سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اولین رندرهای گلکسی S24 پلاس ظاهری با کمترین تغییر را نشان می‌دهد

نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ، یعنی سری گلکسی S24 اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی خواهند شد و با گذشت زمان، اطلاعات و تصویر جدیدی از این خانواده فاش می‌شود. روز گذشته اولین رندرهای گلکسی S24 سامسونگ منتشر شده بود و امروز شاهد اولین رندرهای گلکسی S24 اولترا بودیم که ظاهری نسبتاً شبیه به نسل قبلی این دستگاه‌ها را نشان می‌داد. حالا رندرهای سومین عضو این خانواده یعنی گلکسی S24 پلاس منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها ...

نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ، یعنی سری گلکسی S24 اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی خواهند شد و با گذشت زمان، اطلاعات و تصویر جدیدی از این خانواده فاش می‌شود. روز گذشته اولین رندرهای گلکسی S24 سامسونگ منتشر شده بود و امروز شاهد اولین رندرهای گلکسی S24 اولترا بودیم که ظاهری نسبتاً شبیه به نسل قبلی این دستگاه‌ها را نشان می‌داد. حالا رندرهای سومین عضو این خانواده یعنی گلکسی S24 پلاس منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

رندرهای گلکسی S24 پلاس

براساس رندرهای منتشر شده از گلکسی S24 پلاس، عضو میانی خانواده پرچمداران سال ۲۰۲۴ سامسونگ از نظر طراحی کاملاً شبیه به S24 خواهد بود و مانند نسل‌های قبلی، این دستگاه اساساً نسخه بزرگ‌تری از مدل پایه است.

گلکسی S24 پلاس نیز دارای فریم تخت خواهد بود که تقریباً اکثر گوشی‌های موبایل امروزی با این طراحی روانه بازار می‌شوند. همچنین گفته شده که این دستگاه دارای ابعاد ۱۵۸.۵ در ۷۵.۹ در ۷.۷۵ میلی متر خواهد بود که با این وجود، S24 پلاس نسبت به نسل قبلی خود کمی بلندتر، باریک‌تر و ضخیم‌تر خواهد بود.

از دیگر مشخصات احتمالی این دستگاه می‌توان به نمایشگر تخت ۶.۷ اینچی اشاره کرد که در این رندرها حفره مخصوص دوربین سلفی نیز در بالای آن دیده می‌شود. روی پنل پشتی دستگاه نیز سه سنسور دوربین دیده می‌شود که به‌صورت ستونی روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و در نهایت یک بریدگی آنتن UWB یا ۵G (یا هر دو) در سمت راست فریم و زیر دکمه پاور دیده می‌شود.

انتظار داریم که تا سامسونگ در ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) از گوشی‌های سری گلکسی S24 رونمایی کند و این دستگاه‌ها احتمالاً تا پایان ژانویه وارد بازار خواهند شد.