از طریق مرورگر سافاری بومی اضافه کنید، اما با شروع iOS 16.4 و iPadOS 16.4، می‌توانید برنامه‌های وب را از مرورگرهای شخص ثالث کامل با پشتیبانی اعلان اضافه کنید.

نمونه اعلان برنامه وب
نمونه اعلان برنامه وب

برنامه پادکست اپل برای همه اشتراک‌های شما یک برگه کانال‌های جدید در کتابخانه دریافت می‌کند. برنامه CarPlay بخش مرور جدیدی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند پادکست ها را در حال حرکت از سر بگیرید. Apple Podcasts همچنین یک صف Up Next پیدا می کند که قسمت های ناتمام را نمایش می دهد.

HomeKit در iOS 16.4 و iPadOS 16.4 دارای یک معماری سیستم جدید است که لوازم جانبی HomeKit را قابل اعتمادتر می کند و ارتباط آنها را با دستگاه های اپل بهبود می بخشد. اپلیکیشن Home اکنون از به‌روزرسانی‌های خودکار و دستی نرم‌افزار لوازم جانبی Matter پشتیبانی می‌کند.

اپل اولین نسخه بتای iOS 16.4 و iPadOS 16.4 <a href= را معرفی کرد">

اپل همچنین در مجموع 31 ایموجی جدید را در iOS 16.4/iPadOS 16.4 اضافه می کند. یکی دیگر از موارد اضافه شده، گزینه روشن کردن بتای توسعه دهنده مستقیماً از منوی به روز رسانی نرم افزار بدون نصب نمایه توسعه دهنده از مرکز توسعه است.

از طريق

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است