سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

اولین دسته از دستگاه های هوش مصنوعی Rabbit R1 هفته آینده ارسال می شود

The Rabbit R1 (اعتبار تصویر: Rabbit) Rabbit R1 در نمایشگاه CES 2024 اوایل سال جاری، دنیای فناوری را شگفت‌زده کرد، و اکنون تایید شده است که 10000 دستگاه از این گجت‌های کوچک مجهز به هوش مصنوعی قرار است از روز یکشنبه برای اولین افرادی که آنها را در ایالات متحده و کانادا پیش‌سفارش کردند، ارائه شوند. 31 مارس. طبق یک پست Rabbit در رسانه های اجتماعی (از طریق Engadget )، اولین دسته از دستگاه ها ...
دستگاه Rabbit r1
The Rabbit R1 (اعتبار تصویر: Rabbit)

Rabbit R1 در نمایشگاه CES 2024 اوایل سال جاری، دنیای فناوری را شگفت‌زده کرد، و اکنون تایید شده است که 10000 دستگاه از این گجت‌های کوچک مجهز به هوش مصنوعی قرار است از روز یکشنبه برای اولین افرادی که آنها را در ایالات متحده و کانادا پیش‌سفارش کردند، ارائه شوند. 31 مارس.

طبق یک پست Rabbit در رسانه های اجتماعی (از طریق Engadget )، اولین دسته از دستگاه ها در آن تاریخ شروع به خروج از کارخانه می کنند، اگرچه ممکن است سه هفته یا بیشتر طول بکشد تا به دست مشتریان برسد، به دلیل آداب و رسوم مختلف بین المللی و ایالات متحده. فرآیندها

Rabbit او میگوید اگر یکی از 10000 نفر اول در ایالات متحده بودید که نام خود را برای Rabbit R1 نامیدید، می‌توانید حدود 24 آوریل منتظر آن باشید. البته همیشه احتمال تاخیر بیشتر وجود دارد، اما این تخمین فعلی است.

طبق پرسش‌های متداول در وب‌سایت رابیت، دومین دسته از سفارش‌ها در ماه‌های آوریل و مه ارسال می‌شوند و دسته سوم در ماه‌های می و ژوئن برای مشتریان به آدرس‌های ایالات متحده و کانادا ارسال می‌شوند. اگر در بریتانیا یا اتحادیه اروپا هستید، انتظار داریم که حمل و نقل تا اواخر آوریل آغاز شود.

گوشی هوشمند بعدی؟

مایلیم به اشتراک بگذاریم که همانطور که وعده داده بودیم، اولین دسته ایالات متحده را در مسیر خروج از کارخانه در روز عید پاک، 31 مارس، آغاز می کنیم. ما تخمین می‌زنیم که حمل و نقل کمی بیش از سه هفته طول بکشد زیرا سفارش‌ها باید از گمرکات بین‌المللی و ایالات متحده عبور کنند، با اولین سفارش‌ها… pic.twitter.com/sh3H5yCcpm 23 مارس 2024

اگر کاملاً با Rabbit R1 تازه کار هستید، عملکرد آن کمی شبیه یک گوشی هوشمند است، فقط یک دستیار هوش مصنوعی وجود دارد که تمام کارهایی را که برنامه ها به طور معمول انجام می دهند انجام می دهد - در صف موسیقی، عکس گرفتن، رزرو هتل، و غیره.

در واقع، نرم افزار Rabbit به اندازه کافی هوشمندانه است که می تواند با برنامه های تلفن همراه شما تعامل داشته باشد، پس از اینکه به آن نشان دادید چه کاری باید انجام دهد. این یک برداشت جدید و جالب از کامپیوتر جیبی است و سر و صدای زیادی را در این صنعت به خود جلب کرده است.

ما می دانیم که Rabbit R1 حداقل تا حدی از موتور هوش مصنوعی Perplexity استفاده می کند: این بدان معناست که شما می توانید با دستگاه به همان روشی که با ChatGPT یا Copilot از مایکروسافت چت می کنید، چت کنید.

هنوز هم می توانید Rabbit R1 را با قیمت 199 دلار (حدود 160 پوند / 305 دلار استرالیا) از Rabbit سفارش دهید، اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا آن را دریافت کنید. مدیر عامل Rabbit، Jesse Lyu، اخیراً یک نسخه ی نمایشی از این دستگاه را در عمل به اشتراک گذاشته است ، اگر می خواهید احساسی از عملکرد آن داشته باشید.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده آزاد

دیو یک روزنامه نگار مستقل در زمینه فناوری است که بیش از دو دهه در مورد ابزارها، برنامه ها و وب می نویسد. در استوکپورت، انگلستان، در TechRadar او را خواهید دید که اخبار، ویژگی‌ها و بررسی‌ها را پوشش می‌دهد، به‌ویژه برای تلفن‌ها، تبلت‌ها و پوشیدنی‌ها. دیوید برای اطمینان از اینکه پوشش اخبار فوری ما در تعطیلات آخر هفته بهترین است.

خبرکاو