متن خبر

اپلیکیشن ارتباطی Flamme که قبلاً Sparks بود، ابزار هوش مصنوعی جدیدی را تغییر نام داده و اضافه می‌کند

اپلیکیشن ارتباطی Flamme که قبلاً Sparks بود، ابزار هوش مصنوعی جدیدی را تغییر نام داده و اضافه می‌کند

اخباراپلیکیشن ارتباطی Flamme که قبلاً Sparks بود، ابزار هوش مصنوعی جدیدی را تغییر نام داده و اضافه می‌کند
شناسهٔ خبر: 266607 -
خبرکاو:

اپلیکیشن ارتباطی Flamme که قبلاً با نام Sparks شناخته می‌شد، اپلیکیشن تغییر نام تجاری خود را راه‌اندازی کرد و ابزار جدیدی با هوش مصنوعی Ask Me Anything را به موقع برای روز ولنتاین معرفی کرد. اگرچه برنامه های دوستیابی متعددی در بازار وجود دارد، اما برنامه های زیادی وجود ندارند که هدفشان زنده نگه داشتن جرقه پس از وارد شدن به یک رابطه باشد. Flamme برای زوج‌های موجود که به دنبال معرفی تجربیات جدید و سرگرم‌کننده به زندگی‌شان هستند و همچنین ارتباطات در روابط خود را بهبود می‌بخشد، ارائه می‌شود.

این اپلیکیشن که در ابتدا در حالی که شرکت در نمایشگاه Battlefield 200 در TechCrunch Disrupt اکتبر گذشته راه اندازی شد، با یک رابط کاربری جدید تغییر نام داد. آنکیت نایل، مدیر عامل Flamme، به TechCrunch بيان کرد که برنامه بازطراحی شده بازخورد دریافتی از کاربران بتا را در خود جای داده است و استفاده از آن راحت‌تر از برنامه اصلی است.

نایل به TechCrunch گفت: "با راه اندازی ما در Disrupt در سال گذشته و بازخوردهای جامعه، ما توانستیم تنظیمات و مشکلات کاربر را خیلی بهتر درک کنیم." ما آن‌ها را در محصول فعلی خود ادغام کردیم و طیف ابزارهای موجود را برای تقویت روابط گسترش دادیم. اکنون جدای از اینکه فقط به زوج ها کمک می کنیم اوقات خوشی داشته باشند، به بهبود ارتباطات آنها نیز کمک می کنیم.»

نایل و تیمش Flamme را با هدف رسیدگی به برخی از چالش‌های رایج زوج‌ها، ارتباطات و برنامه‌های شلوغ ایجاد کردند. پیدا کردن زمان برای همدیگر و حفظ صمیمیت و سرگرمی برای شرکا ممکن است دشوار باشد، پس Flamme قصد دارد بستری برای زوج‌ها فراهم کند که روابط خود را تقویت کنند و در ارتباط باقی بمانند.

برنامه Flamme

اعتبار تصویر: Flamme

این شرکت یک ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی به نام «هر چیزی از من بپرس» اضافه کرده است که به کاربران امکان می‌دهد در مورد روابط سؤال بپرسند. به عنوان مثال، می توانید در مورد مکان های قرار ملاقات محبوب در شهر نیویورک بپرسید. یا، می توانید در مورد راه های منحصر به فرد برای خواستگاری از شریک زندگی خود بپرسید. این شرکت این ابزار را در چند ماه گذشته در وب آزمایش کرد و اکنون آن را به اپلیکیشن موبایل خود می آورد.

راه اندازی این ویژگی جدید در حالی انجام می شود که هوش مصنوعی در چند ماه گذشته به یک موضوع پرطرفدار تبدیل شده است، به خصوص به دلیل راه اندازی ChatGPT. نایل به TechCrunch بيان کرد که به نظر او هوش مصنوعی نقش بزرگ تری در شکل دادن به آینده این برنامه ایفا می کند.

این برنامه دارای سوالات کشف روزانه است که برای کمک به کاربران در کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکای خود طراحی شده است. کاربران تنها زمانی می توانند پاسخ ها را ببینند که هر دو نفر در یک رابطه به یک سوال پاسخ داده باشند. Flamme همچنین دارای یک ویژگی برنامه‌ریزی تاریخ است که از موتور توصیه‌ای با قدرت ML استفاده می‌کند تا به شما در برنامه‌ریزی شب‌های قرار ملاقات کمک کند. علاوه بر این، این برنامه شامل یک ردیاب رابطه، فهرست سطل مشترک، تقویم خاطرات و موارد دیگر است.

برخی ممکن است تعجب کنند که چرا به یک برنامه برای کمک به حفظ ارتباط با شریک زندگی خود نیاز دارند. نایل او میگوید Flamme سعی نمی‌کند جایگزین ارتباط بین زوج‌ها شود، بلکه به دنبال کارآمدتر کردن ارتباط است و در عین حال به کاربران کمک می‌کند جرقه را با شریک زندگی خود زنده نگه دارند.

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است