متن خبر

اولین عکس لو رفته از آیفون 15 پرو در اینجا است و درگاه USB-C را نشان می دهد

اولین عکس لو رفته از آیفون 15 پرو در اینجا است و درگاه USB-C را نشان می دهد

اخباراولین عکس لو رفته از آیفون 15 پرو در اینجا است و درگاه USB-C را نشان می دهد
شناسهٔ خبر: 267696 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

یکی از بزرگ‌ترین فاش‌های آیفون 15 به تازگی ظاهر شده است، به شکل یک عکس واقعی که ظاهراً یک آیفون 15 پرو را نشان می‌دهد.

این تصویر که توسط @URedditor (در تب جدید باز می‌شود) در توییتر (از طریق WCCFTech (در برگه جدید باز می‌شود) به اشتراک گذاشته شده است، نگاه کاملی به گوشی به ما نمی‌دهد، اما نشان می‌دهد که چه چیزی ممکن است بزرگ‌ترین طراحی باشد. تغییری که با مدل آینده خواهیم دید.

به طور خاص، لبه پایینی گوشی نشان داده شده است و شامل یک پورت USB-C است. این چیزی است که مدت ها در مورد آیفون 15 شایعه شده بود و اپل باید طی چند سال آینده به دلیل قوانین جدید اتحادیه اروپا آن را به آیفون اضافه کند. این نزدیک‌ترین چیزی است که هنوز تایید می‌کند که در سال جاری شاهد این تغییر خواهیم بود.

عکس لو رفته <a href= از آیفون 15 پرو" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/CEBh53UUXcdAPNfNDAGRkb.jpg">

(اعتبار تصویر: @URedditor)

این منبع همچنین به MacRumors (در تب جدید باز می شود) ادعا کرد که USB-C توسط هر چهار مدل آیفون 15 استفاده خواهد شد و اپل در نظر دارد کنترلر لایتنینگ E75 را با کنترلر پورت E85 برای سری آیفون 15 جایگزین کند.

هیچ توضیحی در مورد معنای آن ارائه نشده است، اما نشان می دهد که تنها شارژرها و لوازم جانبی مورد تایید اپل با این پورت کار خواهند کرد، همانطور که اخیراً شایعه شده است.

در حالی که پورت USB-C تمرکز این تصویر لو رفته است، جزئیات دیگری نیز قابل ذکر است. برای یک چیز، به نظر می رسد که گوشی نشان داده شده دارای یک روکش فلزی برس خورده است، که با آنچه در سری آیفون 14 خواهید یافت متفاوت است. این می تواند ناشی از تغییر شایعه شده به تیتانیوم برای مدل های Pro در سری آیفون 15 باشد.

در نهایت، قاب در لبه‌ها کمی خمیده‌تر از مدل‌های فعلی است، که قبلاً شنیده بودیم که ممکن است برنامه‌ریزی شود.

البته ما این نشت را با کمی نمک کنار می گذاریم، به خصوص که منبع هنوز سابقه چندانی ندارد، اما مطمئناً به نظر می رسد که می تواند یک معامله واقعی باشد.


تجزیه و تحلیل: سوئیچ به USB-C حرکت خوبی است - اگر درست انجام شود

انتقال به USB-C می تواند سرعت انتقال داده بسیار بالاتری را نسبت به پشتیبانی لایتنینگ فراهم کند، و همچنین به این معنی است که میلیون ها کابل USB-C و دوشاخه هایی که اکثر مردم قبلاً دارند با آیفون هایشان سازگار خواهند بود. اما هیچ یک از این چیزها تضمین نشده است.

اپل باید از سرعت انتقال بالاتر پشتیبانی کند و فاش‌های فعلی نشان می‌دهد که در حالی که آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس - یا همان طور که ممکن است آیفون 15 اولترا نامیده شود - در واقع سرعت بالاتری ارائه می‌دهند، آیفون 15 و آیفون 15 پلاس برنده شدند. 't.

در مورد انتقال به USB-C که سازگاری گسترده‌تری با کابل‌های شارژ ارائه می‌دهد، خوب، ممکن است محدودیت‌ها و محدودیت‌هایی نیز وجود داشته باشد، زیرا افشاگری‌ها نشان می‌دهند که اپل ممکن است از همه شارژرها و لوازم جانبی USB-C پشتیبانی نکند.

جالب خواهد بود که ببینیم قوانین جدید اتحادیه اروپا واقعاً به اپل اجازه می دهد تا چه اندازه کنترل داشته باشد، اما ممکن است خود را با پورت جدیدی بیابیم که - به خصوص در مورد مدل های غیر پرو - ارتقاهای ملموس بسیار کمی را به همراه دارد. شرم آور است، زیرا این می تواند راهی آسان برای اپل برای بهبود قابل توجهی در بهترین آیفون های فعلی باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است