سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اوپو چالش الهام بخش 2023 را در روز جهانی لبخند اعلام کرد

gsmarena_001-113.jpg
اوپو چالش سالانه الهام بخش خود را برای توانمندسازی کارآفرینان جهانی و متخصصان فناوری برای ارائه راه حل برای همه اعلام کرد. نسخه 2023 بر اساس الهام برای مردم و سیاره است، زیرا این شرکت 440000 دلار را برای بودجه و کمک های مالی کنار گذاشته است. از علاقه مندان به نوآوری دعوت می شود تا پیشنهادات خود را تا 30 ژوئن ارائه دهند. دو هفته آینده برای تحلیل اولیه و ارزیابی اولیه و به دنبال ...

اوپو چالش سالانه الهام بخش خود را برای توانمندسازی کارآفرینان جهانی و متخصصان فناوری برای ارائه راه حل برای همه اعلام کرد. نسخه 2023 بر اساس الهام برای مردم و سیاره است، زیرا این شرکت 440000 دلار را برای بودجه و کمک های مالی کنار گذاشته است.

اوپو چالش الهام بخش 2023 <a href= را در روز جهانی لبخند اعلام کرد">

از علاقه مندان به نوآوری دعوت می شود تا پیشنهادات خود را تا 30 ژوئن ارائه دهند. دو هفته آینده برای تحلیل اولیه و ارزیابی اولیه و به دنبال آن سه رویداد نمایشی منطقه ای خواهد بود. فینالیست های جهانی، 15 نفر از سراسر جهان، تا اواسط آگوست دعوت خواهند شد و رویداد نمایشی نهایی و برندگان در پایان آگوست اعلام می شوند.

دو دسته ای که متقاضیان می توانند در آن رقابت کنند عبارتند از: «الهام برای مردم»، که در آن راه حل های نوآورانه برای سلامت دیجیتال و فناوری قابل دسترس پیش بینی می شود، یا «الهام برای سیاره»، که راه حل هایی برای حفاظت از محیط زیست و کربن کم است. انتشار گازهای گلخانه ای مطابق با وعده Oppo برای خنثی شدن کربن تا سال 2050.

اوپو چالش الهام بخش 2023 <a href= را در روز جهانی لبخند اعلام کرد">

15 نفر برتر جهانی در مرحله نهایی با مدیران ارشد Oppo، کارشناسان فناوری و سرمایه گذاری و شرکای صنعتی دیدار خواهند کرد. هر یک از 5 برنده برتر 50000 دلار به عنوان کمک مالی دریافت خواهند کرد و همچنین 190000 دلار برای یک صندوق جوجه کشی اختصاص داده شده است که می تواند بین چندین راه حل تقسیم شود.

سازمان دهنده اصلی موسسه تحقیقاتی Oppo است که با Qualcomm، GSMA 5G IN، Amazon Web Services، LinkedIn و Hello Tomorrow شریک است.

منبع

خبرکاو

منبع