سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اولین رندرهای گلکسی S24 اولترا منتشر شد؛ طراحی مشابه نسل قبل

پس از افشای رندرهای گلکسی S24، حالا نوبت به گران‌ترین مدل این خانواده یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا رسیده است. در این رندرها با طراحی آشنایی روبه‌رو هستیم و ظاهراً سامسونگ برای یک نسل دیگر برنامه‌ای برای تغییر طراحی پرچمدارهای خود ندارد. یکی از منابع دنیای فناوری به نام OnLeaks به همراه وب‌سایت Smartprix رندرهای پرچمدار گران‌قیمت سامسونگ را به اشتراک گذاشته است. این رندرها طراحی گلکسی S24 اولترا را به‌طور کامل ...

پس از افشای رندرهای گلکسی S24، حالا نوبت به گران‌ترین مدل این خانواده یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا رسیده است. در این رندرها با طراحی آشنایی روبه‌رو هستیم و ظاهراً سامسونگ برای یک نسل دیگر برنامه‌ای برای تغییر طراحی پرچمدارهای خود ندارد.

یکی از منابع دنیای فناوری به نام OnLeaks به همراه وب‌سایت Smartprix رندرهای پرچمدار گران‌قیمت سامسونگ را به اشتراک گذاشته است. این رندرها طراحی گلکسی S24 اولترا را به‌طور کامل به نمایش می‌گذارند.

رندرهای گلکسی S24 اولترا

رندرهای مبتنی بر CAD پرچمدار آینده سامسونگ از طراحی مشابه آن با گلکسی S23 اولترا خبر می‌دهد. روی پنل پشتی این دستگاه با دوربین اصلی چهارگانه روبه‌رو هستیم که چیدمان آن‌ها تفاوتی با نسل قبلی ندارد. ظاهراً سامسونگ همچنان می‌خواهد از طراحی جعبه‌ای‌شکل به‌همراه فریم بالایی و پایین تخت و فریم کناری کمی خمیده استفاده کند. همچنین باید منتظر نمایشگر خمیده در این دستگاه باشیم.

با وجود استفاده از نمایشگر خمیده، میزان خمیدگی آن نسبت به گلکسی اس ۲۳ اولترا کمتر است. پس احتمالاً استفاده از آن نسبت به نسل کنونی برای کاربران راحت‌تر باشد. در کنار این موضوع، گفته می‌شود که سامسونگ حاشیه‌های نمایشگر را کاهش می‌دهد و با یکی از کم‌ترین حاشیه‌ها در دنیای گوشی‌های هوشمند روبه‌رو می‌شویم. همچنین حاشیه نمایشگر در هر چهار طرف به یک اندازه خواهد بود.

رندرهای گلکسی S24 اولترا

منبع گزارش امروز او میگوید سامسونگ در پرچمدار آینده‌اش از آلیاژ تیتانیوم استفاده می‌کند که باعث کاهش ۱ گرمی وزن این دستگاه می‌شود. پس گلکسی S24 اولترا وزنی برابر ۲۳۳ گرم خواهد داشت. باید به این موضوع اشاره کرد که آیفون ۱۵ پرو مکس هم به فریم تیتانیومی مجهز شده است و برخی گزارش‌ها علت گرم‌شدن بیش از حد این گوشی هوشمند را همین تیتانیوم می‌دانند.

رندر گلکسی اس ۲۴ اولترا

درنهایت انتظار داریم که گلکسی S24 اولترا ابعادی برابر ۱۶۲.۳ در ۷۹ در ۸.۷ میلی‌متر داشته باشد. احتمالاً گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ در اواخر دی‌ماه به‌طور رسمی معرفی می‌شوند.